skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Gdzie spać w Innsbrucku - wybierz odpowiedni hotel

2019.01.15
Gdzie spać w Innsbrucku - wybierz odpowiedni hotel
Kliknij, aby powiększyć.
Gdzie spać w Innsbrucku - wybierz odpowiedni hotel
Jak przystało na stolicę kraju związkowego i piąte co do wielkości miasto w Austrii (ponad 120 tys. mieszkańców), a także dwukrotnego organizatora Zimowych Igrzysk Olimpijskich - Innsbruck oferuje znakomite możliwości zakwaterowania. Baza noclegowa jest tutaj bardzo zróżnicowana - można więc znaleźć dokładnie to, czego się potrzebuje. Albo to, co akceptują nasze portfele…
Innsbruck daję tą unikalną możliwość, że można znaleźć tutaj dobry hotel w samym centrum miasta, a przy tym nadal będziemy w górach. Baza noclegowa liczy kilkanaście tysięcy łóżek we wszystkich kategoriach noclegowych, z czego największą popularnością cieszą się hotele trzy- i czterogwiazdkowe. Chociaż oczywiście nie brakuje tutaj także hoteli o najwyższym standardzie, ale także i tańszych pensjonatów czy schronisk młodzieżowych.

Warto też pamiętać o tym, że miejscowości leżące w promieniu do 10 km od centrum miasta są znakomicie skomunikowane z centrum - można tam dotrzeć autobusem miejskim czy też tramwajem - zajmuje to maksymalnie do pół godziny. Jeszcze bardziej ofertę noclegową miasta.

Pełny wykaz hoteli i pensjonatów można znaleźć na stronie Informacji Turystycznej Innsbrucka - https://www.innsbruck.info/pl/innsbruck-city/noclegi.html Lista hoteli i tańszych miejsc noclegowych obejmuje tutaj ponad sto pozycji! Na stronie tej można także zarezerwować nocleg. Oferuje ona bardzo korzystne dla turystów rozwiązanie - gwarancję Best Price. Gwarantuje ona najniższe ceny na wybrany nocleg i dokonanie rezerwacji. W razie znalezienia na portalach internetowych tańszej oferty, zwrócona jest różnica cen.

Zwrot różnicy ceny odbywa się pod warunkiem:
• uprzedniego dokonania rezerwacji w określonym hotelu
• czas, hotel i kategoria pokojowa, warunki opłaty i storno są identyczne
• dokonanie rezerwacji oferty online
• ceny niższe zostały w przypadku zapytania potwierdzone przez inne miejsca noclegowe
• potwierdzenie o niższej cenie musi zostać ujawnione w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji
• oferta dotyczy hoteli znajdujących się na stronie biura turystycznego Innsbruck Tourismus i wyróżnionych jako Best-Price-Hotel
• W przypadku wypełnienia uprzednich wymogów prosimy o przesłanie nam emaila z numerem rezerwacji. Poza tym kopia strony z listą tańszych ofert z ujęciem miejscowości, szczegółowego wykazu cenowego, typu pokoju, czasem pobytu, jak również rodzaju usług, datę i czas porównanie cen i URL (Webadres), na której znajdują się tańsze oferty.

Nieobjęte gwarancją Best-Price są:
• rezerwacja oferty dokonana na nieznanych stronach (jak np. Priceline, nazwa hotelu ukazuje się dopiero po dokonaniu rezerwacji) lub strony internetowe zajmujące się przetargami ofert
• oferty specjalne, w których wiele usług jak np. z niepełnym wyżywieniem, przewóz z lotniska zawarte są w cenie
• ceny specjalne dotyczące noclegów w hotelu w formie przetargu, oferty dla stałych gości, grup, pobytów jednodniowych sympozyjnych, cen dla uczestników należących do różnych zrzeszeń, biur podróży, ośrodków medialnych i innych organizacji , jak również współpracowników
• niedostępne publicznie oferty noclegowe
• różnice cen wynikające z różnych kursów walut, stóp podatkowych itp.
• sfałszowane dokumenty o tańszej ofercie, niemogące zostać potwierdzone przez naszych współpracowników
• Zmiany warunków dotyczących Best-Price mogą ulec w każdej chwili zmianie, zostać uzupełnione lub przerwane.

Hotel Grauer Bär
Hotel Grauer Bär

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Informacji Turystycznej. Ze swojej strony możemy polecić kilka sprawdzonych hoteli w Innsbrucku:

Grand Hotel Europa 5*
Grand Hotel Europa łączy w sobie dwa światy - nowoczesny włoski styl i oryginalną tyrolską atmosferę. Jest to jedyny pięciogwiazdkowy hotel w Innsbrucku. Idealnie usytuowany w centrum miasta, hotel oferuje 108 komfortowych, indywidualnie urządzonych pokoi i apartamentów, nowy stylowy bar i wielokrotnie nagradzaną restaurację "Europa Stüberl".
www.grandhoteleuropa.at

Hotel Seppl 4*
Ten czterogwiazdkowy hotel położony jest zaledwie 5 km od Innsbrucka, dzięki temu oferuje wspaniały widok na dolinę rzeki Inn. Hotel Seppl to tradycja i nowoczesność oraz przyjazna tyrolska gościnność.
www.hotel-seppl.at

Sporthotel Igls 4*
Sporthotel IGLS to 700m2 nowoczesnej powierzchni z duchem tradycji. Hotel oferuje międzynarodową i austriacką kuchnię. Restauracja hotelowa zdobyła wiele kulinarnych wyróżnień, w tym prestiżową nagrodę Gault Millau.
www.sporthotel-igls.com

Hotel Grauer Bär 4*
Grauer Bär znajduje się zaledwie 2 minuty spacerem od zabytkowego starego miasta. Hotel w atrakcyjnej lokalizacji, zapewniający wszelkie nowoczesne wygody i udogodnienia. Prywatny parking dostępny za opłatą.
www.innsbruck-hotels.at

Ramada 3*
Trzygwiazdkowy hotel RAMADA Innsbruck Tivoli jako jeden z najwyższych budynków w Innsbrucku wyróżnia się imponującą architekturą. 159 nowocześnie urządzonych pokoi na 10 piętrach spełnia wymagania zarówno gości biznesowych, jak i indywidualnych turystów.
www.ramada-innsbruck.at

Tagi: #ośrodki narciarskie #austria #innsbruck #narty #tyrol #hotel #noclegi #zakwaterowanie

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com