Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Studencki pół-spontan, czyli Weekend przed Świętami w Zakopcu


Rekomendowane odpowiedzi

Pobudka... o 11 :)...o 13.30 byliśmy w samochodzie. Pojechaliśmy do Białki na Kotelnicę....Jak zarządziłem, tak wstaliśmy....już o 11.40 byliśmy w samochodzie w drodze na Harendę....

:eek: nie wybierzemy się razem na narty

Za pobudkę o 6:35 byłbyś gotów mnie do sądu zatargać:eek:

Jak dla mnie naganne, od 2 w nocy do 7 rano to co dość spania.

Też było mi dane być na nartach z takim towarzystwem i też wychodziliśmy z pubu o 2 w nocy ale 8:45 pierwszą gondolą do góry, jeden z moich kompanów to cukrzyk i jak zmierzył cukier po imprezie w pubie na 2 dzień rano to miał ponad 400:eek::D.

No ale oczywiście każdy odpoczywa tak żeby odpocząć i to są indywidualne preferencje każdego z nas.

Jak go przekonać, aby się przestawił i zaczął porządnie jeździć ??

Tylko po co go przekonywać?

Co Ty Jechowy jesteś, żeby kogoś na dobrą drogę nawracać?

Jak taki taki styl jazdy, jaki uprawia przynosi mu zadowolenie i frajdę i sam nie wyraża chęci zmiany tego stylu, to po co burzyć jego szczęście:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: nie wybierzemy się razem na narty

Za pobudkę o 6:35 byłbyś gotów mnie do sądu zatargać:eek:

To jakiś kolejny stereotyp z tym wstawaniem :) Na narty i w góry potrafię wstać wcześnie, naprawdę :)

Jak pojedziemy z Seniorem do Soelden to chyba codziennie rano będziemy Ci sms'a z pierwszej gondolki przesyłać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiedliśmy, zamówiliśmy metr piwa (10 szklanek 0,5 L podane na "desce" z uchwytami na szklanki), ja dodatkowo jeszcze Wiener Schnitzla bo przed obiadem byłem :) - bardzo smaczny :)

Piwo równie dobre. Usiedliśmy w salce na piętrze, obok nas rozstawiał się właśnie niejaki Igor - gość śpiewał i grał na gitarze fajne hity rockowe anglo- i polskojęzyczne. Można było trochę pośpiewać.

Podobno co kraj, to obyczaj,ale... żeby w górach podawali piwo w szklankach:rolleyes:

Przepraszam za tę uwagę, ale miasto moje mnie do tego zobowiązuje:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knajpa nie ma charakteru góralskiego, tylko uniwersalno-Warkowy :)

Co racja to racja, knajpa uniwersalna, ale co do szkalnki się nie zgodzę. Sam miałem zwrócić na to uwagę. Piwo pije się tylko i wyłącznie z KUFLA. Nie ważne gdzie...

No chyba, że jest to butelka lub puszka... acha ale to nie są wyjątki...

hm, no to inaczej: piwo pije się z butelki lub puszki ewentualnie jest o KUFEL.

Nieeeeeeeee, tak też nie jest dobrze...

Z puszki KUFLA butelki... nie... tak też jest źle...

No to tak: każdy pije tak jak lubi, byle nie pił ze szkalnki.

Ech, chyba w końcu jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotrku,

Witaj na forum :D

Zachęcam Ciebie do napisania czegoś o sobie w profilu i przedstawienia się w dziale "Witamy na forum".

Mam nadzieję, że będziesz się dobrze czuł w naszym towarzystwie. Tworzymy tutaj taki specyficzny "Klub Narciarski", ale nie jest to tylko wirtualne towarzystwo. W realu też się spotykamy - niekoniecznie na nartach :)

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...