Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PŚ Lake Louise / Beaver Creek


Rekomendowane odpowiedzi

Połączyłam oba tematy bo chyba nie ma sensu mnożyć wątków a to i tak tylko wątek weekendowy, poza tym wstawiam godziny transmisji na Eurosporcie, a to lepiej wygląda hurtem (faceci + kobiety):

Piątek (4.12.)

18:55 - 20:10 - DH-comb M

20:10 - 20:25 - całkiem fajny program, taki mini-wywiad z jednym z zawodników :)

20:25 - 22:00 - DH W

22:20 - 23:20 - SL-comb M

Sobota (5.12.)

19:00 - 20:30 - DH M

20:30 - 21:40 - DH W

Niedziela (6.12.)

17:45 - 18:30 - GS M 1-run

19:00 - 20:30 - SG W

20:30 - 21:20 - GS M 2-run

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kobiet to podejrzewam Lindsay o wszczepienie sobie noktowizora:D Piękny przejazd i aż mnie sumienie zżera że nie stawiałam na Nią:rolleyes:

--------------------------------------------------------

Jak dla mnie u facetów furorę zrobił Didier Defago. Niesamowity gość:) Tak sobie wyliczył przejazd slalomu żeby być na podium:D Nie podejrzewałam go o jakiekolwiek umiejętności slalomowe. Patrzyłam sobie na stronce FISu na Jego wyniki w slalomie i wygląda to marnie:

http://www.fis-ski.com/uk/604/613.html?sector=AL&competitorid=12865&type=result&category=ALL&season=ALL&sort=&discipline=SL&position=&place=&Submit=Search&bt=next&limit=20&bt=prev&rec_start=0

Szwajcaria rośnie w siłę, pierwsze i drugie miejsce.

Trzecie miejsce też warte komentarza - obstawiałam że wygra Kostelic a tu taka niespodzianka w postaci Jego rodaka na 3 miejscu. Ma godnego następcę :) Brawo Natko!

Szkoda Bodego - nie wpłynie to za dobrze na Jego psychikę i motywację... chociaż upadek był dość fantazyjny.

:rolleyes:

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wieczór piątkowy z narciarstwem. Nawet Bayernu nie oglądałem;)

Vonn pewnie bardzo jechała - sama mówiła, że najlepiej lubi DH i to wczoraj było widać. Choć krew na twarzy na mecie nie wyglądała ładnie. Aż mi szkoda, że na dzisiaj dałem jej trochę odpocząć w typowaniu.

Ta Holaus, która wraca po kontuzji, mimo, że na podium nie stanęła, też jechała dobrze. Kanadyjki na treningach płono, a w zawodach pokazały, że olimpiada u nich będzie i trzeba je brać pod uwagę.

Riesch jest prawie idealną zawodniczką - wydaje się, że jej główny cel w tym sezonie to duża Kula.

U panów Szwajcarzy są przygotowani perfect. To, co mówił Marcin Szafrański o treningach slalomowych Didier Cuche'a świadczy, jak mocno trenowali, zapewne inni też.

Bode nieźle pojechał, ale braki w treningach dają znać. Nie da się samym talentem zwyciężać.

W ogóle ta konkurencja (SuperComb) jest bardzo fajna w odbiorze - emocje związane z dwoma konkurencjami dodają atrakcyjności przejazdom.

Na razie Bydliński z tyłu, możemy teraz docenić poziom Bachledy, który był chyba piąty na IO.

Czekam na dzisiaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode, Bode, Bode ...

Bode pokazał się ze swojej najlepszej strony, czyli były błędy i ... najlepszy czas.

Widzieliście jego lewy skręt w powietrzu? Umarłem :D

Od razu przypomniała mi się rozmowa z Bode w Solden gdzie opowiadał o swoim zwycięstwie - wystartowałem, potem zrobiłem kilka błędów, potem było trochę lepiej, a przed metą bym się wywrócił ... i wygrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wieczór piątkowy z narciarstwem. Nawet Bayernu nie oglądałem;)

Vonn pewnie bardzo jechała - sama mówiła, że najlepiej lubi DH i to wczoraj było widać. Choć krew na twarzy na mecie nie wyglądała ładnie. Aż mi szkoda, że na dzisiaj dałem jej trochę odpocząć w typowaniu.

Ta Holaus, która wraca po kontuzji, mimo, że na podium nie stanęła, też jechała dobrze. Kanadyjki na treningach płono, a w zawodach pokazały, że olimpiada u nich będzie i trzeba je brać pod uwagę.

Riesch jest prawie idealną zawodniczką - wydaje się, że jej główny cel w tym sezonie to duża Kula.

U panów Szwajcarzy są przygotowani perfect. To, co mówił Marcin Szafrański o treningach slalomowych Didier Cuche'a świadczy, jak mocno trenowali, zapewne inni też.

Bode nieźle pojechał, ale braki w treningach dają znać. Nie da się samym talentem zwyciężać.

W ogóle ta konkurencja (SuperComb) jest bardzo fajna w odbiorze - emocje związane z dwoma konkurencjami dodają atrakcyjności przejazdom.

Na razie Bydliński z tyłu, możemy teraz docenić poziom Bachledy, który był chyba piąty na IO.

Czekam na dzisiaj:)

Jak najbardziej masz racje do poziomu i wyników Bachledy, Bydlińskiemu jeszcze trochę brakuję.

Zaznaczyć trzeba, że poziom narciarstwa radykalnie wzniósł się na wyżyny porównując 98 rok i Kombinacje w Nagano...

Bachleda również startował na trasie w Beaver Creek na MŚ w 1999roku i w samym zjeździe przyjął tyle co Maciek łącznie wczoraj po DH i SL.

W kombinacji Jędrek stracił 5sek co dało mu 11miejsce, teraz takie rzeczy już się nie zdarzają...

Bydlinski ma dopiero 21 lat, zaczyna przygodę ze zjazdami w Pucharze Świata, a to jak wiadomo zależy dużo od doświadczenia nabytego czym większą ilością startów i tym bardziej treningów w okresie przygotowawczym, których kadra polski przed tym sezonem nie miała wogóle.

I tak duże brawa, że 19-letni Kłusak i 21-letni Bydlinski podejmują się startu na takiej trasie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode pokazał się ze swojej najlepszej strony, czyli były błędy i ... najlepszy czas.

Widzieliście jego lewy skręt w powietrzu? Umarłem :D

Od razu przypomniała mi się rozmowa z Bode w Solden gdzie opowiadał o swoim zwycięstwie - wystartowałem, potem zrobiłem kilka błędów, potem było trochę lepiej, a przed metą bym się wywrócił ... i wygrałem.

Mialem nadzieje ze da rade zlapac podium :)

Jego przejazd to byl majstersztyk "a la Bode" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode pokazał się ze swojej najlepszej strony, czyli były błędy i ... najlepszy czas.

Widzieliście jego lewy skręt w powietrzu? Umarłem :D

Od razu przypomniała mi się rozmowa z Bode w Solden gdzie opowiadał o swoim zwycięstwie - wystartowałem, potem zrobiłem kilka błędów, potem było trochę lepiej, a przed metą bym się wywrócił ... i wygrałem.

Bode Bode Bode? kurde, jak przeczytałem tytuł to myślałem, że ktoś chce po mnie pojechać;PNiestety, widać, że brak mu przygotowania i trenningów. Talent + warunki cielesne nie dadzą mu zwycięstwa... No ale cóż, jest 4! :)

COME ON BODE! COME ON!

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego wieczoru został mi w pamieci tylko jeden widok - Bode i jego lewy skręt wykonany na lewej pięści :D

Tak sobie myślę - ile PŚ by stracił jakby Jego zabrakło:rolleyes:

Co do Vonn to myślałam że to coś czerwonego to szczęka którą sobie częściowo wypluła z ust a nie że sie jej coś stało:eek: (szczęka oczywiście w sensie ochraniacza na zęby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...