Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wypożyczalnie z nartami Voelkla?


Turysta69

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pax53
Chciałem przetestować Racetigera SL z Power Switchem i zobaczyć jak to działa, interesuje mnie wypożyczalnia gdzieś w Beskidzie Śląskim. Z góry dzięki za info:)

Kosmiczna zachcianka:D...ale do cierpliwych świat otworem:)....jak zadzwoniłem do wypożyczalni na Rusinie(autoryzacja Salomona)...na pytanie czy mają Crossmaxy lub Tornado....to powiedzieli że mają nowa kolekcję Blizzarda:eek:...polska rzeczywistość narciarska:D....narta Racetiger SL za ponad 3 kawałki w polskiej wypożyczalni:confused:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austri wypożyczenie takiej narty do testu: 23 E za dzień, 16 E za pół dnia, ceny przykładowe ze sklepu, który użycza nówek do testowania. U nas to nie sądzę. Zadzwoń sobie do wypożyczalni Intersportu, mogą coś mieć jeśli bedziesz miał szczęście i trafisz w długosć ale czy tego Volkla z Power Switchem to wątpię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przetestować Racetigera SL z Power Switchem i zobaczyć jak to działa, interesuje mnie wypożyczalnia gdzieś w Beskidzie Śląskim. Z góry dzięki za info:)

Widziałem kiedyś Tigersharki w wypożyczalni Intersportu w Krakowie.

Mam wrażenie, że mają całkiem znośny sprzęt - taka na oko lepszy niż przeciętna wypożyczalnia. Popatrz, może gdzieś ci będzie po drodze :)

http://intersport.pl/intersport_rent/11

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić takie za 2400 z ubiegłego sezonu ale jak się wydaje taką kasę to trzeba je najpierw wypróbować;)

10 czy 11? czy 12? To chyba istotne, zwłaszcza w kontekście ceny :)

Jeździłem na 10 - i mógłbym mieć te narty, gdybym chciał jedną parę, o 11 nic nie wiem, poza tym, że są dużo droższe :)

Miałem też okazję ciut pojeździć na Ractiger SL z PS.

Ogólnie: ten PS działa, ale trzeba pamiętać, że geometrii nie zmienia - tj. np. ze slalomki nie zrobi allrounda - największy sens ma właśnie w Tigersharkach - tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić takie za 2400 z ubiegłego sezonu ale jak się wydaje taką kasę to trzeba je najpierw wypróbować;)

Hmmm....drogo. Na gieldzie w Kr kupiłem je w grudniu za 1500 (tak... Racetiger SL z PS z tamtegu sezonu) i to w super stanie. Wcześniej miałem okazję się przejechac....dla mnie rewelacja. I tu nie chodzi juz o samego PS...bo tak jak możesz doczytac nie zmienia on samej geometrii...trzeba sie pare razy przejechac zeby poczuć różnice...ona jest...tylko warunki, zmeczenie, trasa...muszą byc zbliżone zeby to odczuć. Sama narta świetna...jedzie wszystko i to z jaką łatwością. Wcześniej miałem Racetiger RC (pomarańczowa 07-08) - dałem ojcu i jak sie wymieniłem na próbę...Sl szybsza, zwinniejsza, łatwiejsza w skręcie...ojciec zrobił :eek: bo zawsze twierdził ze to nie aż tak istotne co ujeżdzamy. Sl bez PS jest jeszcze bardziej slalomowa...daje większego kopa, ale trzeba tez umiejętności, wiec stwierdziłem ze względu na nogi, ze wole z PS. Generalnie polecam baaardzo. Gdzieś mam namiar na gościa, który sciągnął tą narte. Ew. wal do Krakowa do Rotundy...na pewno znajdziesz taniej. pozdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...