Narty - skionline.pl
Jump to content

adales

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Excellent

About adales

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 12/09/1984

Personal Information

 • Imię
  Adam
 • Miejscowość
  Tychy

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic atomic d2 vf73
 • Buty marka
  Atomic Hawx 2.0 100

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nie wiem czemu tak minusują posty shugera. Gość ma racje. TMR nieuczciwie podchodzi do klienta, byle tylko przyjechał i karnet kupił bo potem to "co mi pan zrobisz". Mogli dać info, że po wczorajszym halnym warunki się pogorszyły, ale nie. Lepiej zachwalać jak jest cudownie. Mało tego, widzę, że w komunikacie nakłamali. Wstawiam zrzut z ośrodka COS, zwróćcie uwagę na zapis w uwagach. Da sie?
 2. Też dzisiaj byłem. W końcu się udało wstrzelić w ładną pogodę:
 3. adales

  Szczyrk

  ok też cytuję często cytuję tego klasyka powyżej. Ale tak szczerze to widać, że włodarze SZczyrku mają wywalone. Mnie to ryba bo i tak parkowałem pod kanapą na COS (tam gdzie przez mostek się na trasę wychodzi) mimo, że byłem o 7:30 i pod gondolą było pusto (tam jednak nie lubię przez tłumy), ale rozmawiałem z ludźmi na wyciągu co przyjechali w zeszłym weekend na urlop i mówili, że trzeba było ulicami chodzić bo chodniki to była zaspa.
 4. adales

  Szczyrk

  Dobra nie fandzol. U mnie w mieście jakoś da się w nocy śnieg wywozić na pole za miastem, a w takim Szczyrku gdzie teraz mają żniwa na turystach się nie da..
 5. adales

  Szczyrk

  Wdziałem jak dzisiaj znaki stawiali. Najlepiej - jebnąć znak i problem z głowy. We wtorek parkingi przy drodze wyglądały tak: Dzisiaj, tj. w piątek wyglądały dokładnie tak samo. Szczyrk nie zrobił nic aby polepszyć sytuację.
 6. adales

  Jedzenie na stoku

  Nie wiem czy wspominano o Hiltonie. Jest to klimatyczna chatka w Szczyrku, obok talerzyka Doliny, w ośrodku COS. 3 sale z kominkami, pyszne jedzenie z rożna i tanio. Np. na zdjęciu to jest jedna porcja kiełbasy za 10 zł:
 7. Nie wiem jak w feriie, ale wczoraj na COS było pusto. Np. trasa 23 o godz. 11:00: Kanion: Warunki wyśmienite. Potem przeskoczyłem do SMR a tam ludzi ogromna ilość, trasy rozjechane.
 8. Czy ja dobrze zrozumiałem? W zamian za niedogodności rekompensata to możliwość wydania kolejnych 59zł? Czyli oni nic nie tracą, a zyskują jeszcze 59 zł?
 9. tam już nie ma ścianki, wygładzili ten zjazd
 10. COs ruszył o 10:00 (wg zapowiedzi) i kolej działa. BSA - kolej działa. Tylko słowacka super nowoczesność stoi bo jest za zimowo.
 11. Niestety mylisz się. Do 2019 (nie 2020) skończy się 2 etap inwestycji a nie budowa. Natomiast pierwszy jej etap pt. budowa 3 nowoczesnych kolei linowych - jedną gondolową i dwie krzesełkowe oraz system naśnieżania wraz ze zbiornikiem wody zakończył się wraz z początkiem sezonu 2017/2018. źródło: https://www.szczyrkowski.pl/aktualnosci/tatry-mountain-resorts-zainwestuje-w-szczyrku-ponad-60-mln-euro-do-2019-roku/ W skrócie inwestycja to dwa etapy( dwie budowy). Pierwszy etap się zakończył wraz z początkiem sezonu 2017/2018 i od tej chwili to gotowy ON. Jeżeli twierdzisz, że oddane do
 12. W domkach rewelacja. Polecam. Robiąc panoramę aparat nie zmienił ekspozycji sam. Poniżej fota z balkonu PS. Patrząc na to co się dzieje to w piątek otworzą kolej I (w nocy rartrak rozgarniał kope śniegu pod bramki), na pewno otworzą VIII, IX, 12.
 13. Wczoraj w Białce warunki świetne. Z rana wprawdzie trochę wiało i sypało po twarzy ale później ok. Dostępne trasy przygotowane super, śniegu dużo. Na trasie 6 warunki extra, ludzi znikoma ilość, nawet o 14:00 było mega. W nocy sypało śniegiem i armatki również dosypywały Było pochmurno. Za to dzisiaj rano widoczek cudny mnie obudził. Tatry już niestety zasłonięte i wygląda, że tak pochmurno będzie cały dzień.
 14. deszcze pada, nie pada? jak się jeździ? jutro tam jade
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...