Narty - skionline.pl
Jump to content

Jusik2002

Members
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Excellent

About Jusik2002

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 12/29/1982

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Tychy

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer 4C4
 • Buty marka
  Tecnica

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jusik2002

  Wisła Skolnity

  Nie wiem ale fajnie by było gdyby były tam z 4 trasy. Jednak jak patrzę na tą górkę to raczej bez szans
 2. Jusik2002

  Wisła Skolnity

  Jest jakaś szansa na rozwój narciarski tego ośrodka ? Fajna rodzinna stacja jednak te dwie trasy to trochę mało
 3. Ja mieszkam bodajze w jednym z trzech polskich miast w którym są trolejbusy i mają się one świetnie. Mało tego sieć jest cały czas rozbudowywana. Obecnie posiadamy 6 linii i nikomu nie przeszkadza charakterystyczna pajęczyna. Trolejbusy są dużo tańsze od autobusów elektrycznych a ich żywotność jest zdecydowanie dłuższą.
 4. Ja tam wolę brak wizualizacji ale za to budowę w 6 miesięcy a nie 5 lat....
 5. Pierwsze słyszę o tej Włoskiej przełęczy Jaki obecnie jest koszt jazdy ? Dużo jest dostępnych tras ?
 6. Znalazł się arystokrata. Jak sam temat wskazuje jest to wyjazd budżetowy. Jeżeli potrzebujesz jeść w restauracjach, spać w hotelach to na e wiem po co wchodzisz to tego wątku. Ja mam tam 700 km a ty możesz sobie nawet dojechać z Ameryki Północnej. Ja napisałem czysty kosztorys dla osoby 60+ która chce pojeździć i nie musi żywic się w restauracjach i spać w hotelu.
 7. Każdy musi mieć Gopass. Jak ktoś nie ma to musisz mu wyrobić a teraz zakupisz na tymczasowy. Podpinasz wszystkie karty pod jedno konto i kupujesz na dla każdego. Moi rodzice właśnie wrócili, na lodowcu warunki super, Ankogel już kiepsko.
 8. @marcinn A powiedz co się nie zgadza w moich wyliczeniach ? W 15 sekund mogę potwierdzić co napisałem pytanie czy ty jesteś w stanie udowodnić że mówię nieprawdę ? Dla chcącego nic trudnego i przyznam, że samodzielnie zorganizowałem im ten wyjazd. Śmieszne jest to jak podważacie moje informacje a wystarczy sprawdzić w internecie informacje Ja napisałem przykład wyjazdu na Molltaler bo jest on objęty Gopass-em.
 9. Głupoty opowiadasz, karnet dla osoby 60+ zakupiony przez Gopass kosztuje 120 EUR. Apartament przez booking.pl 2400 złotych za 6 osób. Dojazd autem 6 osobowym niecałe 1000 zlotych. Sciepa na jedzenie po 150-200 złotych. Dalej nie wierzycie ? Wystarczy tylko trochę wysiłku i własną organizacja
 10. @janek57 moi rodzice są obecnie na Molltaler Gletscher i za apartament+6 dni skipas+jedzenie+dojazd=1300 złotych Da się ? Wystarczy zebrać 6 osób i jazda. Pzdr
 11. Jusik2002

  Tylicz Master- Ski

  @piotr1972 kiedy tak pięknie było ?
 12. Panowie szarlatani, czy to juz naprawdę koniec zimy ? Liczyłem na długi sezon że względu na mega opady w styczniu a tu na druga połowa lutego i wiosna Jakas szczypta optymizmu na opady śniegu ?
 13. Czy może ktoś napisać o wieczornym ? Jak to teraz wygląda ? Da się pojeździć czy od początku kaszą i muldy ??
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...