Narty - skionline.pl
Jump to content

Jusik2002

Members
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Excellent

About Jusik2002

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 12/29/1982

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Tychy

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer 4C4
 • Buty marka
  Tecnica

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jusik2002

  Gopass...

  Kurcze myślałem, że zrobią ruch i podepną Molltaler Gletscher a tu lipa. Nawet gdyby była dopłata jakaś..........
 2. Jusik2002

  Zieleniec Ski Arena

  W Zieleńcu byłem za szceniaka i guzik z tego pamiętam. Czy tam są górki przynajmniej takie jak w Białce czy Białka to Alpy w porównaniu do Zieleńca ?
 3. Jusik2002

  Zwardoń

  Czyli tam ze śniegiem nie ma problemu? Od kiedy ten orczyk nie działa??
 4. Jusik2002

  Zwardoń

  Dziś pierwszy raz byłem w Zwardoniu. Wcześniej czytałem ale teraz widziałem jaka ta góra ma możliwości. Wystarczy wymienić orczyk na krzesło i jazda na całego. Podobno jest tragedia z właścicielami dużego ale widocznie to idioci. Ta góra jest 100 razy lepsza jak wszystkie stoki w Wiśle !
 5. Jusik2002

  Wisła Skolnity

  Nie wiem ale fajnie by było gdyby były tam z 4 trasy. Jednak jak patrzę na tą górkę to raczej bez szans
 6. Jusik2002

  Wisła Skolnity

  Jest jakaś szansa na rozwój narciarski tego ośrodka ? Fajna rodzinna stacja jednak te dwie trasy to trochę mało
 7. Ja mieszkam bodajze w jednym z trzech polskich miast w którym są trolejbusy i mają się one świetnie. Mało tego sieć jest cały czas rozbudowywana. Obecnie posiadamy 6 linii i nikomu nie przeszkadza charakterystyczna pajęczyna. Trolejbusy są dużo tańsze od autobusów elektrycznych a ich żywotność jest zdecydowanie dłuższą.
 8. Ja tam wolę brak wizualizacji ale za to budowę w 6 miesięcy a nie 5 lat....
 9. Pierwsze słyszę o tej Włoskiej przełęczy Jaki obecnie jest koszt jazdy ? Dużo jest dostępnych tras ?
 10. Znalazł się arystokrata. Jak sam temat wskazuje jest to wyjazd budżetowy. Jeżeli potrzebujesz jeść w restauracjach, spać w hotelach to na e wiem po co wchodzisz to tego wątku. Ja mam tam 700 km a ty możesz sobie nawet dojechać z Ameryki Północnej. Ja napisałem czysty kosztorys dla osoby 60+ która chce pojeździć i nie musi żywic się w restauracjach i spać w hotelu.
 11. Każdy musi mieć Gopass. Jak ktoś nie ma to musisz mu wyrobić a teraz zakupisz na tymczasowy. Podpinasz wszystkie karty pod jedno konto i kupujesz na dla każdego. Moi rodzice właśnie wrócili, na lodowcu warunki super, Ankogel już kiepsko.
 12. @marcinn A powiedz co się nie zgadza w moich wyliczeniach ? W 15 sekund mogę potwierdzić co napisałem pytanie czy ty jesteś w stanie udowodnić że mówię nieprawdę ? Dla chcącego nic trudnego i przyznam, że samodzielnie zorganizowałem im ten wyjazd. Śmieszne jest to jak podważacie moje informacje a wystarczy sprawdzić w internecie informacje Ja napisałem przykład wyjazdu na Molltaler bo jest on objęty Gopass-em.
 13. Głupoty opowiadasz, karnet dla osoby 60+ zakupiony przez Gopass kosztuje 120 EUR. Apartament przez booking.pl 2400 złotych za 6 osób. Dojazd autem 6 osobowym niecałe 1000 zlotych. Sciepa na jedzenie po 150-200 złotych. Dalej nie wierzycie ? Wystarczy tylko trochę wysiłku i własną organizacja
 14. @janek57 moi rodzice są obecnie na Molltaler Gletscher i za apartament+6 dni skipas+jedzenie+dojazd=1300 złotych Da się ? Wystarczy zebrać 6 osób i jazda. Pzdr
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...