Narty - skionline.pl
Jump to content

grejan

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About grejan

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie są warunki w Białce tatrzańskiej, pytam ponieważ mam zamiar jeszcze w ten weekend się wybrać?
 2. Jakie kolejki do wyciągu (jaki czas oczekiwania w soboty i niedziele?) w Białce tatrzańskiej? Czy ktoś ostatnio miał przyjemność szusować tam?
 3. Tylko tych Oakly jest mega duży wybór i ceny też dosyć duża rozbieżność:) jakie?
 4. Jakie gogle zakupić na dni pochmurne, zazwyczaj jazda na polskich stokach. Nie wiem czym się kierować, czy szukać gogli z jedną automatyczną soczewką czy z wymiennymi szkłami. Cena myślę że gdzieś do 500zł.
 5. Witam, czy posiadasz już któreś z tych gogli które podałeś na forum? Jeśli tak podasz nazwę i jakie wrażenia z jazdy? Pytam ponieważ stoję właśnie przed wyborem.

 6. Gdzie zakupię gogle smith i/o 7 na śląsku, czy ktoś się orientuje?
 7. No i Panowie dziękuję za odpowiedzi. Wróciło do mnie poczucie, iż to forum istnieje SL170 dla mnie to petarda:)
 8. Taki był temat "Długość nart Racetiger 165 czy 170 na wzrost 185?" niestety mam za mały staż, aby cokolwiek tutaj napisać i wypowiedzieć się na ten temat. I na tym zakończę. Najważniejsze jest to: że moje odczucia czy to złudzenie, czy tylko mi się wydaje, pozostają niezmienne. Na nartach racetiger SL 170cm jeździ mi się dużo lepiej, aniżeli na 165cm. Twierdzenie że to jest złudzenie jest to na szczęście zdaniem innych, które w moim odczuciu praktycznym nie ma znaczenia. Śmigam na nartach na których czuję się wyśmienicie. Nawet jeżeli to jest odczucie tylko psychologiczne (tak twierdzą co niektórzy), to skłaniam się właśnie do tego, aby czuć na nartach bluesa więc pozostaję przy swoich 170 SL
 9. Dziękuję, kolego Mitek za bardzo cenne wskazówki. I bardzo też proszę, Abyś już więcej nie odpisywał na moje posty! Jesteś inteligentny i pewnie to zrozumiesz. Jak już tak bardzo Będziesz chciał to zrobić, to zrób to za 10 lat. Wtedy będę minimalnie bogatszy w wiedzę. Teraz jestem za mały dla Ciebie. Pozdrawiam. Temat do zamknięcia.
 10. Kolego Mitek, za ile lat tutaj mam cokolwiek napisać? Może dasz mi jakąś MĄDRĄ poradę? Za 10 lat będzie OK? Czy jeszcze za wcześnie? PS: nie traktuj wszystkich głupszych od siebie, może Ci co piszą tutaj mają pojęcie o nartach i kącie ostrzenia swoich nart, Co oznacza u Ciebie dobry serwis? Pewnie taki jaki Ty wskażesz, itp. itp. wiele nie wiesz o Tych co tutaj się wypowiadają, a jednak traktujesz Wszystkich z góry i to nie tylko na TYM forum!!! Pozdrawiam wszechwiedzącego MITKA i życzę Wesołych Świąt.
 11. Nie rozumiem, co tutaj się dzieje na forum. Piszecie że ktoś ma złudzenia, coś się komuś wydaje. A wystarczy żeby ktoś się wypowiedział kto ma jakieś pojęcie na temat tych że nart.
 12. Jeszcze jedno, idąc tropem kolegi Mietek, można wziąć narty 160cm, bo to wszystko i tak złudzenie. A jak już masz 160 to i 155 będzie git:) Ps: narty o długości 165 mają promień skrętu 12,6 Narty o długości 170cm ich promień to 13,4 Narty o długości 160cm promień 11,8 Czy to również nie ma znaczenia?
 13. Kolego Mitek, czy Ty uważasz, że to są moje pierwsze nowe narty? Nie wiedziałem że mam omamy. Kiedy jest odczucie rzeczywiste od złudzenia? Moje doświadczenie praktyczne nie ma w ogóle znaczenia. Napisałem jakie są moje odczucia praktyczne. Z drugiej strony nawet jeśli twierdzisz, iż to jest złudzenie, to lepiej wybrać to co wydaje się być lepsze. Ps: nowe narty były i te o dł. 165 oraz te 170.
 14. Miałem przyjemność jeździć na nartach Racetiger SL 2018/19 o długości 165cm. Mój wzrost i waga to 185cm i 82kg. Wrażenia ze ślizgu bardzo pozytywne, jednak wydawało mi się, iż dłuższe narty byłyby dla mnie bardzie przyjazne... Za namową żony zdecydowałem się na zdobycie tego modelu, ale o dł. 170cm i absolutnie nie żałuję. Różnica jest bardzo duża - na plus dla dłuższych nart. Przede wszystkim stabilność, ale także dużo lepsze wrażenia z jazdy: są skrętne, trzymają się zarówno śniegu jak i mocno oblodzonych stoków:-) Na nartach Racetiger SL 165 przy moich gabarytach nie czułem tak dobrego wyważenia i współpracy z nartami - tutaj sprawdziły się dopiero SL 170, których w tej chwili nie zamieniłbym na żadne inne.
 15. Witam, czy zakupiłeś już narty S9 czy racetiger SL? Jakie są twoje doświadczenia i odczucia z tych nart? Pytam ponieważ również jestem przed zakupem. Wszystko wskazuje na to że kupię Racetigery jednak może miałbyś jakieś porady itp?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...