Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skok życia.


Rekomendowane odpowiedzi

Johnny ostatni skoczek z pierwszego filmu to Jamie Pierre...a ten skok to rekord Świata w tej ekstremalnej dyscyplinie...

...ten filmik nie jest cały...

...cały jest tu:

http://www.milanos.pl/vid-2106-Jamie-Pierre---rekordowy-skok-z-duzej.html

Koleś potem wstał i pojechał dalej...

Ogólnie bardzo ciekawa osobowość narciarstwa ekstremalnego.

Posiada bardzo ciekawą stronę, na którą od czasu do czasu sobie patrzę (co jakiś czas umieszcza tam fajne filmiki) - polecam:

http://www.jamiepierre.com/inside.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest już jakieś szaleństwo,ludzie zaczną się rzucać z coraz wyższej przepaści,żeby rekord pobić. :eek:

Za to narciarz uliczny jest fajny. ;):D

Jeden z Bohaterów drugiego filmiku Shane Mcconkey już nie żyje...

...niektóre kadry z kultowego już filmu "Sheep"

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]

Inna już w tym momencie Legenda Billy Poole również nie żyje...

...obydwaj zginęli "na nartach" :(

Przypomnienie tego Drugiego:

[YOUTUBE]CS65zW1qDNM[/YOUTUBE]

PS. Cały czas mam problem z wklejaniem linków z youtube...ciekawe dlaczego?

Edytowane przez marboru
Wklejanie linków z youtube - proszę o pomoc na pm./ tutaj przykład - misal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Cały czas mam problem z wklejaniem linków z youtube...ciekawe dlaczego?

Kiedy piszesz posta,u góry w panelu masz taką ikonkę "YouTube" - kliknij ją,a następnie pomiędzy kodami wklej link i powinno się udać.Ta ikonka jest po prawej stronie u góry. :) Gdyby Ci nie wychodziło,to znajdź dowolną wypowiedź na forum,gdzie jest filmik,kliknij "cytat" i przyjrzyj się mu.Zobaczysz wtedy przed i za linkiem kody w kwadratowych nawiasach. ;) Możesz je wpisać nawet ręcznie i też filmik się pojawi. :)

Byłem na "Festiwalu Górski" w moim mieście w zeszłą wiosnę,obejrzałem m.in. właśnie "Steep" - robi wrażenie!Był tam też komentarz właśnie o losach przedstawionych bohaterów... Piękne rzeczy robili,ale też niebezpieczne... :rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na "Festiwalu Górski" w moim mieście w zeszłą wiosnę,obejrzałem m.in. właśnie "Steep" - robi wrażenie!Był tam też komentarz właśnie o losach przedstawionych bohaterów... Piękne rzeczy robili,ale też niebezpieczne... :rolleyes:

Fakt , połowa z nich już na innym świecie.

Jeśli nie więcej.

Ale prawda "Steep" daje po czaszce.;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz zobaczyłem "STEEP", to się zachłysnąłem (adrenalina, szaleństwo, przekraczanie barier)

Za drugim razem, po obejrzeniu wcześniej, kilku podobnych, bardziej współczesnych filmów, doszedłem do wniosku że coś jest nie tak. Nakręcono spiralę szaleństwa, chyba dla kasy i zaspokojenia własnych egoistycznych ambicji. Zapomniano o pokorze i szacunku dla gór - bo prawie każdy może...:confused:

P.S.

Chyba się starzeję:mad::mad::mad:

Ale Steep jest OK!!!

Edytowane przez Rafidemol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
W Hintertuxie jest parę miejsc pewnych i sprawdzonych gdzie można polatać poza trasami z których można zjechać do wyciągów.

Nie ma takich:p-"Na lodowcu Hintertux głębokość szczelin sięga nawet 120 m, obszar lodowcowy w rejonie Gefrorene Wand Kees i Großes Riepenkees ma powierzchnię ok. 6,3 km², a długość pokrywy lodowej, licząc od Gefrorene Wand (3.250 m) do Tuxer Fernerhaus (2.660 m) wynosi 4,1 km. Masę lodową ocenia się na ok. 190 milionów m³, co odpowiada 171 miliardom litrów zamrożonej wody.

Lodowce są w ruchu, a pokrywa lodowa przesuwa się rocznie od 0 do 40 m. Do pokrywy lodowej przytwierdzonych jest 61 podpór, koniecznych do eksploatacji kolejek linowych. Przez ruchy lodowca podpory przesuwają się i ich położenie musi być często korygowane, niektóre maszty trzeba przesuwać nawet 3 w ciągu roku." za www.hintertuxergletscher.at

To,że w jednym sezonie zjechało się bezpiecznie znalezioną trasą,wcale nie oznacza,że zjedziemy nią w kolejnym.Sam już tego doświadczyłem,może miałem więcej szczęścia niż kolega Bartosza:eek:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech zacznie bo głupi nie jest i pojecie ma:)

udziela sie juz na jednym forum narciarskim, ale i tak sporadycznie... czasem brak czasu, checi, motywacji, raczej wole czytac, od czasu do czasu cos skrobne. Oczywiscie jesli mam cos do powiedzenia :)

swoja droga nie spodziewalem sie ze moj filmik, znajdzie sie w temacie o takim tytule, mam nadzieje ze moj skok zycia ciagle przede mna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow!!!

teraz w końcu mogłem zobaczyć ten filmik i :eek::eek::eek:

no ale tak już jest z jazdą off piste - z jednej strony frajda i adrenalina , z drugiej dużo większe prawdopodobieństwo że "coś" się może przydażyć

kurcze - muszę w końcu zainwestować w żółwia:cool:

Ps

swoją drogą gość miał nielichego farta ,życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...