Narty - skionline.pl
Jump to content

Jusik2002

Members
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

217 Excellent

About Jusik2002

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 12/29/1982

Personal Information

 • Imię
  Michał
 • Miejscowość
  Tychy

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer 4C4
 • Buty marka
  Tecnica

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Długość stoku 400metrow......Dramat....ale co się dziwić jak do Zielenca jada ludzie którzy jeździć nie potrafią....Potem zobaczą gdzieś orczyk i powiedzą że to zbyt trudne....
 2. Czy ktoś wie dlaczego to nie działa ? Standardzik - czyli konflikt właścicieli ?
 3. Czy ktoś z bywalców na Molltku może mi powiedzieć na jakie trasy można liczyć pod koniec listopada ? Pytam ponieważ mam plan się wybrać 27-30/11. I prośba o polecenie miejsca gdzie najlepiej szukać noclegu aby było blisko pociągu na Molltka.
 4. Nova Lesna lub wszystko co jest przy trasie elektriczki. To zdecydowanie najlepsza forma transportu na/z szlaków
 5. A piszcie sobie już co chcecie, ja wypisuje się z tego forum gdzie administrator na nic nie reaguje. Nara
 6. Ale tu chodzi tylko o porządek. Wchodząc w temat inwestycję chce poczytać o inwestycjach. Guzik mnie to interesuje czy ktoś jest za nimi czy przeciw. Gdybym chciał poczytać coś na ten temat to powinienem wejść w temat- "za lub przeciw inwestycja narciarskim". Czy to tak trudno zrozumieć że na forum powinien być porządek? Swoją drogą ilość użytkowników zbliża się chyba do ilości palców które ma człowiek. Ale czy to jest przypadek ?
 7. A czy można zakończyć ten durny offfff w którym przepychaja sie wielcy ekolodzy vs zwolennicy inwestycji i zacząć pisać na temat ????
 8. Bo wiem że nie pojadę do tego czasu więc przepadną. Kolejne okno wyjazdowe to niestety luty-kwiecień 2021.
 9. Napisałem do TMR prośbę o wydłużenie ważności karnetów które otrzymałem jako benefity za akcje i odpowiedź przyszła szybko - było 97 dni otwarte i środkowy palec. Na argument że planowałem jechać w kwietniu znowu środkowy palec. Szkoda gadać....
 10. Podpowiedzcie w jakim miasteczku najlepiej szukać noclegu jadąc na Molltla ? Chodzi też aby można było poszukać w rozsądnej cenie kwatery.
 11. To w Wiśle są jakieś ośrodki narciarskie? Pojedyncze trasy owszem ale ośrodki? Ludzie są znudzeni klepaniem jednej trasy cały dzień, to już nie te czasy !
 12. Gdzie wysłałeś swoją reklamację? Pisałeś po polsku czy angielsku. Mam zamiar zgłosić reklamację A może raczej prośbę o wydłużenie obowiązywania karnetów które otrzymałem w ramach klubu TMR za posiadanie akcji. Cholera karnety czekały na wyjazd w kwietniu A tu przyblakal się jakiś w Koronie.
 13. Livigno tak naprawdę nie ma 100km tras w ośrodku ale jakieś 60km na jednej stronie i 40km na drugiej. Tak więc można powiedzieć że to taki Szczyrk tylko 2000m wyżej. Całkowicie ten ośrodek dipy nie urywa ale strefa plus kocioł dolinowy pomiędzy dwoma masywami o wysokości około 3000m robią robotę. Ma to miejsce klimat....
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...