skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Nowa Osada
Wisła

Zwardoń, Istebna, Wisła - warunki na trasach przed feriami
Zwardoń, Istebna, Wisła - warunki na trasach przed feriami
2017.01.13
Korzystając ze wspaniałej zimowej pogody, w środę 11 stycznia odwiedziliśmy siedem stacji narciarskich w południowej części województwa śląskiego, by zobaczyć jakie warunki czekają narciarzy, którzy już wkrótce tutaj przyjadą - zaczynają się bowiem ferie zimowe, a w pierwszym terminie (16-29 stycznia) mają je uczniowie właśnie ze śląskiego (a także podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego i pomorskiego). Dzielimy się naszymi uwagami, podpowiadamy gdzie znaleźć najlepszy ośrodek dla siebie.
Wisła - świąteczny komunikat narciarski
Nowa Osada fot. skionline.pl2013.12.23
W okresie świąteczno-noworocznym na odwiedzających Wisłę czeka wiele atrakcji. 26 grudnia zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich, natomiast 31 grudnia na Sylwestra na wiślańskim rynku!
W tym sezonie zapraszamy do Wisły
Wisła cieńków fot. skionline.pl2013.12.15
Już trzeci sezon będzie funkcjonować Wiślański Skipass. Perła Beskidów jako jedna z pierwszych miejscowości może się pochwalić wprowadzeniem tego udogodnienia. Liczba stacji narciarskich, które obejmuje Wiślański Skipass, to 11. Stożek, Nowa Osada, Cieńków, Klepki, Beskid, Rowienki, Siglany i Sarajewo w Wiśle oraz Czantoria, Palenica i Poniwiec w Ustroniu. Zatem posiadając jeden karnet będzie można swobodnie pojeździć na nartach w obu miastach.
"Free Ski" w polskich górach
fot. jc /skionline.pl2012.03.09
Nadszedł marzec, a wraz z nim posezonowe obniżki. W polskich ośrodkach można kupić karnety w niższej cenie lub - w ramach z oferty "Free Ski" - pojeździć za darmo. - aktualizacja godz. 14:43
Stacje systemem zjednoczone - testowy sezon dla Wisły i Ustronia
Cieńków w Wiśle2011.11.18
Znaleźli się kolejni odważni. Pierwsza była Białka Tatrzańska i Zieleniec, teraz przyszedł czas na kolejne ośrodki. Do projektu, w ramach którego jeden skipass upoważniałby do korzystania z wyciągów w kilku pobliskich stacjach, Wisła deklarowała chęć przystąpienia już we wrześniu. Idea wspólnego karnetu spodobała się również gestorom ośrodków w Ustroniu (Czantoria, Palenica, Poniwiec i wyciąg Nartowisko pod Czantorią). Część ośrodków wdroży wspólny karnet już tej zimy, część jeszcze się waha.
Małysz w nowym kasku Casco
Adam Małysz podczas testów kasku i maski2004.11.26
Bielsko-Biała (skionline.pl) W najbliższym sezonie nasz najlepszy skoczek założy nowy kask. Po testach kasków i gogli Adam Małysz i pozostali skoczkowie (kadra A i B) zdecydowali się podpisać w ostatnią sobotę kontrakt z niemieckim producentem Casco.
XI edycja Trgów Sport - Rekreacja
2004.11.26
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XI edycji Międzynarodowych Targów Sport - Rekreacja, która w dniach 17 - 19 lutego 2005 r. odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki
Sport - Rekreacja to profesjonalna impreza handlowa skupiająca firmy branży sportowej z kraju i zagranicy, które w jednym miejscu mają możliwość wymiany wiedzy oraz doświadczeń w szeroko rozumianej branży sportowo - rekreacyjnej.
Małysz groźny jak nigdy
Mika Kojonkoski fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.11.22
Cudotwórca, mag, profesor - do tych komplementów zdążył się już przyzwyczaić. Jeżeli w nadchodzącym sezonie norwescy skoczkowie, którzy jeszcze dwa lata temu chcieli kończyć ze sportem z powodu fatalnych wyników, nadal będą czynili tak oszołamiające postępy, wkrótce zabraknie określeń dla ich charyzmatycznego trenera Miki Kojonkoskiego - pisze Przegląd Sportowy
W Jakuszycach można już biegać
2004.11.16
W Jakuszycach sezon rozpoczęli już narciarze klasyczni. Na Polanie Jakuszyckiej przygotowana jest dwukilometrowa trasa. Wyznaczone są też nowe szlaki narciarskie - podaje Karkonoska Agencja Informacyjna
Letnie Grand Prix: Małysz pierwszy
2004.08.01
W Hinterzarten rozegrano pierwsze zawody letniego Grand Prix w skokach narciarskich na igelicie. Pierwsze miejsce wywalczył Adam Małysz pokonując Austriaka Thomasa Morgensterna i Japończyka Noriaki Kasai.
Targi GOLF EUROPE 2003 - wydarzenie w biznesie golfowym
2003.06.24
Liczby mówią same za siebie: 3.741.680 graczy w golfa i 6.105 pól golfowych zrzeszało w marcu 2003 Europejskie Stowarzyszenie Golfowe European Golf Association.
DGV - Niemiecki Związek Golfa (Deutscher Golf Verband) zamknął rok 2002 liczbą 428.076 zrzeszonych golfistów (wzrost o 29.060 osób i tym samym o 7,3% w porównaniu z rokiem 2001) i 633 pól golfowych (wzrost o 14 pól gol-fowych i tym samym o 2,3% w porównaniu z rokiem 2002).
poprzednie1 - 11 z 11następne
Booking.com