Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Długie trasy, oświetlone do późna w sezonie 200/2010?


Slavko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jako, że to moj pierwszy post, proszę o wyrozumiałość.

W nadchodzącym sezonie wybieram się z przyjaciółmi na narty. Szukamy miejsca, w którym znajdzie dla siebie coś zarówno początkujący jak i średniozaawansowany. Zależy mi jednak aby dla tego ostatniego znaleźć stoki długie ( niekoniecznie trudne, ale to nie ma znaczenia) i oświetlone do późnych godzin. Naczytałem się sporo o tych ośrodkach w Polsce, i sam nie wiem co myśleć. Chcemy przesiedzieć tydzień w jednym miejscu, więc zależy nam na jakimś miejscu, gdzie jest kilka tras. W zeszłym roku byłem na Kotelnicy i bardzo mi się tam podobało, ale teraz szukam coś z dłuższymi trasami. Na myśli mam Korbielów, ale z tego co poczytałem te dłuższe trasy są nieoświetlone, więc po godzinie 16,17ej to już chyba nie da się jeździć?

Edytowane przez Slavko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jako, że to moj pierwszy post, proszę o wyrozumiałość.

W nadchodzącym sezonie wybieram się z przyjaciółmi na narty. Szukamy miejsca, w którym znajdzie dla siebie coś zarówno początkujący jak i średniozaawansowany. Zależy mi jednak aby dla tego ostatniego znaleźć stoki długie ( niekoniecznie trudne, ale to nie ma znaczenia) i oświetlone do późnych godzin. Naczytałem się sporo o tych ośrodkach w Polsce, i sam nie wiem co myśleć. Chcemy przesiedzieć tydzień w jednym miejscu, więc zależy nam na jakimś miejscu, gdzie jest kilka tras. W zeszłym roku byłem na Kotelnicy i bardzo mi się tam podobało, ale teraz szukam coś z dłuższymi trasami. Na myśli mam Korbielów, ale z tego co poczytałem te dłuższe trasy są nieoświetlone, więc po godzinie 16,17ej to już chyba nie da się jeździć?

No kochany takie (stoki) to tylko w erze;)

Rozumiem ,że ma to być u nas w kraju.

Alternatywą dla Kotelnicy może być Wierchomla.Jest oświetlone i dłuższe jak Kotelnica.Niezła baza noclegowa .

http://www.wierchomla.com.pl

Szukaj i baw się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jeszcze lepszą propozycję. Najdłuższy oświetlony stok jest w Krynicy na Jaworzynie ok 2600 m jest to główna trasa. Oprócz tej jest jeszcze oświetlona trasa nr 2 od szczytu pomiędzy dwiema pomami.

Na mapce w prawym dolnym rogu masz napis "przejdź do widoku nocnego" tam kliknij i zobaczysz jak to wygląda po zmroku

Link do mapy:http://www.jaworzynakrynicka.pl/stacja/UserFiles/File/Mapka/Mapka_jaw_012.swf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jeszcze lepszą propozycję. Najdłuższy oświetlony stok jest w Krynicy na Jaworzynie ok 2600 m jest to główna trasa. Oprócz tej jest jeszcze oświetlona trasa nr 2 od szczytu pomiędzy dwiema pomami.

Na mapce w prawym dolnym rogu masz napis "przejdź do widoku nocnego" tam kliknij i zobaczysz jak to wygląda po zmroku

Link do mapy:http://www.jaworzynakrynicka.pl/stacja/UserFiles/File/Mapka/Mapka_jaw_012.swf

Miałem to na myśli ale ponieważ nie byłem więc nie czuję się upoważniony.

A ten Semmering to tylko z autostrady widziałem ale tylko raz oświetlony.Czy oni tam świecą codziennie?

No i trasy to tam chyba do najłagodniejszych nie należą.

Po mojemu niemieckiemu :eek: doczytałem się ,że codziennie.A we piontek i we sobote to nawet do 22:00.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JurekByd - robi wrażenie, ale w tym roku tam nie dam rady pojechać, przynajmniej nie z tą grupą co zamierzam :), w tym roku jeszcze Polska

A ta Jaworzyna Krynicka i Wierchomla - całkiem ciekawe propozycje, z lekkim wskazaniem na Jaworzynę.

Dzięki ! I prosze o nastepne propozycje, ale Szczyrk raczej odpada, za duży tłok moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...