Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

KIEDY OPRÓŻNIAMY PUCHAREK?!


gryżli

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc za wezwaniem Muzin"a w tym dziale proszeni są o wyrażenie zdania wszyscy zainteresowani uczestnictwem w spotowo-rekreacyjnym wypadzie na narty-wspólnym forumowiczów skionline i nie tylko!

Tak więc typujemy weekend i miejsce w miesiącu grudniu!

Mam nadzieję!

pozdrowionka!

gryźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEDY OPRÓŻNIAMY PUCHAREK?!

To jest dobry pomysł na CPP ja i "maćko" będziemy na pewno ( chyba że cud się stanie i w Szczyrku śnieg spadnie....) :))))

A jeżeli nie to moze jakiś pożnieszy termin na stożku ( tam też jest super jak już Alberto wspomniał)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEDY OPRÓŻNIAMY PUCHAREK?!

Grudzień wymieniłem z nadzieją......

ale rzecz jasna jeśli to zbyt krótki czas to będzie 1 ewentualnie 2 tydzień/weekend stycznia

Na konkretny stok możemy się zdecybdować gdy już czas będzie wiadomy, bo wiadomo miejsce będzie uzależnione od możliwości organizacji na nim trasy konkurencji!

I YU RODZI SIĘ WAŻNE PYTANIE O CHARAKTER TRASY SLALOMEK CZY MOŻE JAKAŚ "KROSOWA TRASKA"

CO DO TEGO PROSZE BYŚCIE SIĘ TEŻ USTOSUNKOWALI

aHA MOŻNA BY BYŁO POGODZIĆ TO W JEDNEJ TRASCE Z CHARAKTEREM!!

TYLKO ŻE TO WYMAGA DŁUŻSZEJ TRASKI CO NIE KAŻDY ZNOWU MOŻE WYTRZYMAĆ WIĘC......PROPOZYCJE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIEDY OPRÓŻNIAMY PUCHAREK?!

Ciesze sie, ze sie wmieszales. Tobie cos zorganizowac bedzie na pewno latwiej niz komu innemu z nas.

A jak tam jest z tyczkami / bojami?

Druga sprawa to moze lepiej 21 w niedziele.

Jak juz tam bede to chcialbym obejrzec CPP wiec na jezdzenie nie bedzie czasu:)

Poz.pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...