Narty - skionline.pl
Jump to content

Mops

Members
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mops last won the day on August 26

Mops had the most liked content!

Community Reputation

258 Excellent

About Mops

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 03/05/1973

Personal Information

 • Imię
  Rafał
 • Miejscowość
  Kalisz
 • About me
  Lubię narciarstwo, turystykę (kocham latem Pieniny!) i motoryzację.

Ski equipment

 • Narty marka
  Rossignol Zenith
 • Buty marka
  Nordica Speedmachine flex 110
 • Gogle
  Uvex

Skills

 • Styl jazdy
  Zależy od warunków i nastroju
 • Poziom umiejętności
  8
 • Dni na nartach
  10

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. Mops

  Sypie!

  No ładne zdjęcie, aż tak się nie różni od rzeczywistości Na kamerach też widać że śniegu trochę spadło
 2. Trochę dziwi mnie to że jeszcze nie można kupować karnetów nadane dni w sezonie (zapowiadali że na początku listopada będą już dostępne, jest 10 listopada nadal nic).
 3. To po co on teraz jest? Bo jakoś nie rozumiem czy nawet jak go otworzą ktoś będzie chciał jeździć tak krótkim wyciągiem z równie krótką trasą na najgorszym odcinku trasy 3? A Czyrna no smutno Wg mnie to przydało by się na ten sezon naśnieżać całe Juliany. Jakoś nie widzę mojej wizyty w ośrodku bez tras 9 i 9a
 4. Słotwiny Arena reklamują się w gazetkach PKP Podróż Dokładniej reklamowana jest wieża widokowa
 5. Mops

  Zieleniec Ski Arena

  Jak myślicie czy jest szansa że Zieleniec wystartuje w weekend 30.11-1.12.2019? Albo cokolwiek na Dolnym Śląsku?
 6. Mops

  Zieleniec Ski Arena

  Mam pytanie. Jak jest z parkingami w Zieleńcu? Ilość, koszt itd. W ten sezon prawdopodobnie ośrodki narciarskie na Dolnym Śląsku będą oblężone przeze mnie 😁. I co według was jest najlepszym ośrodkiem narciarskim na Dolnym Śląsku?
 7. @Rex-er przepraszam że zaśmiecam temat ale średnio mam gdzie to wrzucić. Wiecie kiedy startuje ośrodek Dolni Morava w Czechach (mniej więcej) ? Jest blisko (3.5 h od Kalisza...), chce wiedzieć kiedy mogę jechać na pierwszy wypad jednodniowy na narty.
 8. No to już koniec mojego wyjazdu w Beskidy i Pieniny. Było pięknie, możecie zobaczyć na relacjach. Dzisiaj burza cały czas straszyła ale nie padało. Ostatni spacer po Szczawnicy i pyszne lody (Lody Łąckie czy jakoś tak). Kolejny wyjazd to już na narty😁😁😁
 9. Mops

  Kibicujemy Maćkowi!

  Brawo @johnny_narciarz. Teraz zauważyłem że jechałeś przez Krościenko Nad Dunajcem (ja byłem w Szczawnicy, ale dopiero teraz się zorientowałem że byłem tak blisko)
 10. Dzisiaj postanowiliśmy zdobyć Trzy Korony i Sokolicę. Postanowiliśmy pojechać autobusem na Przełęcz Osice. Tam jest jeden z najłatwiejszych szlaków na Trzy Korony i piękne widoki na Tatry. Szlak na Trzy Korony z Przeł. Osice jest bardzo łagodny. Szliśmy ok 2 h (na Trzy Korony). Po drodze kilka postojów. Również piękne widoki na Tatry. Ostatnie 20 minut było dość męczące ale na szczęście krótkie. Dotarliśmy na Trzy Korony . A właściwie do budki z biletami na Trzy Korony. Była kolejka ale nie ogromna. Trochę ludzi było ale w porównaniu z Tatrami to jak nic. Po 15 minutach weszliśmy na Okrąglicę (najwyższy szczyt Pienin Właściwych, ale nie całych Pienin. Najwyższa jest Wysoka w Pieninach Małych). Widoki były niesamowite. No to czas iść dalej. Poszliśmy przez Górę Zamkową. Jest tam Zamek Pieniny, aktualnie zamknięty dla zwiedzających. Dalej poszliśmy w kierunku Sokolicy.do momentu rozwidlenia szlaku było płasko i gładko. Po tym jak już poszliśmy właściwym szlakiem zaczęło się robić trudno. Szło się po skałach. Ale było stromo i bez barierek było by ciężko. Po godzinie od rozwidlenia doszliśmy na szczyt Sokolicy. Niestety symbol Pienin jest zniszczony. Sosenka na Sokolicy już nie jest taka piękna😪. Na szlaku⬇️. Dalej znów Sokolica Tatry⛰️ No to czas schodzić. Do przerwy przez Dunajec było 30 minut. Minęło szybko. To czas na przeprawę tratwą. Płynie się 1 minute. Koszt 3 PLN od osoby ale dobrze ze jest. Tratwa zabiera 12 osób.
 11. @tanova można napisać maila po polsku? Bo to różnie jest
 12. Jak chcecie coś konkretnie wiedzieć na temat zdjęć to pytajcie śmiało
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...