Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak to w niedzielę w Szczyrku było.


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze niszczą....

Quadowcy zniszczyli w nocy z sobotę na niedzielę około 5 km tras narciarskich w ośrodku Czyrna-Solisko w Szczyrku w Beskidach. Na trasach do Czyrnej: numer dwa z Małego Skrzycznego i numer trzy ze Skrzycznego powstały dziury i koleiny, niezwykle niebezpieczne dla narciarzy - poinformowali policjanci ze Szczyrku. Trasa numer dwa, która była przygotowana na niedzielę, została zamknięta.

Na trasach leży około 20-30 cm. Czterokołowce przy takiej pokrywie śniegu mogą swobodnie się poruszać. Pozostawiają jednak ogromne zniszczenia. W głębszym śniegu zagrzebałyby się w nim. Zdaniem świadków po trasie narciarskiej jeździło nocą około 10 quadowców.

Właściciele ośrodka poinformowali dziennikarzy, że ponowne otwarcie trasy numer dwa będzie możliwe dopiero, gdy spadnie co najmniej 10 cm świeżego śniegu i w teren wyjadą ratraki.

za interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golgota

stary wyciąg ma awarie na GOLGOCIE .... jak sie czegoś nie remontuje nie inwestuje ....... to sie pozniej psuje ..........

PROPONUJE po tej ZIMIE wybudować ze 2 krzesła. niech GAT wezmie pozyczke z BANKU .... jak to robi kazdy prywatny własciciel FIRMY ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się mylisz, z łodzi najbliższy ośrodek na dobrym poziomie (nieośągalnym w szczyrku przez najbliższe 20 lat) jest góra kamieńsk w bełchatowie :cool: naprawdą fajna górka

Nie no marcin Kamieńsk to ja znam.

Teraz moje spostrzeżenia.

Byliśmy 5 dni. Pokoik mieliśmy na Białym Krzyżu. Pierwszego dnia żona z instuktorem ślizgała się na lokalnym wyciągu a w następnych już jeżdziliśmy po Salmopolach i Soliskach.

I szczerze muszę powiedzieć, że wyglądało to trochę lepiej niż się po waszych opisach spodziewałem. Faktycznie są "lekkie" niedociągnięcia(nieotwarte trasy, stojące wyciągi, obsługa pracująca tam za karę) ale nam się udało założony cel zrealizować.

Wydaje się że kanapy na tych trasach to powinien być standart. Strasznie rozwaliło mnie przygotowanie trasy z Małego Skrzycznego: postawili tabliczki że na trasie są kamienie i to załatwiło sprawę naśnieżania i przygotowywania trasy.

To co mnie strasznie irytowało to to, że aby gdziekolwiek się przemieścić to trzeba odpalić samochód.

Parkingowi na tych parkingeczkach są niesamowici. Jeden pomagał mi ustawić smochód a drugi szedł przy otwartym oknie i wręczał bilet.

Tak więc nie uważam wyjazdu za zły pomysł ALE MY BYLIŚMY POZA "WYSOKIM" SEZONEM. Nawet łikendy omineliśmy. Nie wyobrażam sobie wyjazdu tam na ferie bądź na sylwestra. To musi być masakra.

Szczyrk ma niesamowity potencjał ale musi znależć gospodarza z jajami który weżmie to całe towarzystwo za mordę i zrobi tam stację z prawdziwego zdarzenia.

P.S. Wyjazd na narty w polskie góry i do tego z nauką z instruktorem jest dla bogatych ludzi.

P.S.2 Jśli ktoś myśli o instruktorze w Szczyrku to mam namiar na naprawdę sensownego gościa.

P.S.3 Czy jak się jeżdzi z instruktorem i płaci się za naukę to za karnet też mu się płaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.3 Czy jak się jeżdzi z instruktorem i płaci się za naukę to za karnet też mu się płaci?

Powiem Ci tak bo też byłem zaskoczony, w Korbielowie na "Babie" Brat jak się uczył to też musiał instruktora na swój karnet puszczać, a na przykład w Białce już nie. Nie wiem od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...