Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty komórkowe : SL12 czy Super shape ?


Gość Bode

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed trudnym wyborem. Jaką slalomkę kupic ? Iść za głosem serca i wybrać deski najbliższej mi marki Atomica, czy pójść za głosem znajomych i kupic Head'a ? Czy ktoś może podzielić się ze mną opinią na temat jednej czy drugiej narty ? Z góry dziękuję!

Ski 4 life!

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed trudnym wyborem. Jaką slalomkę kupic ? Iść za głosem serca i wybrać deski najbliższej mi marki Atomica, czy pójść za głosem znajomych i kupic Head'a ? Czy ktoś może podzielić się ze mną opinią na temat jednej czy drugiej narty ? Z góry dziękuję!

Ski 4 life!

Wg mnie to Supershape nie jest narta serwisowa co mialby sugerowac tytul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to Supershape nie jest narta serwisowa co mialby sugerowac tytul

Super shape mozna dostać jako komórkę zawodniczą. Najbliższy przyklad to Bode Miller smigający na tych deskach. Wystarczy zglosic się bezpośrednio do Head'a

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super shape mozna dostać jako komórkę zawodniczą. Najbliższy przyklad to Bode Miller smigający na tych deskach. Wystarczy zglosic się bezpośrednio do Head'a

Ski 4 life

serwisowa slalomka (czyli komorka) HEAD'a nazywa sie Worldcup iSL RD, natomiast Supershape to zupelnie inna narta :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed trudnym wyborem. Jaką slalomkę kupic ? Iść za głosem serca i wybrać deski najbliższej mi marki Atomica, czy pójść za głosem znajomych i kupic Head'a ? Czy ktoś może podzielić się ze mną opinią na temat jednej czy drugiej narty ? Z góry dziękuję!

Ski 4 life!

Testy nart rozwiązują takie dylematy a nie głos serca czy znajomych!:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy nart rozwiązują takie dylematy a nie głos serca czy znajomych!:confused:

Juz raz po testach sokonalem jednego wyboru i nie bylem zbyt zadowolony... Kiedy mówię o głosie znajomych nie mam na myśli głosu małgosi "Och , czerwone , cudne bierz" Mam na myśli znajomych z sekcji, którzy już troche na tych nartkach posmigali. A głos serca to nic innego tylko przywiązanie do atomica. Ktoś tu chyba nie rozumie przenośni :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisowa slalomka (czyli komorka) HEAD'a nazywa sie Worldcup iSL RD, natomiast Supershape to zupelnie inna narta :cool:

No ok ale tak czy inaczej jest to narta Supershape tylko dla zawodników...

Chodziło mi o to że gdybym napisał w tytule Worldcup iSL RD to bez obrazy ale malo kto by mnie zrozumiał. Chodzi mi o slalomkę Head'a ale nie sklepówkę tylko komórkę. Ja o tym wiem Jarku :)

Ski 4 life

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie, to nie jest narta Supershape, to jest Worldcup iSL RD :D oczywiscie mozesz sobie nazywac ja jak chcesz, nic mi do tego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No git ja wiem, że to WC iSL RD i to mialem na myśli ale jestem pewien, że większa polowa forumowiczów nie wie o czym mowa. Pozdrawiam i dzięki za uwagę bo w 100% byla sluszna.:) No i dzięki za... kulturalną i przyjemną dyskusję:)

Edytowane przez Bode
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Worldcup iGS RD, link mi nie dzialal wiec go nie sprawdzalem :P

Bode, szacun :cool:

Dzięki ! a tak BTW na stronie head'a w zakladce narty na oprawie graficznej jest zdjęcie z ostatnich zawodów w LEVI , to byl slalom, na nartach widoczny jest maly napis :) ( pewnie w najlblizszym czasie oprawa graficzna na stronie heada się zmieni więc Ci którzy będą czytać to powiedzmy za miesiąc, dwa nie będą wiedziec o co chodzi). Cóż, resp Jarku, resp!:)

I o to mi chodziło :) trudny wybór, obie narty świetne ...

LINK do strony Head'a

http://www.head.com/ski/?region=pl

czyżby dziewczyny z heada smigaly na agresywnej sklepówce :P ? JOKE

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2792&id_modelu=3782

Ski 4 Life

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK do strony Head'a

http://www.head.com/ski/?region=pl

czyżby dziewczyny z heada smigaly na agresywnej sklepówce :P ? JOKE

... to oczywiscie Lindsey Vonn i Maria Riesch; pokazywanie sie ze sprzetem danej firmy to tzw. endorsement dostaja za to kase, narty ktore trzymaja zawodnicy na podium bardzo czesto nie sa nartami na ktorych jezdza bo tu chodzi o to zeby potencjalny klient zobaczyl na podium te same narty ktore potem bedzie mogl kupic w sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to oczywiscie Lindsey Vonn i Maria Riesch; pokazywanie sie ze sprzetem danej firmy to tzw. endorsement dostaja za to kase, narty ktore trzymaja zawodnicy na podium bardzo czesto nie sa nartami na ktorych jezdza bo tu chodzi o to zeby potencjalny klient zobaczyl na podium te same narty ktore potem bedzie mogl kupic w sklepie :D

Ciekawy sposób na rozreklamowanie sprzętu sklepowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz raz po testach sokonalem jednego wyboru i nie bylem zbyt zadowolony... Kiedy mówię o głosie znajomych nie mam na myśli głosu małgosi "Och , czerwone , cudne bierz" Mam na myśli znajomych z sekcji, którzy już troche na tych nartkach posmigali. A głos serca to nic innego tylko przywiązanie do atomica. Ktoś tu chyba nie rozumie przenośni :confused:

Rozumiem doskonale wszystko.

Skoro raz źle sam wybrałeś to pewnie za krótko testowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz specyfikację TI SL http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2908&id_modelu=4004

a tu D2 race SL z tym ze ze skionline'u wiec jest to specyfikacja raczej narty sklepowej http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2908&id_modelu=4003

:)

Ski 4 life

Ale to nie sa narty serwisowe.

APS atom to sandwich (ponoc).

A serwisówka nie ??

Koledzy oswieca prosze ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...