Narty - skionline.pl
Jump to content

Marcin33

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Marcin33 last won the day on March 11

Marcin33 had the most liked content!

Community Reputation

108 Excellent

About Marcin33

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nazywaj jak chcesz. Ja zamiast inwestować w dobrobyt miejski inwestowałem w dobrobyt wiejski. Jeśli miałeś inne priorytety Twój wybór. Teraz masz dobrobyt miejski i się nim ciesz.
 2. Jest jest. Nareszcie bydło z miasta przestanie przyjeżdżać i chodzić. Policja będzie miała mniej pracy. W ostatni weekend dzwoniłem 5 razy bo bydło postanowiło sobie do mojego lasu przyjechać i robić spotkania rodzinne. Od dziś sami sprawdzają czy miastowy nie chcę sobie po lesie chodzić. Dwa razy mnie pytali. Jednak na jestem w swoim lesie prosili tylko o telefon gdyby ktoś obcy się kręcił.
 3. Od 10 do 12 do sklepów i aptek tylko 65+
 4. Gość radiazet dziś lekarz chirurg onkologiczny powiedział bardzo fajnie. Służba zdrowia jest na łopatkach. Brak testów. Ludzie zaczną umierać bo wszyscy skupili się na wirusie. Przestają być leczenii pacjenci onkologiczni, kardiologiczni, osoby z udarami. Tysiące ludzi będzie umierać na inne choroby.
 5. Kiepski już dawno wiedział co nas czeka w 2020 roku
 6. Zapytałem odpowiedzi nie otrzymałem. Ja robię w innym zawodzie ale czasu na pieprzenie na forum brak. Teraz chwila i pewnie kolejna za kilka dni. Wszyscy postawieni na głowie. Lekarz pisze jak gdyby nigdy nic. Tego nie rozumiem. Masakra jakaś. Później dziwię się że badań syna nie można przeprowadzić. To leczyć się da czy już w ogóle albo lekarze są zarażeni albo siedzą na forum.
 7. Lekarzy jest za dużo czy tak w ramach pracy jesteś na forum. Oddziały zamykają bo brak ludzi a Ty cały czas na forum. Pytan z czystej ciekawości.
 8. Ja zapytam lekarza. Podziwiam go że większość czasu siedzi przy kompie chodź inni robią po 48h. Jak on to robi nie wiem. Syn chory. Od dawna ma problemy z żelazem (lekarze nie mają pojęcia dla czego wszystko w normie tylko żelazo cały czas dużo poniżej i to mimo podawania przez 3 miesiące) i pora zrobić kolejne badania. Tylko że fizycznie nie można ich zrobić. Brak możliwości wykonania badań. Brak możliwości po kolejnej dyskusji z lekarzem coś wykluczyć z diety (tak narazie szukają najpierw nabiał, było dodatkowo wprowadzone mleko modyfikowane, teraz nie podawalismy mu tylko zwykłego mleka) teraz miały być znów badania i jakby co znów żelazo i wykluczenie zboża. Tylko fizycznie nawet brak możliwości badań. Dziecko 1,5 roku. Masz jakieś pomysły. Obieka zdrowotna przestała leczyć.
 9. Przepraszam. Już się poprawie. PIS też zwrócę uwagę by pisać PREZES. Moja wina
 10. Nie mam pozwolenia na broń:) Szanuje też prawo które było wprowadzone bez łamania konstytucji i za dnia. W nocy się śpi. Kolega bardzo fajny od x lat. Po słowach króla prezesa jednak olewa to. On do pracy chodzi prezes się boi. Pozdrawiamy wszystkich.
 11. Przestań. W kraju jest normalnie tak twierdzi najwspanialszy prezes. Można iść w ilości milionów na wybory to i można pojechać do lasu w ilosci jedna sztuka. Na grila jak obecnie siedzimy w ilości 8 sztuk też można. Nic się nie dzieje. Ocicjalnie jesteśmy na spacerze np kolega z żoną siedzą całe 342 cm Kolega to fanatyk pis ale jak usłyszał że prezes powiedział o normalności to krew go zalała. To teraz spacerujemy przy grilu. P.S. Dzięki za przepis na pieczarki. Bardzo dobre.
 12. Jutro idę do pracy. Mam się bać jak prezes i kolej na Śląsku stanie czy iść?? Jest normalnie czy nie??
 13. Ja też nie otrzymałem prostej odpowiedzi na pytanie. Mamy zostać w domu i iść na wybory w liczbie milionów. Tak ciężko przyznać że to kretyni. Mamy chodzić do pracy ale prezes do tej pracy nie idzie bo się boi. To jest normalnie czy jest stan klęski??
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...