Narty - skionline.pl
Jump to content

Marcin1981

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Marcin1981

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.thelocal.it/20200226/map-which-parts-of-italy-are-affected-by-coronavirus-outbreak Trentino-Alto Adige /South Tyrol Current cases: 1 A tutaj potwierdzenie tego że piszą nieprawdę.
 2. Odwiedź od agencji z MdC. Udało mi się odzyskać 50% zaliczki po kilku telefonach i paru mailach. Zawsze to trochę mniejsza strata o urlopie nie wspomnę. Czy wakacje w Trentino wiążą się z ryzykiem? W chwili obecnej w Trentino nie występuje zagrożenie, na jego terytorium nie ma osób dotkniętych chorobą wywoływaną przez koronawirusa. Czy napotkam na trudności podczas dojazdu do Trentino i powrotu do domu? W chwili obecnej nie ma żadnych przerw ani anulowania połączeń w obszarze transportu do Trentino, ani też do Włoch lub z Włoch do innych krajów. Granica z Austrią jest otwar
 3. O tym już pisałem, niestety bez skutku. Dopóki nie wystrzeli się u nich nie mam pojęcia co robić :-((
 4. Oczywiście miałem na myśli "wykop" 🙂
 5. Ja się nie poddaje, jak nie będą chcieli oddać po dobroci to wystawię ich na Weszło to dostaną trochę "pozytywnych" komentarzy to zrozumieją swój błąd. Ale to działanie ostateczne.
 6. Bezpośredni u nich. W ich regionie chyba nie ma potwierdzonego przypadku dlatego się jeszcze bronią. Taki zmarnowany urlop, normalnie załamka.
 7. Czyli na ten moment musimy niejako trzymać kciuki żeby ktoś w tym regionie się zaraził Koronawirusem ? To jest chore.
 8. Good morning Mr. Marcin, right now there are no restrictions for arriving in our area Trentino, we have other clients from Poland and they have confirmed ski holiday in Madonna di Campiglio for the next days. I'm sorry I can't return the deposit you've paid. Taką dostałem odpowiedź od właściciela apartamentu, chyba straciliśmy nasze pieniądze.
 9. Posiadam miejsca w busie Mercedes Vito do Madonna di Campligio w terminie 28.02 wyjazd wieczorem z Trójmiasta i powrót 07.03 o 10 z Madonna też do Trójmiasta. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Cena uzależniona od ilości osób na ten moment to ok. 600 zł os. Dla chętnych mamy też wolny nocleg dla dwóch osób (łóżka piętrowe) przy samym stoku w Madonna di Campligio w cenie 500 E za 7 dni. Dwie łazienki duży salon. Szczegóły dla zainteresowanych.
 10. Szukamy wyjazdu w terminie 13.04.2020 - 03.05.2020 do Livigno. Ewentualnie szukamy dwóch osób do samochodu w tym terminie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...