Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skok życia.


Rekomendowane odpowiedzi

facet, ktory byl z nim, absolutnie zawiodl - z jego kata widac, ze gregor zmierza w kierunku tego fatalnego miejsce, a koles nie uczynil najmniejszego wysilku zeby gregora ostrzec -a mial czas!!!! - slowem - przyklad z kim nie nalezy jezdzic poza trasa

ten kolega tez oczywiscie nie mial pojecia o udzieleniu pierwszej pomocy.....

Janie niekoniecznie kolega zawiódł. Co z tego, że z jego kąta widać to miejsce.

Przy takiej jeździe możesz krzyczeć z całych sił a i tak marne szanse by cię ktoś usłyszał, szczególnie jadący z przodu.

Wiec nie osądzaj od razu z kim jeździć a z kim nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Jan Koval :

....najwazniejszymi rzeczami we freerid'zie to

1/ wiedza (w tym specjalistyczna - lawiny) i zdrowy rozsadek

2/ dobre umiejetnosci w roznorakich warunkach (powiedzial bym co najmniej 7-8 na 10) a nie "wskazane,zeby stosowal naprzemiennie techniki)

3/ towarzystwo co najmniej podobnie jezzacego i posiadajacego taka sama wiedze kolegi/kolezanki

4/ trojca :lopata, tarnsceiver, sonda

5/ odziez i sprzet narciarski wg osobistego uznania (sprawy oczywiste jak odziez techniczna - n ie komentuje)

5/ wyposazenie dodatkowe ( jak koc termiczny, woda, kalorie , czolowka itp) w zaleznosci od zakresu freeride'u

__________________

pozdrawiam

JK

Jak kiedyś zwariuję i pojadę na jedną z tras które proponujesz : top rides in north/south america to chcę byś mnie ubezpieczał .

Którą trasę proponujesz ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze google'owales te miejsca

w sumie mozna by zaczac od cirque w snowbird - w niektore chutes trzeba wskoczyc i od razu zrobic hockey stop i nastepny skret bo mozna sie rozbic o skaly albo przeleciec przez granitowy grzbiet w przepasc, ale tez sa 2 czy 3, ktore sa podobnie strome, z lepszym wejsciem w nie.....

delirium prawdopodbnie tez bylo by w miare bezpieczne, bo jest szerokie.

jest jeden kolega, ktory siedzi w calgary, polak z pochodzenia, swietny kompan i narciarz.......... reszta to juz nie wiem............. trzeba by zobaczyc, jakby si ete pierwsze podobaly.....

Nie Jan nie sprawdzałem jeszcze tych miejsc w google . Ekstremalne narciarstwo mnie nie ciągnie . Szkoda zdrowia .

Wieczorem obejrzę te trasy co jeździsz .:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Jan nie sprawdzałem jeszcze tych miejsc w google . Ekstremalne narciarstwo mnie nie ciągnie . Szkoda zdrowia .

:

to nie chodzi o google,ale jak się podaje miejsca zjazdów ekstremalnych;),to jakiś opis i wrażenia przydałoby się skrobnąć:pTym bardziej,że większość z Nas nie będzie miała możliwości tam być;)Ja trochę widziałem:p,oczywiście zjazdow JK;)A jest co pokazać,czy opisać:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek opowiedz jak jeździ Jan . Bo on nie bardzo lubi pisać o tym .

Nie mogę:rolleyes:jeśli osoba nie chce ujawnić na innym portalu swoich dokonań,nie mam prawa bez zgody zainteresowanego Wam ich przedstawić:rolleyes:

A tego się trzymam:rolleyes:,nie chodzi o jazdę,ale widoki cudne:D-tyle mogę zdradzić;)

Jeśli JK sam będzie chciał pokazac coś więcej,to pokaże:p,ale niech trochę opisze te fascynujące wyprawy:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę:rolleyes:jeśli osoba nie chce ujawnić na innym portalu swoich dokonań,nie mam prawa bez zgody zainteresowanego Wam ich przedstawić:rolleyes:

A tego się trzymam:rolleyes:,nie chodzi o jazdę,ale widoki cudne:D-tyle mogę zdradzić;)

Jeśli JK sam będzie chciał pokazac coś więcej,to pokaże:p,ale niech trochę opisze te fascynujące wyprawy:rolleyes:

Dzięki Darku za przypomnienie że to jest forum nie kawiarnia .:)

Ale ten puch 10 metrowy mnie zwalił z nóg .

Jan naucz się wrzucać te filmy jak najszybciej . Zdjęcia to możesz wstawiać daję ci link do pomocy ( co to są załączniki ):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...