Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy to już plaga?


1970

Rekomendowane odpowiedzi

(...) jeżdżę 20 lat ....(...) jak dobrze sobie to policzyłem to wychodzi 25).Od samego początku na maksa się w to wkręciłem ,zresztą z podobnym skutkiem zaraziłem kilka osób.

No ale do sedna nigdy w życiu nie miałem żadnego nauczyciela czy instruktora,dopiero dzisiaj, dzięki lekturze na forum poczułem że potrzebuję szkolenia!!!!!

rozumiem, że odnosisz się do mojej wypowiedzi?

cóż, jeżeli mimo lat spędzonych na nartach przejawiasz niebezpieczne zachowania, pewnie potrzebujesz,

jeżeli jednak jeździsz dobrze nie zrozumiałeś moich intencji i odniesienia do tego co napisał autor wątku,

a jeżeli to ironia, to daj spokój, traktuję to forum jako pole do merytorycznej dyskusji,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę źle mnie zrozumiałeś....ja poczułem potrzebę poznania(nauki) czegoś nowego,gdybym nie wlazł na to forum to pewnie nigdy by mi nie przyszła do głowy jakaś zmiana.Mój guru z którego chce wziąć przykład to kolega nexcom i chyba nie ma nic złego w tym ,że mi się podoba jego styl jazdy.

Jeżeli chodzi o niebezpieczną jazdę to przyznaję ,że zdarza mi się to ale tylko wtedy gdy stok jest cały dla mnie i nie ma możliwości żebym kogoś rozwalił!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopy po co sie kłucić jezus maryja :)

a kto tu się kłóci? my sobie kulturalnie rozmawiamy :)

naprawdę źle mnie zrozumiałeś....ja poczułem potrzebę poznania(nauki) czegoś nowego,gdybym nie wlazł na to forum to pewnie nigdy by mi nie przyszła do głowy jakaś zmiana.Mój guru z którego chce wziąć przykład to kolega nexcom i chyba nie ma nic złego w tym ,że mi się podoba jego styl jazdy.

Jeżeli chodzi o niebezpieczną jazdę to przyznaję ,że zdarza mi się to ale tylko wtedy gdy stok jest cały dla mnie i nie ma możliwości żebym kogoś rozwalił!!!!

w porządku, po prostu brakło mi jakiejś emotikonki lub kontekstu,

poza tym jeżeli jeździsz z "adrenaliną" na pustym stoku to jesteś jedynie niebezpieczny dla siebie ;) nie można przecież powiedzieć że wówczas jesteś zagrożeniem dla innych a taka myśl - jak sądzę - przyświecała założeniu tego wątku,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie jeżeli Cię uraziłem bo tak mogłeś to zrozumieć co napisałem to soooorrrrkkki.Wracając do szkolenia to żałuję że nie trafiłem na początku pod skrzydła instruktora,może dziś byłbym dobry w nartowaniu????

nie uraziłeś mnie absolutnie i na prawdę nie masz za co mnie przepraszać :)

a co do szkolenia to sam -powiedzmy- raczkuję, nie mam znajomych, którzy dobrze jeżdżą i mogliby coś mi podpowiedzieć więc korzystam z rad instruktorów, owszem są lepsze szkoły i gorsze, zależy od ludzi je tworzących, same certyfikaty też nie zawsze gwarantują odpowiedni poziom szkolenia, ale dzięki forum można w tym temacie zasięgnąć języka :)

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się temat rozkręcił:rolleyes:

Ja uważam że każdy narciarz powinien z kijami jeździć, nawet Nexcom, bo te kucające świstaki nie są aż tak groźnie jak leżakujący parapeciaże i trzeba mieć kije aby robić z nimi porządek:cool:, bo co jak kijów nie mam to będę narty odpinał żeby mu dupsko skopać:P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się temat rozkręcił:rolleyes:

Ja uważam że każdy narciarz powinien z kijami jeździć, nawet Nexcom, bo te kucające świstaki nie są aż tak groźnie jak leżakujący parapeciaże i trzeba mieć kije aby robić z nimi porządek:cool:, bo co jak kijów nie mam to będę narty odpinał żeby mu dupsko skopać:P

przecież masz odpowiednie rękawice :D a kijów to szkoda ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ostatnio miałem szczęście przez kilka dni śmigać po stubaiskich zboczach i tylko raz zauważyłem grupkę "narciarzy" jeżdżących bez kijków, ale zdecydowanie nie był to fun:o w ich wykonaniu. Z ciekawości podjechałem do nich , przysłuchałem się ich rozmowie , no i zgadnijcie , z jakiego kraju oni byli:rolleyes: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...