Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

omeglass i elan


1973marcin

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj miałem okazje pojeździć na swoich nowych nartach omeglass wc z sezonu 08/09 narty przygotowane przez racemana , rano beton więc jazda na takiej narcie to sama przyjemność super szybkie z krawędzi na krawędź, stabilne i bardzo meczące :D ale w sumie o to chodzi żeby pojeździć i się zmęczyć :) porównując do narta racemana z wyglądu są trochę inne moje są błyszczące a narty marcina matowe, płyty też są trochę inne ale jeśli chodzi o odczucia z jazdy to takie same :)czyli duży plus, w miarę upływu czasu stok zmieniał swoją konsystencję i po obiedzie przyszła pora na ELAN 888 z sezonu 08/09, w długości 186 taliowanie 128/88/108 pierwszy zjazd trochę zachowawczy bo nigdy nie jeździłem na tego typu nartach :) ale mi się podobało :), z każdym następnym zjazdem coraz większa radość i przyjemność z jazdy (podobne odczucia miał racecarver- ale on dzisiaj jest w takim stanie że nic nie napisze :D), narta bardzo stabilna jej przeznaczenie to freeride ale na bardzo spracowanym stoku o konsystencji kaszy też sprawdziła się znakomicie, jak się je rozpędziło do odpowiedniej szybkości to okazały się bardzo szybkie z krawędzi na krawędź :), jechały jak czołg i nie straszne jej były muldki, obsypany śnieg, wylodzenia itp, po prostu idealna narta do jazdy w takich warunkach, po kilku zjazdach zapada decyzja trzeba coś takiego poszukać w rozsądnej cenie i zakupić :cool: pytamy Zbyszka Dendysa czy nie chce ich sprzedać i odpowiedź że są do sprzedania ale nie wie które te 186 czy 181- które zabrał Grzegorz do usa,

i teraz najlepsze dostałem dzisiaj takie narty http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=3086&id_modelu=4273 :D więc chyba nie będę musiał kupować tylko wiązania muszę dokupić :cool: narty były nagrodą w dzisiejszych zawodach, dla kobiet były takie http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=3086&id_modelu=4274

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczucia początek jedzie i jedzie jak pociąg za chwile inicjiujesz skręt jadą cieżko jak poszynach muldy mokry snieg to jest pikuś dla tej narty odpowiednia szerokość pod butem robi swoje czym szybciej tym lepiej jedzie

i tu wielkie zaskoczenie szybka z krawędzi na krawędz radius narty 23metry Bardzo pozytywwne

Wrażenia POLECAM!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miśki

dzisiaj zawiozłem miśki do serwisu w celu znalezienia wiązania pasującego do tego potwora :D jutro może coś bedzie wiadomo czy będa i w jakiej cenie a jak już będą gotowe to trzeba będzie je przetestowaać BC_DirtyBears.jpg

a cena na alegro też spora http://www.allegro.pl/item942935075_majesty_narty_freeski_mod_dirty_bears_1499_zl.html :D czyli licząc 20zł + 100zł wpisowego to i tak fajna nagroda :)

więc może teraz zrobimy testy "dziwnych" nart na grunikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczucia początek jedzie i jedzie jak pociąg za chwile inicjiujesz skręt jadą cieżko jak poszynach muldy mokry snieg to jest pikuś dla tej narty odpowiednia szerokość pod butem robi swoje czym szybciej tym lepiej jedzie

i tu wielkie zaskoczenie szybka z krawędzi na krawędz radius narty 23metry Bardzo pozytywwne

Wrażenia POLECAM!!!!!

... i po obiedzie przyszła pora na ELAN 888 z sezonu 08/09, w długości 186 taliowanie 128/88/108 pierwszy zjazd trochę zachowawczy bo nigdy nie jeździłem na tego typu nartach :) ale mi się podobało :), z każdym następnym zjazdem coraz większa radość i przyjemność z jazdy (podobne odczucia miał racecarver- ale on dzisiaj jest w takim stanie że nic nie napisze :D), narta bardzo stabilna jej przeznaczenie to freeride ale na bardzo spracowanym stoku o konsystencji kaszy też sprawdziła się znakomicie, jak się je rozpędziło do odpowiedniej szybkości to okazały się bardzo szybkie z krawędzi na krawędź :), jechały jak czołg i nie straszne jej były muldki, obsypany śnieg, wylodzenia itp, po prostu idealna narta do jazdy w takich warunkach, po kilku zjazdach zapada decyzja trzeba coś takiego poszukać

Chłopaki! Nareszcie! Narty to nie tylko RACE!

SB i Figo też już tego doświadczyli!

PS

W przyszłym sezonie organizujemy szkolenie freeride!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...