skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

W tym sezonie w Szczyrku - wspólny karnet i niższe ceny

2014.12.01
W tym sezonie w Szczyrku - wspólny karnet i niższe ceny
W tym sezonie w Szczyrku - wspólny karnet i niższe ceny
Zmiany zachodzące w Szczyrku od czasu, kiedy słowacki TMR kupił Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, nabierają tempa. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że wspólny karnet dla SON-u i COS-u stanie się w nadchodzącym sezonie faktem, a już mamy przyjemność podać informację, która ucieszy większość miłośników Skrzycznego - karnet na najlepszej górze narciarskiej w Polsce będzie w tym roku tańszy niż w ubiegłych latach.

Warto przeczytać:

Od wiosny Szczyrk jest na ustach wszystkich narciarzy w naszym kraju, a zmiany zachodzące w tym kurorcie powoli spychają na dalszy plan nawet nowe inwestycje narciarskie, których w naszym kraju będzie w tym sezonie niemało. Redakcja skionline.pl od samego początku śledzi ten proces, dostarczając swoim czytelnikom informacji z pierwszej ręki. Całkiem niedawno pisaliśmy o podpisaniu umowy o wspólnym karnecie, między Centralnym Ośrodkiem Sportu a Tatra Mountain Resort (możecie o tym przeczytać tutaj). Dziś uzupełniamy ten materiał o wywiad z Grzegorzem Kotowiczem, dyrektorem COS, który specjalnie dla skionline.pl potwierdził także inne dobre wiadomości ze Szczyrku.- Jakie korzyści daje wspólny karnet? Na pewno takie, że na jednym karnecie narciarze będą mieć do dyspozycji około 35 kilometrów ras narciarskich - opowiada nam dyrektor COS. - Jeżeli chodzi o narciarzy, którzy korzystali z naszych wyciągów, na górze Skrzyczne, to tu zaskoczę (pozytywnie) - ceny będą niższe od ubiegłorocznych od 10 do 40 złotych, mowa tu oczywiście o kartach terminowych - od 1 dnia wzwyż. Dodatkowo w ofercie będziemy mieli karnet całosezonowy, który będzie kosztował 1190 złotych - dodaje Grzegorz Kotowicz.

- Jeśli chodzi o przygotowanie do sezonu zimowego, jesteśmy w trakcie corocznych, obowiązkowych przeglądów technicznych, kolej będzie uruchomiona od 6 grudnia. Jeśli chodzi o przygotowanie typowo narciarskie - armatki mamy przygotowane, sprzęt sprawdzony, czekamy teraz już tylko na sprzyjającą pogodę, na minusowe temperatury - kończy Kotowicz.


Ze swojej strony możemy tylko uzupełnić, że wywiad ten nagrywaliśmy w piątek, 28 listopada, natomiast już w sobotę, 30 listopada dzięki sprzyjającej aurze, na Skrzycznem rozpoczęło się naśnieżanie. Jeżeli więc pogoda nie spłata psikusa, a także jeśli dobrze spiszą się Słowacy, już za tydzień, najpóźniej za dwa, będzie można na własnej skórze przekonać się, jak w rzeczywistości funkcjonuje nowy karnet.

pk/skionline.pl

skionline.pl
Tagi: #polska #szczyrk #cos #skrzyczne #son #szczyrkowski ośrodek narciarski

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com