Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

K2 kolekcja nart 2010/2011


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...
Narta K2 Rictor uznana została za najlepszą nartę w grupie All Mountain na World SkiTeście!

Ciekawe jaka cena ... o już wiem :) +/- 2500pln ... jak to u K2.

K2 Aftershock: kolejne poszerenie allmountaina z rozsądnym wytaliowaniem co daje normalny promień skrętu - ot taka ciekawostka :)

Edytowane przez mysiauek
znalazłem cenę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiek mowisz o nowym aftershocku?

nowy aftershock to świetna uniwersalna narta allmountain. Na trasie trochę wolna w przejściu z krawędzi na krawędź, ale jest za to stabilna i bardzo dobrze trzyma krawędź. doskonale radzi sobie w rozmokłym śniegu tak samo na zmrożonej trasie. Poza trasą także fenomenalna:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiek mowisz o nowym aftershocku?

nowy aftershock to świetna uniwersalna narta allmountain. Na trasie trochę wolna w przejściu z krawędzi na krawędź, ale jest za to stabilna i bardzo dobrze trzyma krawędź. doskonale radzi sobie w rozmokłym śniegu tak samo na zmrożonej trasie. Poza trasą także fenomenalna:)

Mmm czyli na trasie coś dla mnie. Jeździłeś na niej po miękkiej trasie?

Może w końcu pora wymienić XWinga? :)

Natomiast boję sie, ze tak samo jak opiewanego szeroko Grizzly nie będę potrafiłbym na tym jeździć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k2 2011

Wczoraj usłyszałem opinię stawiającą crossfire z ubiegłego sezonu powyżej nowiutkiego chargera. Uwaga dotyczyła nieprzydatnego, a wręcz szkodliwego speed rockera na przygotowanym stoku.

Nie wiem co o tym sądzić, bo nigdy z taką technologią nie miałem do czynienia, a na dodatek crossfire mnie zachwycił, no i na chargerze nie jeździłem - jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"SPEED ROCKER 1/15 TIP jest przeznaczony do twardego i zmrożonego śniegu. Nosek narty, zaczyna się delikatnie unosić do góry, dużo wcześniej niż w tradycyjnych nartach – jednak koniec noska narty znajduje się nadal na tej samej wysokości, jak w porównywalnych klasycznych modelach. Dzięki ROCKER wejście w skręt jest dużo bardziej dynamiczne, a narty nie mają tendencji do zacinania zewnętrznej krawędzi z przodu. Zatem sam skręt jest ławiejszy a jego inicjacja łatwiejsza. Pozostała część narty to klasyczny CAMBER – dzięki czemu narta jest nadal bardzo precyzyjna, a krawędź trzyma przez cały czas skrętu. Przednia część krawędzi i ślizgu narty jest max. podniesiona o 2mm, na długości od 15mm." ze strony tirolski.pl

Edytowane przez Mr. A
pochodzenie cytatu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ten speed rocker?

Co to jest ROCKER?

NAJPIERW REWOLUCJĄ BYŁY METALOWE KRAWĘDZIE W NARTACH,

NASTĘPNIE TALIOWANIE – A TERAZ ROCKER

Baseline™ - to profil nart, który definiuje jak i w jaki teren przeznaczone są narty. Baseline K2 to kilka różnych konstrukcji będących kombinacją rockera i klasycznego camber`a. Bez względu na to który rodzaj wybierzesz zawsze możesz być pewien(na), że narty będą miały cały czas: takie samo trzymanie krawędzi jak w klasycznych nartach, wybicie przy wychodzeniu ze skrętu, w pełni kontrolowaną jazdę. Dzięki rocker`owi twoje narty dodatkowo oferują: niebywałą łatwośc prowadzenia i manewrowania, zwiększony współczynnik uniwersalności (na nartach sportowych możesz jeździć np. poza trasami )!

http://www.tirolski.pl/p,pl,3202,1011+narty+k2+charger.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...