Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

I po sezonie


Torres

Rekomendowane odpowiedzi

niestety dla mnie sezon zakończony :(

werdykt- naciagniecie tkanek miekkich miedzy stawem barkowym a obojczykiem-prawa reka. niestety jestem praworeczny wiec mam przerąbane.

zabieg chyba w poniedziałek a później L4 3-4 tyg.

pozdr.Torres trafiony przez narciarza z tyłu.:(

sorry za literówki ale stukam lewą ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek nie jestem lekarzem ale spróbuję opisać.

zrobiono rtg i wyszło że obojczyk cały, panewka barku też na swoim miejscu tylko obojczyk odjechał od stawu barkowego i mam taką górkę na obojczyku, naciągnięcie na tyle duże że mają zespolić to drutem.

pozdr. Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek nie jestem lekarzem ale spróbuję opisać.

zrobiono rtg i wyszło że obojczyk cały, panewka barku też na swoim miejscu tylko obojczyk odjechał od stawu barkowego i mam taką górkę na obojczyku, naciągnięcie na tyle duże że mają zespolić to drutem.

pozdr. Torres

Jasne,ale nie do końca jestem przekonany czy wiązadło należy traktować drutem:p,ale to już ortopeda wie lepiej,mam nadzieję,że krzywdy Ci nie zrobią;):rolleyes:

Trzymaj się,dobrze,że bark cały i nie ma uszkodzeń na poziomie nerwów-to wróży szybki powrót do zdrowia:rolleyes:

Pozdr.Lewy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek na początku też tak mówili -leczenie zachowawcze, orteza ale po analizie doszli do wniosku że jednak drut bo za bardzo odstaje :( . zabieg 15-tego więc mam chwilę czasu.

Ari-Mikołów Okrzei ;)

pozdr.Torres

To wiedzą co robią,szybciej wrócisz do sprawności:rolleyes:,stabilizacja metalem nie będzie Ci przeszkadzać,jedynie tylko trzeba będzie to kiedyś usunąc;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź nie strasz-że potem znowu wyciągać i grzebać tam drugi raz :(

nie ma na to jakiś ziół? mogą być gorzkie :cool:

pozdr.Torres

P.S. najgorsze że narty out, no sezon tenisa stołowego szlag trafił, no i nie wiem jak ta ręka bedzie się późnij zachowywała ?

Edytowane przez Torres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro.

Ja dostałem takiego strzała od tyłu kilka sezonów temu w Rohacach.

Bark był mocno bolesny - przez kilka dni brak snu w nocy, później na ketonalu trochę lepiej. Do lekarza jednak nie poszedłem, bo uznałem, że dam sam radę.Po pierwszym okresie bólu, rozpocząłem ćwiczenia z "dźwiganiem" kijka narciarskiego w poziomie i wszystko wróciło do normy. Trochę to jednak trwało. Teraz czasami coś chrupnie, ale jest OK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bończa- gdyby to był lewy bark to kto wie :rolleyes:

ale tutaj od początku dosyć bolało i coś przeskakiwało - poza tym trochę miałem stracha że coś jest nie tak i jak zaniedbam i nie da się tego odkręcić to kaplica, bo jednak dużo pracuję jeżdżąc samochodem. (o hobby nie wspomnę)

pozdr. Torres

P.S.- Darek aktualnie okładam lodem i ketonal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh...

takich wiadomości to aż nie chce się czytac:(

szkoda ręki , szkoda sezonu :( , życzę za to błyskawicznego powrotu do przynajmniej takiej sprawności ,żebyś mógł deseczki przypiąc i pośmigac , może jeszcze w tym sezonie:)

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dla mnie sezon zakończony :(

werdykt- naciagniecie tkanek miekkich miedzy stawem barkowym a obojczykiem-prawa reka. niestety jestem praworeczny wiec mam przerąbane.

zabieg chyba w poniedziałek a później L4 3-4 tyg.

pozdr.Torres trafiony przez narciarza z tyłu.:(

sorry za literówki ale stukam lewą ręką.

Oj joj joj, Szczerze współczuję. Zaliczyłem podobnie w styczniu 2009 w Austrii. Wypadł mi bark do tyłu. Próbowali mi nastawiać na żywca (oj bolało) nie udało się. Skończyło się na szpitalu w Austrii, narkoza, 5 min i nastawione.

Potem po tygodniu podniosłem rękę i..... trach znowu. I znowu narkoza i nastawianie. Potem przez 4 tygodnie już ręki nie podniosłem. Po pół roku zarosło. Teraz jest ok. Będzie dobrze nie martw się. To kwestia czasu. A narty? To tylko narty, jeszcze nie raz poszalejesz. Trzymaj się.

Arek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...