Narty - skionline.pl
Jump to content

Arek1982

Members
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Arek1982

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 10/20/1982

Personal Information

 • Imię
  Arek1982
 • Miejscowość
  Ostrołęka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się, ale dużo tras tras narciarskich prowadzi do miejscowości które są położone na wysokości 600-800 m n p m
 2. Mądre głowy muszą coś w tym temacie wykombinować.
 3. Jeśli faktycznie ta się stanie, 70% ośrodków w Austrii będzie miało olbrzymi problem, chyba, że technologia armatek śnieżnych pójdzie również mocno do przodu i stworzy, system który będzie mógł produkować śnieg przy dodatnich temperaturach.
 4. Przygotowana już jest nowa mapka z połączeniem ośrodków.
 5. To tych informacji o opóźnieniu w wymianie Flyining Mozart nie znałem . Połączenia Panorama-Link Zauchensee w tym roku to chyba się nie uda zorganizować, za mało czasu.
 6. Byłem we Flachau/Wagrain juz trzy razy, ostatnio w poprzednim sezonie. Za chwile ten ośrodek będzie jeszcze lepszy, bardziej atrakcyjniejszy. Należy pamiętać, że trwają prace przy wymianie starej gondoli Flying Mozart Maja rozmach.
 7. Wysokość nie powinna być straszna, miedzy 650 -700 m n p m
 8. Pytanie, czy kursujący po dolinie pociąg - Zillertalbahn jest płatny ?
 9. W ischgl budują nowy wyciąg ? W ostatnich 5-6 latach, co roku były nowe inwestycje. W tym roku coś się dziej w tym temacie ?
 10. Nassfeld, Flachau/Wgrain, Ischgl, Mittersill, Hauser Kaibling / Planai, ZillertalAreana ( Wschodnia część - do Hochkrimml do Gerlos ).
 11. Ktoś może podzielić się wrażeniami z rejonu Montafon ?
 12. https://www.reiteralm.at/de/service/unternehmen/investitionen/Schoberbahn https://www.planai.at/de/planai-aktuell/larchkogel-neu
 13. Z informacji które znalazłem w sieci, kilka ośrodków w tym roku planowało nowe inwestycje ( nowe wyciągi ), Flachau miało lub ma połączyć się z Kleinar, nowe wyciągi planowali w Ischgl, Schladming, Reiteralm i pewnie gdzieś jeszcze. Pytanie, czy wcześniejsze zamknięcie ośrodków nie wpłynie na kondycje finansowe ośrodków, a co za tym idzie wstrzymanie nowych inwestycji.
 14. Termin 27.12.20 - 03.01.21. Bardzo trudno jest cokolwiek znaleźć, raz, że jest to wysoki sezon, dwa, że nie jest to termin od soboty do soboty, tylko od niedzieli do niedzieli.
 15. W terminie w którym się wybieramy ( 27.12.20 -- 03.01.21 ) nie ma żadnego wyboru. Jeśli cokolwiek się trafi, to cena jest kosmiczna.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...