Narty - skionline.pl
Jump to content

Ghostkonin233

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Ghostkonin233

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ponownie. Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem nart. Zapraszam do kontaktu.
 2. Dopiero teraz udało mi się zrobić parę fotek, wstawiam to co mam..
 3. Witam ponownie. Jeżeli była by osoba zainteresowana zakupienia tego sprzętu, to zapraszam do kontaktu, najlepiej ktoś, kto będzie w stanie przywrócić temu drugie życie..
 4. Witam ponownie. Niestety nie udało mi się nic z tego źródła na temat mojego sprzętu dowiedzieć.. spróbuję poszukać jakiegoś kolekcjonera i oddać sprzęt w lepsze ręce..
 5. Dziękuję za info, spróbuję się czegoś dowiedzieć.
 6. Właśnie te narty z numerem seryjnym mnie zastanawiają, nic więcej na nich nie ma tylko te dwa numery.. widać że były wymienione przy nich wiązania na niemieckie, jest jakiś sposób żeby cokolwiek się o nich dowiedzieć? Przy okazji udało mi się zrobić więcej zdjęć, bardziej szczegółowych..
 7. Dzięki za info.. nikt się tym nie interesował więc są trochę zaniedbane, mam do nich jeszcze dwa komplety drewnianych kijków.. A czy ta cyfra 1710 jest związana z datą produkcji?
 8. Witam serdecznie, znalazłem u siebie w domu dwie pary starych drewnianych nart, czy byłby ktoś w stanie cokolwiek powiedzieć o tym sprzęcie? Czy jest sens poddawać to renowacji i czy było by to opłacalne?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...