Narty - skionline.pl
Jump to content

besanouno

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About besanouno

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy wiązania Salomon S710 nadałyby się tutaj? Ważna jest dla mnie również długość, ponieważ but ma długość skorupy około 36cm, a z tego co widziałem to nie każde wiązania obsługują taki rozmiar.
 2. Tak wyglądają tyne zaciski oraz pęknięte części
 3. Cześć, chciałem zacząć przygodę z nartami, w związku z tym kupiłem używane narty (Atomic Beta Carv), żeby się trochę pouczyć. Niestety okazało się, że dosyć szybko pękło wiązanie (Atomic Device 311 - z tego co gdzieś czytałem możliwe, że pochodziło z wadliwej serii), konkretnie pękło tylne zapięcie i nie trzyma buta. Chciałem to naprawić, ale w związku z tym, że te narty są już dosyć wysłużone chciałem kupić używane wiązania i je zamocować. I teraz moje pytanie: jakich wiązań szukać aby na pewno pasowały do moich nart? Czy każde wiązania można zamontować do każdych, czy są różne standardy? Czy mogę dokupić tylne zapięcia i zamocować zamiast starych czy trzeba wymieniać całość? Proszę o jakąś radę dla początkującego. Pisałem do serwisów, ale żaden nie oferował sprzedaży używanych wiązań.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...