1.M
2.17l
3.66kg
4.183
5.10 sezonów weekend w sezonie ok 35h
6. Nie mogę otworzyć linku
7.Pierwsze lepsze z giełdy
8. Swoje narty miałem jakieś 4 sezony temu Fischer rc4 race 128cm kupiłem pierwsze lepsze na giełdzie
9.Lubie krótkie i długie skręty większym naciskiem na długie Nie planuje startować w zawodach ale lubię pojeździć agresywnie tylko stoki średniozaawansowaby
10.Fischer Progressor 2015/2016
11.Na roczne buty i narty jestem w stanie wydać 1200zl
Witam
Jak w temacie nie wiem jaki sprzęt kupić mam 17l i 182m, jeżdżę tylko i wyłącznie po przygotowanych stokach jeżdżę 10l. Troszeczkę się rozglądałem i znalazłem narty Fischer Progressor chodzi o model 2015/2016 macie jakies opinie a może jakieś inne. Co do butów to się patrzy tylko na flex czy każdy model jest do innej odmiany zjazdu?
Z góry dzięki za odpowiedź