Tsol
Użytkownik forum-
Liczba zawartości
50 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez Tsol
-
A w Scyrku jak zwykle czekają że im samo się naśnieży. Zamiast teraz uruchamiać wszystkie armatki jakie mają ( jak to robią np w Białce) to uruchomili może z 10% i czekają na cud. Normalnie ręce opadają 😞
- 2 075 odpowiedzi
-
- 6
-
-
-
-
- warunki narciarskie
- polska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Znając TMR to zaczną śnieżyć w Lutym a potem będą płakać że sezon nie udany bo brakowało śniegu 🙂
- 2 075 odpowiedzi
-
- 4
-
-
-
-
- warunki narciarskie
- polska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Właśnie pojawił się komunikat że Białka startuje 09/12.
- 2 254 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
Wcześniej informowali że jutro będzie komunikat. Zobaczymy.
- 2 254 odpowiedzi
-
- 1
-
-
No i kolega trochę się pomylił 🙂
- 2 254 odpowiedzi
-
Jeździć na COS na jednej trasie to mało ekscytujące doświadczenie.
- 37 odpowiedzi
-
- narty
- zabawa na stoku
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W zeszłym roku nie byłem ale w lutym 2021 karnet 4-ro dniowy kosztował 466 zł a teraz kosztuje 662zł.
-
Kluczowe w tych cenach jest słowo "Od". Ciekawe jak wcześnie trzeba zamówić karnet żeby dostać taką cenę.
-
Nie wiem skąd masz taką cenę. Ja co prawda nie byłem w zeszłym roku w Szczyrku ale w 2021 roku w lutym za czterodniowy karnet zapłaciłem 466 zł to wychodzi po 116,5 za dzień , ale to przy karnecie czterodniowy. Na jeden dzień już wtedy kosztował karnet około 140 zł. W zeszłym roku na jeden dzień w sezonie cena dochodziła do 160 zł jak kupowałeś karnet w okienku. Do tego ten karnet nie obowiązywał na jazdę wieczorną. Jak chcesz jeździć i na nocnej to wychodziło ponad 200 zł, gdzie w Białce za całodzienny razem z wieczorną jazdą kosztowało 125 zł. Dla mnie to duża różnica.
-
Jak może być po 139 zł skoro w zeszłym było drożej niż to co podałeś.
-
Poczekajcie jak podadzą ceny w Szczyrku, wtedy zaczniecie płakać :-)
-
Przypomnę że w zeszłym roku też tak zapowiadali, a jak wyszło wszyscy wiedzą.
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Nie liczyłbym na to. W SON to i miesiąc przymrozków nie pomoże :-)
- 13 438 odpowiedzi
-
- 8
-
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Ja powiem tylko tyle : Chytry traci dwa razy. PS. : Czy SON i COS ruszą z naśnieżaniem to tego nie jestem pewien.
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego wszyscy śnieżą a na SON cicho ?
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
-
ptk89 przyjrzyj się jeszcze raz. Wszystkie armatki z włączonym światłem pracują. Nie pracują cztery armatki w obrębie miejsca gdzie robią coś przy linie.
- 484 odpowiedzi
-
Ale przecież na kamerce widać że trasa jest naśnieżana pomimo tego że lina leży.
- 484 odpowiedzi
-
Na Bani rozgarniają śnieg. Czyżby miała niedługo wystartować ?
- 484 odpowiedzi
-
-
Informacja ze strony Białki: 12 grudnia rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Kotelnicy Białczańskiej Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska w sobotę 12 grudnia 2015 r. rozpoczyna sezon narciarski zima 2015/2016. Pierwsze ślizgi możemy oddać na Trasie nr 4 o długości 1430 m znajdującej się przy sześcio osobowej kanapie Kotelnica Expres nr IV. Gości planujących przyjazd w okresie od 25 grudnia 2015 do 6 marca 2016 zapraszamy do zapoznania się z przygotowana promocja na zakup karnetu ONLIN – przypominamy promocja trwa do 24 grudni br. Szczegółowe informacje o promocji Szczegółowe informacje o promocji na zakup karnetów ONLINE Godziny pracy ośrodka od 12 grudnia 2015 do 23 grudnia 2015: Od 09:00 do 22:00 w Soboty i Niedziele Od 09:00 do 22:00 w dniach od Poniedziałku do Piątki Godziny pracy ośrodka w dniu 24 grudnia 2015 (Wigilia) Od 09:00 do 16:00 Godziny Pracy ośrodka od 25 grudnia 2015 do 6 marca 2016 Od 09:00 do 22:00 w Soboty i Niedziele Od 09:00 do 22:00 w dniach od Poniedziałku do Piątki Niebawem informacje o otwarciu dodatkowych tras oraz kolei.
- 3 220 odpowiedzi
-
- polska
- warunki narciarskie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na kotelnicy ratraki zaczeły pracować, czyżby planowali otwarcie na jutro?
- 3 220 odpowiedzi
-
- polska
- warunki narciarskie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na stronie Zieleńca pojawiła sie informacja że otwieraja w ten weekend. Czy ktos wie cos więcej na ten temat ? Które trasy otwierają ?
- 3 220 odpowiedzi
-
- polska
- warunki narciarskie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Białka znowy śnieży. :-)
- 3 220 odpowiedzi
-
- polska
- warunki narciarskie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Białka też zaczeła juz śnieżyć :-)
- 3 220 odpowiedzi
-
- polska
- warunki narciarskie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:







