Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czapki i okulary.


Homar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Mam pytanie jakie czapki używacie firma ewentualnie model ;) Jak ktoś jeździ w niej na nartach to chcetnie usłysze opinie jak sie sprawuje... Zastanawiam sie na EisBarem jednak słyszałem dużo różnych opini w tym takie że napisy Eisbar (te naklejone) lubią sie odklejać a jak na czapke za 200 zł wg mnie to nie takt... Miał ktoś do czynienia z czapkami Odlo podobają mi sie i ponoć są swietne ciepłe i dobrze oddychają ?

No i okulary strasznie mi sie podobają Oakley'e jeździ ktoś w nich jak tak to jakie wrażenia ;>? Ktoś może polecic coś innego Uvexy miałem już 3 pary z czego jedne tylko były ok reszta nie pasuje ze wzgledu że dziwnie leżą i nie lubie kiedy pod soczewkami widze swiatło... a tak sie najczesciej dzieje w Uvex'ach.

Czekam na wasze opinie! :)

Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item787999150_craft_czapka_czapki_windstopper_l_xl.html

A może ktoś ma taką czapkę ??? Też zastanawiam się nad kupnem.Eisbar wygląda efektownie ale trzeba za nią słono zapłacić i nawet nie wiem czy są to czapki z windstoperem

ta czapka jest z windstopperem ale to czapka bardziej do biegania na nartach rower itp jeśli jesteś zainteresowana ubiorami Craft Tenson tu masz stronę

www.sportteam.com.pl

to jest strone przedstawiciela Craft i Tenson . Możesz tam kupić ich produkty a także skonsultować się z osobą która ci doradzi co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Satile z windstoperem, jest to bardzo ciepła i wiatroochronna czapka, generalnie polecam, kosztowała chyba z 80-90 zl; na nartach nigdy w niej nie jeździłem. Do jazdy na nartach używam czapki pod kask w windstoperem, bardzo ciepły i wygodny sprzęt, jest cała czarna i wycięta specjalnie więc ma jedna wadę, jak jeżdżę bez kasku w samej czapce to wyglądam jakbym miał za chwilę pacyfikować wioski na Zamojszczyźnie. Ale to świetny sprzęt, firma Mareto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne czapki robi Satila, Ziener .. Viking. Osobiście w tym roku kupiłem czapkę Rossignola a w kolekcji mam po wizytach przedstawicieli lub otrzymanych gratisach Neverlanda, Spree no i Satile jeżdżę w każdej z nich i nie narzekam na dyskomfort cieplny ;)

Odnośnie okularków to najważniejsze by dobrze leżały i były wygodne a zarazem by siedziały mocno i się nie obsuwały podczas jazdy. Oakley jest bardzo dobrą firmą ale i towar jest drogi.

Asobiście mam sprawdzone Arctici z gumkami by były wiatroszczelne ;-) poza tym Brenda ale te to zazwyczaj w samochodzie (w końcu mam tramte z gumkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viking i Alpine

Jeszcze w czasach bezkaskowych używałem zestawu jak w tytule.

Czapki praktycznie już nie używam (kask i gogle), chyba że są takie warunki jak były na Stubai`u, wtedy goła głowa i te moje okularki. Mają dwie szybki: w oprawkę na stałe jest wmontowana szybka żółta-rozjaśniająca, która za pomocą zatrzasków jest przykryta szybką przyciemniającą.

picture.php?albumid=114&pictureid=990

album.php?albumid=114&pictureid=990

Edytowane przez witek52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...