Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

adales

Użytkownik forum
 • Zawartość

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

80 Excellent

O adales

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 09.12.1984

Informacje osobiste

 • Imię
  Adam
 • Miejscowość
  Tychy

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  Atomic atomic d2 vf73
 • Buty marka
  Atomic Hawx 2.0 100

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. adales

  Szczyrk - COS Skrzyczne

  Też dzisiaj byłem. W końcu się udało wstrzelić w ładną pogodę:
 2. adales

  Szczyrk

  ok też cytuję często cytuję tego klasyka powyżej. Ale tak szczerze to widać, że włodarze SZczyrku mają wywalone. Mnie to ryba bo i tak parkowałem pod kanapą na COS (tam gdzie przez mostek się na trasę wychodzi) mimo, że byłem o 7:30 i pod gondolą było pusto (tam jednak nie lubię przez tłumy), ale rozmawiałem z ludźmi na wyciągu co przyjechali w zeszłym weekend na urlop i mówili, że trzeba było ulicami chodzić bo chodniki to była zaspa.
 3. adales

  Szczyrk

  Dobra nie fandzol. U mnie w mieście jakoś da się w nocy śnieg wywozić na pole za miastem, a w takim Szczyrku gdzie teraz mają żniwa na turystach się nie da..
 4. adales

  Szczyrk

  Wdziałem jak dzisiaj znaki stawiali. Najlepiej - jebnąć znak i problem z głowy. We wtorek parkingi przy drodze wyglądały tak: Dzisiaj, tj. w piątek wyglądały dokładnie tak samo. Szczyrk nie zrobił nic aby polepszyć sytuację.
 5. adales

  Jedzenie na stoku

  Nie wiem czy wspominano o Hiltonie. Jest to klimatyczna chatka w Szczyrku, obok talerzyka Doliny, w ośrodku COS. 3 sale z kominkami, pyszne jedzenie z rożna i tanio. Np. na zdjęciu to jest jedna porcja kiełbasy za 10 zł:
 6. adales

  Szczyrk - COS Skrzyczne

  Nie wiem jak w feriie, ale wczoraj na COS było pusto. Np. trasa 23 o godz. 11:00: Kanion: Warunki wyśmienite. Potem przeskoczyłem do SMR a tam ludzi ogromna ilość, trasy rozjechane.
 7. Czy ja dobrze zrozumiałem? W zamian za niedogodności rekompensata to możliwość wydania kolejnych 59zł? Czyli oni nic nie tracą, a zyskują jeszcze 59 zł?
 8. adales

  Szczyrk - COS Skrzyczne

  tam już nie ma ścianki, wygładzili ten zjazd
 9. COs ruszył o 10:00 (wg zapowiedzi) i kolej działa. BSA - kolej działa. Tylko słowacka super nowoczesność stoi bo jest za zimowo.
 10. Niestety mylisz się. Do 2019 (nie 2020) skończy się 2 etap inwestycji a nie budowa. Natomiast pierwszy jej etap pt. budowa 3 nowoczesnych kolei linowych - jedną gondolową i dwie krzesełkowe oraz system naśnieżania wraz ze zbiornikiem wody zakończył się wraz z początkiem sezonu 2017/2018. źródło: https://www.szczyrkowski.pl/aktualnosci/tatry-mountain-resorts-zainwestuje-w-szczyrku-ponad-60-mln-euro-do-2019-roku/ W skrócie inwestycja to dwa etapy( dwie budowy). Pierwszy etap się zakończył wraz z początkiem sezonu 2017/2018 i od tej chwili to gotowy ON. Jeżeli twierdzisz, że oddane do użytku koleje i trasy to nadal budowa to jest to level hard dyletancji. Chojraczysz strasznie, a to sam, cytując Ciebie, "pieprzysz".
 11. adales

  Białka Tatrzańska

  W domkach rewelacja. Polecam. Robiąc panoramę aparat nie zmienił ekspozycji sam. Poniżej fota z balkonu PS. Patrząc na to co się dzieje to w piątek otworzą kolej I (w nocy rartrak rozgarniał kope śniegu pod bramki), na pewno otworzą VIII, IX, 12.
 12. adales

  Białka Tatrzańska

  Wczoraj w Białce warunki świetne. Z rana wprawdzie trochę wiało i sypało po twarzy ale później ok. Dostępne trasy przygotowane super, śniegu dużo. Na trasie 6 warunki extra, ludzi znikoma ilość, nawet o 14:00 było mega. W nocy sypało śniegiem i armatki również dosypywały Było pochmurno. Za to dzisiaj rano widoczek cudny mnie obudził. Tatry już niestety zasłonięte i wygląda, że tak pochmurno będzie cały dzień.
 13. adales

  Polska warunki narciarskie 18/19

  deszcze pada, nie pada? jak się jeździ? jutro tam jade
 14. Nawet gdyby faktycznie od kogoś odkupił karnet to co ukradł i komu? Ośrodek dostał zapłatę za np 8h jeżdżenia, co za różnica kto jeździ? Swoim regulaminem ośrodek zabrania odsprzedania karnetu np po 2h bo ktoś się przeliczył z możliwościami, zmęczył się, nie chce już jeździć. Równocześnie ośrodek nie dokona zwrotu za niewykorzystany czas, nie bo nie. To kto tu okrada kogo? No chyba, że ceny są tak skonstruowane i biorą pod uwagę, że ktoś nie wykorzystuje całego wykupionego czasu. Może gdyby np. można było odsprzedawać karnet to cena by była zamiast 100 zł to 150 za 8h?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×