Narty - skionline.pl
Jump to content

Arek1982

Members
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Arek1982

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 10/20/1982

Personal Information

 • Imię
  Arek1982
 • Miejscowość
  Ostrołęka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nassfeld, Flachau/Wgrain, Ischgl, Mittersill, Hauser Kaibling / Planai, ZillertalAreana ( Wschodnia część - do Hochkrimml do Gerlos ).
 2. Ktoś może podzielić się wrażeniami z rejonu Montafon ?
 3. https://www.reiteralm.at/de/service/unternehmen/investitionen/Schoberbahn https://www.planai.at/de/planai-aktuell/larchkogel-neu
 4. Z informacji które znalazłem w sieci, kilka ośrodków w tym roku planowało nowe inwestycje ( nowe wyciągi ), Flachau miało lub ma połączyć się z Kleinar, nowe wyciągi planowali w Ischgl, Schladming, Reiteralm i pewnie gdzieś jeszcze. Pytanie, czy wcześniejsze zamknięcie ośrodków nie wpłynie na kondycje finansowe ośrodków, a co za tym idzie wstrzymanie nowych inwestycji.
 5. Termin 27.12.20 - 03.01.21. Bardzo trudno jest cokolwiek znaleźć, raz, że jest to wysoki sezon, dwa, że nie jest to termin od soboty do soboty, tylko od niedzieli do niedzieli.
 6. W terminie w którym się wybieramy ( 27.12.20 -- 03.01.21 ) nie ma żadnego wyboru. Jeśli cokolwiek się trafi, to cena jest kosmiczna.
 7. Apartament jest 3 km od najbliższego wyciągu ( Bergbahnen Fieberbrunn), żeby dostać się do wyciągu musisz skorzystać z autobusu. Znajomi, żeby mogli się wymienić, też muszą skorzystać z autobus.
 8. Zgadza się Cyrku kusi. Ale chyba nie tym razem. Przeanalizowałem połączenia autobusowe z wyciągami i niestety nie są one dobre. Niby apartament jest blisko przystanku, ale częstotliwość jazdy autobusu jest mała. Znajomi ze względu na opiekę na dziećmi, jeździć będą na zmianę. Właśnie dlatego potrzebuję miejscówki z bardzo dobrym połączeniem ski bus.
 9. Jakie są wasze opinie na temat ww. miejscowości ? Bardzo interesuje mnie kwestia ski busów ? Jak dużo ich tam jest ? Jak często jeżdżą do poszczególnych wyciągów ?
 10. Z tego co udało mi się zorientować, to ja będę korzystała ze skibusa, który kursuje miedzy wyciągami Horbergbahn a Moslbahn. Drugą opcją jest skibus do Zillertal Areny . A co sądzisz o ww. ośrodkach
 11. Mam możliwość na przyszły sezon zarezerwować ( z możliwością anulowania, miesiąc prze przyjazdem, jeśli pandemia będzie dalej z nami ) apartament w miejscowości Hippach. Czy to dobre miejsce na bazę noclegowa ? Wg. mapy do do wyciągu Horbergbahn jest trzy kilometry, a do terenów Zillertal Arena 6,5km . Przystanek skibus podobno przy apartamencie ? Co myślicie o ośrodkach Zillertal Arena i Mayerhofen ??
 12. A ja uważam odwrotnie. Poprzez podwyżkę cen będą chcieli zminimalizować straty z końcówki sezonu 19/20.
 13. Jak myślicie ośrodki narciarskie w przyszłym sezonie ruszą normalnie, czy wirus storpeduje przyszły sezon.
 14. Decyzja zapadła jadę do Solden. Pytanie, czy jest możliwość zakupienia karnetu ( 4- dniowego) TYLKO na Solden ?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...