Narty - skionline.pl
Jump to content

Czyżyk

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Czyżyk

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko się klei, gdy nie czepia się prędkości, która akurat w tym przypadku nie ma nic do rzeczy gdyż kolejny raz powtarzam duże prędkości są rzadziej niż sporadyczne. Na tą chwilę myślę nad nartami mniej więcej mojego wzrostu z tym, że nadal nie wiem czy gs czy sl. Chyba będę musiał poczekać na otwarcie stoków i wypożyczenie nart gigantowych, żeby nie być potem rozczarowanym.
 2. Dokładnie powtarzam to po raz kolejny, gdyż źle napisałem w pierwszym poście, że takie prędkości(90-100) są bardzo rzadkie i tylko na pustej trasie mając pełną świadomość tego, że moje narty nie są do tego stworzone ani też nie nie zamierzałem i nie zamierzam bawić się w super gigant czy downhill. Wracając do tematu szukam czegoś po prostu bardziej uniwersalnego od slalomówki.
 3. Po raz kolejny piszę, że tak wysokie prędkości to jednorazowe próby. Jak już pisałem normalnie są to prędkości 60-80km/h, często też mniejsze z uwagi na jazdę krótkimi slalomowymi skrętami.
 4. Z chęcią bym tak chciał, ale swoich poprzednich nart już nie mam, a dwóch par w sezonie nie będę kupował A tak w ogóle to gdzie zostawiacie drugą parę nart na stoku?
 5. Jak będę w domu to sprawdzę czy akurat jest to nagrane, dokładnie to było kilka przejazdów na praktycznie pustym stoku z prędkościami mierzonymi gps między 102 a 106 km/h. Jak się można domyśleć co jest zrozumiałe to narty trzęsły się jak opętane Natomiast standardowo jeżdzę mniej więcej z prędkościami 60-85 km/h więc właśnie rozważam coś bardziej uniwersalnego.
 6. Faktycznie narty Fischer RC4 THE CURV DTX powinny się zgrać z moją jazdą jednak są ponad budżet. A co z Rossignol Hero Elite LT Ti?
 7. Z tym, że komórka chyba w ogóle nie pozwoli na inne skręty niż krótkie, a taka narta race sl czy krótka gigantówka byłaby bardziej uniwersalna.
 8. Witam, Proszę Was o radę w zakupie nart. Do tej pory jeździłem(głównie w Alpach, ale i też w Polsce) tylko na nartach slalomowych o krótkim promieniu skrętu zastanawiam się jednak czy nie zmienić tym razem nart na gigantowe z racji zamiłowania do prędkości(oczywiście nie wtedy kiedy jeżdzę krótkimi slalomowymi skrętami). Nie wiem czy dla osoby, która nigdy nie jeździła na gigantowych czy innych dłuższych nartach promień skrętu 16m w Rossignol Hero Elite LT Ti 162 nie będzie za duży do szybkich, krótkich skrętów na bardzo dużym nachyleniu przy zatłoczonej trasie albo przy pojawiających się muldach. Niestety aktualnie nie ma warunków w mojej okolicy(Kielce) żeby sprawdzić narty z wypożyczalni. 1. Płeć - M 2. Wiek - 21 3. Waga - 64 4. Wzrost - 172 5. Na nartach jeżdżę od 15 sezonów, 25 dni w sezonie) 6. Moje umiejętności określam na 7 (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328) 7. Moje buty to - Rossignol Hero WC 110 8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Rossignol Hero Elite ST 156 cm 9. Preferuję styl jazdy średnim i krótkim skrętem, sportową, szybką(mimo krótkich slalomek często są to prędkości 90-110 km/h) po przygotowanych stokach. 10. Upatrzyłem sobie narty - Rossignol Hero Elite ST Ti 162 Rossignol Hero Elite LT Ti 162 11. Mój budżet na narty to około - 2000 zł
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...