Narty - skionline.pl
Jump to content

radekton

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About radekton

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 03/30/1970

Personal Information

 • Imię
  Radek
 • Miejscowość
  Pulawy

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer RC4 superrace
 • Buty marka
  Head vector

Skills

 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  0
 1. A tak się składa że ja za 1,5 tygodnia będę spędzał męski narciarski tydzień w tym ośrodku. Ze zdjęć widzę że warunki raczej się utrzymają i jest szansa na podziwianie nie tylko widoków, zawartości kielichów czy talerzy ale i na przygodę narciarską. Daj znać czy droga przez Splugen jest otwarta, czy też trzeba się odbić w Chur na St. Moritz i tłuc naokoło. A może masz jakieś doświadczenia?
 2. Dla narciarskiego klimatu w barze polecam nieodległą Parchatkę. Niestety narciarsko porażka. Co prawda śniegu nie brakuje, ale fachowca od przygotowania stoku to tam nie ma. Dlatego na narty Kazimierz, do baru Parchatka - kto co lubi.
 3. Lubelszczyzny cd. Kazimierz Dolny też dziś rusza z dłuższą trasą. Ośrodek otwarty do 2:00. Reszta jest naśnieżana.
 4. Armatki pracują również w Narciarskim Trójkącie Nadwiślańskim: Kazimierz - Parchatka - Rąblów. Jak znam realia i umiejętności obsługi stoków pierwszy ruszy Rąblów. Już traciłem nadzieję na jazdę na tych stokach.
 5. Góral - dzięki za pamięć. Oczywiście z chęcią poczekam na Twoje realcje. Enzo - i Tobie też podziękowania. Na superrace sc jeżdżę od czterech lat i na pewno się ich nie pozbędę. Jednak z racji umiejętności (profi to nie ja) czy też nabytego lenistwa (dyplomatycznie - oczekiwanie komfortu) szukam narty mniej wymagającej a sprawiającej również wiele frajdy.
 6. Dzięki za wpisy. Z zazdrością czekam na relację Górala. Jasiek: nie szukam narty poza trasy, szukam narty głównie na trasy. W okolicach których mieszkam nie ma szansy na jazdę poza trasami, a stoki są krótkie (trójkąt Parchatka, Kazimierz, Rąblów) i wieczorami okropnie skatowane. Jedyna szansa na bardziej ambitne narciarstwo to wyjazdy które udaje mi zaliczyć na polskie lub alpejskie stoki. Po prostu szukam narty takiej, jak słusznie zauważyłeś, jakiej nie ma - uniwersalnej, a ponieważ jej nie znajdę chciałbym się na niej czuć jak najbardziej komfortowo w różnych warunkach.
 7. Dzięki Napaliłem się na nie jak dzik na żołędzie, a tu opinia taka. A miałem się przesiąść z RC4 sc (4-ro letnie 160cm przy moim 176) na trochę bardziej "komfortowe". No cóż muszę przemyśleć temat. Dzięki. Jakby ktoś coś jeszcze będę wdzięczny.
 8. Cześć Widzę że toczy się rozmowa o Progressorach, dlatego pozwalam sobie włączyć się do tematu. Mam prośbę. Zamierzam nabyć Progressor 800 (pozeszłoroczne wyprzedaże :happy:) Ciekaw jestem subiektywnych odczuć z jazdy. O ile testy wskazują/opisują je dość szeroko, to bardziej by mi zależało na subiektywnej ocenie użytkownika który ma z nią styczność częściej niż raz. Jak sprawują się na zmęczonej po całodzienych jazdach trasach, a jak poza trasami? Czy na przygotowanym stoku bardziej wchodzą w krótsze czy dłuższe łuki? Z góry dziękuję za poświęcenie chwili czasu na ewentualne opis
 9. foto 1 i 2 Kazimierz Dolny foto 3 i 4 Rąblów foto 5 i 6 Parchatka
 10. W zeszłym roku sprawnie dojechaliśmy do Tesero drugą opcją - tzn wjechaliśmy w drogę nr 48 za Bolzano kierunek Cavalese.
 11. Dzięki za podpowiedzi. Trochę dziwna polityka z tym dostępem do wyciągów. Moja żona z pewnością będzie wolała stoki przy BABie a ja przy Miziowej. I to nas wyklucza z promocji. Macie może jakieś pomysły na inne fajne górki w okolicy Korbielowa?
 12. Witam Wybieram się niebawem do Korbielowa i zamierzam kupić karnet kilkudniowy. I tu mam pytanie do szanownych forumowiczów: czy w Korbielowie obowiązuje jeden karnet na wszystkie wyciągi czy też jeden jest na Pilsko a oddzielny na Babę. O Cypiska nie pytam. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...