skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Beskid Sport Arena
Szczyrk

Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski
Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski
2023.12.06
Od piątku 8 grudnia udostępniamy trasy nr 2 z Małego Skrzycznego, trasę nr 3b ze Zbójnickiej Kopy oraz trasę nr 4 do Soliska. Pozostałe trasy ciągle są naśnieżane, wykorzystujemy każdą sekundę dobrych warunków. Nasza flota to ponad 50 armatek śnieżnych i 320 lanc, liczymy na to, że to będzie zima, jaką pamiętamy sprzed wielu lat - mówi Grzegorz Przybyła, Dyrektor Generalny TMR Polska.
W Szczyrku zaczynamy odliczanie do startu sezonu zimowego 2023/2024
W Szczyrku zaczynamy odliczanie do startu sezonu zimowego 2023/2024
2023.10.30
Do rozpoczęcia sezonu zimowego zostało zaledwie 50 dni! Podajemy najnowszy raport z przygotowań do zimy naszych ośrodków narciarskich w Szczyrku!
W nadchodzącym sezonie spółka Tatry Mountain Resort przejmuje zarządzanie ośrodkiem Beskid Sport Arena celem oceny możliwości tego ośrodka i jego potencjalnego zakupu oraz rozwoju w przyszłości. Beskid Sport Arena to doskonale znany ośrodek dla doświadczonych i początkujących amatorów zimowego szaleństwa.
Sprytni narciarze mogą korzystać z ośrodków górskich także latem!
Sprytni narciarze mogą korzystać z ośrodków górskich także latem!
2020.06.16
Po raz pierwszy w historii polscy narciarze mogą korzystać z sezonowego karnetu narciarskiego zwanego Sprytna Sezonówka również w sezonie letnim. Kluczem do tego przywileju jest kolejna tegoroczna nowość - letnia przedpłata Sprytnej Sezonówki.

Szczyrk - 10 tys. karnetów za 39 zł już w sprzedaży
2019.11.14
- Narciarze mają wielki powód do radości! W czwartek 14 listopada w sklepie internetowym GOPASS rusza sprzedaż karnetów narciarskich do ośrodków Szczyrk, Jasna, Tatry Wysokie (Jezioro Szczyrbskie i Tatrzańska Łomnica), oraz Szpindlerowy Młyn (CZ). Oprócz specjalnej promocji, która obejmie pierwsze 10 tysięcy karnetów za jedynie 39 PLN, wszyscy mają teraz możliwość nabycia skipassów i biletów na kolejki linowe w najniższych możliwych cenach.
Czy w Szczyrku mamy już Alpy?
Czy w Szczyrku mamy już Alpy?
2019.10.19
Nowoczesne wyciągi, największy zbiornik wody do naśnieżania, najlepsze armatki, bezpłatne skibusy - tak można opisywać od dwóch sezonów Szczyrk. Ale czy to wystarczy, aby stwierdzić, że w Szczyrku mamy już Alpy? Oczywiście gór nie powiększymy, ale i w krajach takich jak: Austria, Włochy czy Francja znajdziemy wspaniałe ośrodki narciarskie położone w niższych partiach gór. Czy narciarska stolica Polski może się z nimi równać, a jak tak to dlaczego, a może jednak nie?
Sezon zimowy w Szczyrku wystartował, Ślązacy przesiadają się z samochodu do autobusu
Sezon zimowy w Szczyrku wystartował, Ślązacy przesiadają się z samochodu do autobusu
2018.12.20
Autobusowe połączenie Szczyrku z aglomeracją katowicką wystartowało w zeszłą sobotę 15 grudnia. Nowa ekspresowa linia Katowice - Tychy - Szczyrk, realizowana przez przewoźnika ZebraBus.pl, rozpoczęła swoje stałe kursy w prawdziwie górskim klimacie. Pierwszych pasażerów witał burmistrz miasta, góralska muzyka oraz oscypki. Dzięki nowym połączeniom dotarcie na stok znaczne się uprościło, a w góry można nareszcie pojechać bez samochodu. Dodatkowo, od 28 grudnia, przewoźnik dokłada kolejny kurs - odjazdy będą realizowane 2 razy dziennie.
Przełomowa zima w Szczyrku - nowe koleje, atrakcje, skibusy
Przełomowa zima w Szczyrku - nowe koleje, atrakcje, skibusy
2018.11.23
Pod takim hasłem w czwartek, 22 listopada 2018 roku, odbyła się w Szczyrku konferencja prasowa, na której przedstawiciele trzech największych ośrodków narciarskich, a także samorządu miasta Szczyrk, pokazali przygotowania do nadchodzącego sezonu. Oprócz inwestycji, o których już pisaliśmy na naszym portalu, zaprezentowano oficjalnie kilka nowości, które mogą ucieszyć narciarzy już tej zimy. Co więcej - konferencja spójnie przedstawiająca osiągnięcia i działania wszystkich najważniejszych "graczy" na narciarskim podwórku pokazała też, że w Szczyrku w końcu wszyscy zaczęli grać do jednej bramki!
Coraz więcej śniegu w Beskid Sport Arena
Coraz więcej śniegu w Beskid Sport Arena
2018.11.07
Mimo słonecznej pogody i prawdziwej złotej jesieni, która w tym roku była (i jest dalej) wyjątkowo piękna, w wielu krajowych ośrodkach narciarskich trwają bardzo intensywne przygotowania do sezonu. Co więcej - jest już takie miejsce, gdzie śniegu jest całkiem sporo, a z dnia na dzień przybywa go coraz więcej. Mowa oczywiście o Beskid Sport Arena w Szczyrku, który to ośrodek jest krajowym liderem w technologii produkowania śniegu oraz jego magazynowania. Jeśli więc nie nastąpi jakaś katastrofa klimatyczne, narciarze będą mogli rozpocząć tu jazdę już na początku grudnia, nawet jeśli nie będzie opadów naturalnego śniegu.
Zimowe Grand Prix Szczyrku
Zimowe Grand Prix Szczyrku
2018.02.28
Już po raz drugi miasto Szczyrk wraz z trzema największymi ośrodkami narciarskimi: Beskid Sport Arena, Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne oraz Szczyrk Mountain Resort, zaprasza do wspólnej rywalizacji na trasach narciarskich. Impreza skierowana jest do wszystkich amatorów i byłych zawodników narciarskich i snowboardowych (dopuszczamy także starty zawodników z licencją, będących uczniami szkół podstawowych i gimnazjów).
Imprezowa zima w Szczyrku
Imprezowa zima w Szczyrku
2018.01.22
"Nowy" Szczyrk, to nie tylko nowe wyciągi i zmodernizowane trasy, ale także szeroka oferta kulturalna i imprezowa. Gospodarze ośrodków narciarskich i miasta, zadbali o to, by narciarze, którzy przyjadą do miasta pod Skrzycznem nie nudzili się. Koncerty, zawody, imprezy na stoku - kalendarz imprez wypalenia prawie 30 wydarzeń, wśród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Beskid Sport Arena w Szczyrku rozpoczyna sezon zimowy 17/18
Beskid Sport Arena w Szczyrku rozpoczyna sezon zimowy 17/18
2017.11.03
Dzięki ostatnim zimnym dniom i opadom śniegu w polskich górach, a także wsparciu nowoczesnych technologii, możemy z przyjemnością poinformować naszych czytelników o fakcie uruchomienia pierwszego wyciągu w polskich górach. Już w najbliższy weekend (4-5 listopada 2017) nowy sezon narciarski zainauguruje Beskid Sport Arena. Śniegu na pewno nie zabraknie, tak jak i dobrej zabawy.
Beskid Sport Arena przed latem i nowym sezonem zimowym
Beskid Sport Arena przed latem i nowym sezonem zimowym
2017.05.18
Beskid Sport Arena rozpoczęła kolejny (trzeci z kolei) sezon robót budowlano - montażowych.
Prace ruszyły tuż po "Majówce", kończącej pierwsze pięć miesięcy funkcjonowania BSA.
W tym okresie mogliśmy sprawdzić działanie wszystkich urządzeń naszego obiektu, zarówno w warunkach zimowych jak i wiosenno - letnich.
poprzednie1 - 12 z 32następne
Booking.com