Narty - skionline.pl
Jump to content

obal

Members
 • Content Count

  348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

obal last won the day on July 21 2010

obal had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

About obal

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 01/11/1987

Personal Information

 • Imię
  Mateusz
 • Miejscowość
  Brzesko -piwne miasto

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer RC4 Race SC ; Salomon MiniRace Snowblade
 • Buty marka
  Fischer SOMA F8000 MF
 • Gogle
  UVEXy + kask Blizzard

Skills

 • Styl jazdy
  mieszany;P
 • Dni na nartach
  0
 1. Dziwne, akurat Atomic ma jednego z większych butów na rynku, który srogie nogi mieści. Chyba, że mierzone były modele z grupy race.
 2. Temat już stary, ale może ktoś skorzysta. Ja osobiści polecam Ski Fanatic, kameralny sklepik przy KENie. Na wyjazdach narciarskich słyszałem o tym miejscu bardzo dobre opinie, a później miałem okazję się tam znaleźć i doświadczyć. Panowie czynią cuda z butami. Moje stopy nie są jakiejś problematyczne i nie miałem większych kłopotów z butami. Widziałem jednak innych klientów i to jak im dopasowali buty. Na temat "bootfitingu", na portalu swego czasu opowiadał Pan Żurawiecki i widziałem, że na Ursynowie robią takie rzeczy.
 3. Sprzedam karnet na lodowiec Oddam za drobną opłatą 2-dniowy podwójny karnet na lodowce Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai, Hintertux. Wygrałem 2 takie kupony, czyli teoretycznie w promocji 2 dni jazdy dla 4 osób, albo 4 dni jazdy dla 2 osób. Kupony zdobyłem w konkursie jednego z portali internetowych (nazwy nie pisze ze względu na reklamę). W skrócie trzeba zarejestrować się na portalu (do 27 kwietnia) i otrzymuje się voucher za pomocą którego odbiera się karnet w kasie do wykorzystania do 4 maja. Wszelkie informacje i pomoc udzielam przez prywatną wiadomość.
 4. Odnośnie nowych inwestycji w Dwóch Dolinach, można dowiedzieć się więcej tutaj http://www.tvnmeteo.pl/wideo/magazyny,46,1/muszyna,68132.html
 5. A co to Byrcyn się tam osiedlił i trasy już grodzi płotami :eek:
 6. Ponawiam pytanie do doświadczonych wyjazdowiczów
 7. Ponawiam swoją prośbę o dodanie typów superkombinacji mężczyzn w Wengen, ponieważ zrobienie tego przez formularz było zablokowane koło północy.
 8. Jest problem z typowaniem superkombinacji mężczyzn w Wengen. Swoje typy oddaje tutaj i proszę o zatwierdzenie: 1.KOSTELIC Ivica 2.MILLER Bode 3.ZURBRIGGEN Silvan
 9. Witam! Również wybieram się w ten rejon (Folgaridy, Marillevy) w okresie free ski, a że jest to mój pierwszy wyjazd, mam pytanie. Jedzie nas około 3 osób. Cenowo lepiej wychodzi jechać w ciemno i szukać kwater, czy może załatwiać wyjazd przez biuro turystyczne? Czy ewentualnie mieszkając na kwaterach w cenie noclegu otrzymujemy ski pas ? I jest on na cały region ( Skirama Dolomiti czy jakoś tak)? Z góry dziękuję z odpowiedzi.
 10. 1. LIGETY Ted 2. SCHOERGHOFER Philipp 3. HIRSCHER Marcel Wcześniej były jakieś problemy więc typuję teraz.
 11. Trzeba się targować. Sprzedawcy często nie siedzą w temacie i nie wiedzą co sprzedają.
 12. Z tego co wiem, to np. w DD goście którzy jeżdżą ratrakami, w lecie zajmują się konserwacją wyciągów i ratraków.
 13. Nie pamiętam czy czasem smiths albo bode nie pisali o tym ale wspomnę. Na wjeździe do Piwnicznej jest duży baner zapraszający w sezonie 2011/2012 do nowej stacji Kicarz. W oddali wiadać przecinkę pod wyciag i nową trasę. Na pierwszy rzut oka przypomina jedynkę na Palenicy. Osobiście nie jestem za powstaniem tej stacji i to nie z powodów wyciąganych przez ekologów. Po prostu, uważam że koncepcja 7 Dolin jest bardziej odpowiednia. Czegoś takiego właśnie nam brakuje. Inwestorzy i samorządy powinni czynić starania w tym kierunku. Kontynuując temat 7 Dolin, myślę, że pomysł idzie powolutku w dobrym kierunku. Powstała ślizgostrada (jeden z elementów planu) z Kotelniczego Wierchu. A niedawno w TV przeprowadzono relacje z odbywających się tam zawodów w Trikke Skki. Pozdrawiam.
 14. W sobotę odwiedziłem Dwie Doliny. Pogoda rewelacyjna, więc i warunki do nartowania wspaniałe. Stoki twarde, ale nie na beton. Miejscami cienka warstwa świeżego śniegu z armetek, po którym również jeździło się świetnie. Po przeprowdzonym przez kilka dni rozpoznaniu (obserwacja kamerek), nie oczekwiałem tłumów w DD. Tak też się stało, kolejek brak, ewentualnie 2-3 min do orczyka. Sądzę, że może to być również spowodowane wyższymi cenami za karnet, porównując je do okolicznych stacji. Teraz chwila prawdy -ferie w małopolsce- zobaczymy jak z klientelą.
 15. eh, to sobie potypowałem:mad:
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...