Narty - skionline.pl
Jump to content

pajelo

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pajelo

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O który konkretnie model chodzi tych Rossignolów?
 2. Po wielu latach używania sprzętu, przyszedł czas na jego wymianę. Proszę więc o porady co do wyboru nart 1. Płeć: M 2. Wiek 27 3. Waga 93 kg 4. Wzrost 187 cm 5. Na nartach jeżdżę od 19 sezonów (od 2000 roku). Rocznie jest to tygodniowy wyjazd plus kilka weekendów. W sumię myślę, że nie więcej niż 14 dni. 6. Moje umiejętności określam na mocne 7, w kierunku 8. 7. Moje aktualne buty to Atomic B Tech B 70 - z kolekcji 06/07. Kupowane jeszcze jak byłem dzieckiem. 8. Aktualnie jeżdżę na Rossignolach Radical R8X Oversize - z kolekcji 06/07 9. Preferuję jazdę raczej długimi skrętami po przygotowanych stokach. Wiadmo jednak jak w Polsce (jeżdzę w zasadzie tylko w kraju) stoki wyglądają w godzinach popułdniowych lub wieczornych. Chciałbym więc aby narty radziły sobie względnie dobrze na wyjeżdżonym i zmuldzonym stoku. 10. Nie mam upatrzonego modelu. Myślałem o pozostaniu na Rossignolach, gdyż przyjemnie mi się jeździ na obecnych, ale jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje 11. Mój budżet na narty oraz buty to myślę, że w okolicach 3000 złotych.
 3. Garść informacji o mnie Płeć - Mężczyzna Wiek - 25 lat Waga - 90kg Wzrost - 187cm Swoje umiejętności według skali oceniam na 6. Lubię jeździć dynamicznie aczkolwiek wielkim demonem prędkości nie jestem. Na nartach jeżdżę 17 lat, przeważnie jest to koło 10-14 dni w roku i głównie w Polsce z nielicznymi wypadami na Słowację i do Czech. Preferuję jazdę "średnio-długimi" skrętami, na krawędziach. Niemniej jazda na polskich stokach wymaga również jazdy po muldach, dlatego oczekuję iż nowe narty pozwolą na komfortową jazdę w obu wskazanych przypadkach. Obecnie jeżdżę na nartach Rossignol Radical R8X Oversize o długości 167cm. Na nartach jeździ mi się dość dobrze aczkolwiek mają one już 9 lat więc przyszedł czas na wymianę. Buty jakie posiadam są jeszcze starsze bowiem są to buty Atomic B Tech Series 70. Buty mają więcej niż 10 lat. Budżet jaki mogę przeznaczyć to 2000 zł na narty oraz 1000 zł na buty.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...