Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pomóżcie dobrać narty


pysia

Rekomendowane odpowiedzi

hej. chciałabym kupić narty dla mojego chłopaka ale nie wiem jakiej długości powinny być.

Ma on wzrostu 189cm i waży 115kg.

na nartach już jeździł ale jest w trakcie nauki. co byście mi polecili?

Jeździł, nie jeździł;) w skali forum 0-10 ? jaki preferuje styl jazdy, na jakich wczesniej jezdził?

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wypełnić a na pewno pomożemy.

1.Kobieta/Mężczyzna

2.Wiek

3.Wzrost

4.Waga

5.Jakie masz buty

6.Jakie masz narty

7.Skala umiejętności według forum

8.Jak lubisz jeździć

9.Jaki preferujesz promień skrętu

10.Jakie lubisz trasy/niebieskie, czerwone, czarne

11.Gdzie lubisz jeździć

12.Ile ma kosztować sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mężczyzna

2.Wiek 24 lata

3.Wzrost 190cm

4.Waga 118kg

5.rozmiar butów 46-47

7.Skala umiejętności według forum 4

8.Jak lubisz jeździć-uczy się

9.Jaki preferujesz promień skrętu-łatwi do nauki

10.Jakie lubisz trasy/niebieskie

12.Ile ma kosztować sprzęt-chodzi mi o używany sprzęt chyba że do 300zł będzie jakiś nowy sprzęt z wiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakie masz buty dotyczy modelu i twardości (Flex buta) a nie rozmiaru.

Za 300zł. to raczej będziesz miał duży problem kupić narty.

Za 300zł. kupisz coś co wcześniej było nartami.

Albo dołożysz jeszcze min 700zł. i za 1000zł. kupisz jakieś sensowne używki albo w tym sezonie wypożyczaj narty dla siebie.

Narty dla Ciebie to dł. 180cm.

Promień skrętu od 15 do 17m.

Najlepsze były by narty z grupy allround

(powinny być dość twarde bo swoje ważysz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu można dostać coś w tej cenie, w końcu chodzi o długość 175-185 czyli narty mało chodliwe na rynku używanych, :) może jakiegoś crossa np salomona crossmax 10, albo dynastara agyl są w dobrych cenach na aledrogo :)

http://www.allegro.pl/item841238832_polecam_dynastar_agyl_rl_178_cm_carving.html

http://www.allegro.pl/item844477470_salomon_crossmax_8_pilot_175cm_salomon_s_912ti_bcm.html

http://www.allegro.pl/item838517553_salomon_crossmax_pilot_180cm.html

http://www.allegro.pl/item844395177_narty_salomon_crossmax_pilot_10_175cm.html

Edytowane przez 1973marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu sądzicie, że za 300 nic nieda się kupic. Troche wiary! Tylko patrzec czy narta nie przeszla 30 regeneracji, czy ma krawędzi jeszcze troche i czy slizgi nie mają jakis masakrycznych ubytków. Proponuję jeszcze jakies 100-150 zł dolozyc , moze cos sie znajdzie.

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostać na aledrogo można ale trzeba dokładnie przyjrzeć się krawędziom i ślizgom a wręcz prosić sprzedającego o dodatkowe fotki.

Niektórzy stosują metodę zdjęć lekko rozmytych i robionych pod kątem na których krawędzie wyglądają na grube. Miłego polowania (agyl ok):):):)

i te agyle w dobrych cenach można dostać :)http://www.allegro.pl/search.php?buy=0&category=0&closed=1&search_type=1&sg=0&exclude=&order=t&price_from=&price_to=&st=gtext&string=dynastar+agyl&fb=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. chciałabym kupić narty dla mojego chłopaka ale nie wiem jakiej długości powinny być.

Ma on wzrostu 189cm i waży 115kg.

na nartach już jeździł ale jest w trakcie nauki. co byście mi polecili?

Bez jego wiedzy nic nie kupuj!!!!!:pbo może się okazać,że prezent totalnie nietrafiony:eek::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.Ile ma kosztować sprzęt-chodzi mi o używany sprzęt chyba że do 300zł będzie jakiś nowy sprzęt z wiązaniami.

Byłem dzisiaj w pewnym niewielkim sklepie w wawie , jest tam spory wybór nart z uszkodzoną pokrywą wierzchnia w wiekszym lub mniejszym stopniu.

Spody za to i krawędzie : igła

Ceny : od 180 peelenów do 300 .

Modele rózne , ale raczej z łatwiejszej półki.

Odezwij sie na priv lub GG to podam namiar na sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w pewnym niewielkim sklepie w wawie , jest tam spory wybór nart z uszkodzoną pokrywą wierzchnia w wiekszym lub mniejszym stopniu.

Spody za to i krawędzie : igła

Ceny : od 180 peelenów do 300 .

Modele rózne , ale raczej z łatwiejszej półki.

Odezwij sie na priv lub GG to podam namiar na sklep.

Nie wiem -może jestem już stary,ale trochę mi to przypomina,jakby mi żona na gwiazdkę samochodu szukała;):pNa forum kobiecym-zapodała temat;)-i są już propozycje i rozwiązania:D-jedź tam-są fajne bryki,czyste..itd..za ....:pMyślę,że nie byłbym do końca zadowolony/nawet jeśli miałoby to być Porsche;)/.Tutaj ostateczny głos co do wyboru powinien mieć jednak "szczęśliwy"obdarowaniec/Chłopak czy narzeczony:p/;)

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...