Narty - skionline.pl
Jump to content

Ostek

Members
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245 Excellent

About Ostek

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i wiedzieli co robią. "Czterech narciarzy zostało poważnie rannych, kiedy silny podmuch wiatru zerwał fragment dachu i rzucił go na stok narciarski w Bukowinie Tatrzańskiej." źródło
 2. Może i skorzystam. Polityka cenowa SMR w tym sezonie skłoniła mnie już do odwiedzenia Istebnej i Zwardonia. Jeśli ich celem było zniechęcenie dotychczasowych klientów do ponownych odwiedzin, to jestem jednym z nich i potwierdzam, że odnieśli na tym polu sukces. Jak w Sylwestra zobaczyłem cenę na Nowy Rok 150złotych, to spadłem z krzesełka. Zwyczajowo zawsze jechaliśmy do SMR na 2,3 godzinki, bo "jaki nowy rok, taki cały rok" i narty muszą być, ale nie potrafię być tak rozrzutnym, żeby płacić dużo za niewiele w zamian.
 3. No proszę karnet 3h w ofercie, w najlepszych możliwych godzinach 13-16 na wyjeżdżonym stoku, cena wyższa niż całodniowy karnet w ubiegłym sezonie (jeśli pamięć mnie nie myli) 😂.
 4. Ostek

  Jedzenie na stoku

  99% herbat w torebkach to przemielone gałązki, miał lub pył, najdrobniejsze okruchy liści, które wykorzystuje się do produkcji herbat ekspresowych w torebkach. Wśród miału jeszcze jest kilka kategorii ale pisanie o tym, że jest jakiś specjalny podział na rynek polski albo angielski to nie prawda. W każdym kraju w torebkach możesz kupić lepszy i gorszy miał
 5. Rozumiem, że pomiędzy jednym postem, a drugim udało Ci się ustalić ilość tych armatek na m2 na BK albo UFO, podziel się proszę wynikiem, z chęcią sobie sam przeliczę i porównam do Szczyrkowskiego.
 6. Dokladnie. Zaczal bym od tego. A gondola szczytami moze pozwolic na dolozene kolejnych przystankow na ewentualnych stacjach ktore moga powstac Na pierwszej wizce, widać, że oprócz parkingu przy gondoli są jeszcze dwa: niebieski i fioletowy teren.
 7. to rozwiązanie ciekawsze ale chyba w ogóle wyklucza "inwestora" chyba, że oddali bym im COS w dzierżawę na dłuższy czas?
 8. Przy parkingu na Hali Pośredniej (Juliany) powstaje dwukondygnacyjny budynek, czy to sprawka TMR, czy jakaś prywatna inicjatywa? Ktoś coś wie i się może podzielić?
 9. Niestety nie zrobiłem fotek, a byłem w ostatnią niedziele. Fundamenty, piwnice i podłoga na poziomie zero już stoją, w górę szła już część filarów piętra czy też poddasza. Miejsca do przejazdu ubędzie, obrys budynku sięga bardziej w trasę niż budynek gondoli - przynajmniej tak to wyglądało na jeden rzut oka.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...