Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

NTN test 2010 - nasi forumowicze testerami


Rekomendowane odpowiedzi

ale i tak troche blado chyba wypadam na tych zdjęciach i filmikach wiec tym bardziej sie ciesze ze mnie jednak wzieli:P

Zwycięzca to zwycięzca, a reszta mu może....:P

Kukuczka kiedyś zapytany jak się czuje jako drugi człowiek na świecie który zdobył wszystkie 8tysięczniki i to w stylu znacznie bardziej znamienitym od Messner'a odpowiedział pytaniem - a czy Pan pamięta drugą osobę co weszła na Everest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzca to zwycięzca, a reszta mu może....:P

Kukuczka kiedyś zapytany jak się czuje jako drugi człowiek na świecie który zdobył wszystkie 8tysięczniki i to w stylu znacznie bardziej znamienitym od Messner'a odpowiedział pytaniem - a czy Pan pamięta drugą osobę co weszła na Everest?

mądre słowa Kukuczki:)

ciekawe dlaczego jestem 1 na liście ale to chyba od nazwiska:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz dobrze bo wszystko na B, ale ogólnie to lista ułożona wg hm nie wiem czego, może jakies ich wewnętrzne kryteria bo kupy sie ona nie trzyma:) a tak swoja droga jestem bardzo ciekaw na co oni głównie zwracali uwagę kierując sie wyborem nas na testerów.. może tam sie dowiemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga jestem bardzo ciekaw na co oni głównie zwracali uwagę kierując sie wyborem nas na testerów.. może tam sie dowiemy:)

chłopaki bez urazy ale tak mi przyszło do głowy że może tym małym punkcikiem w regulaminie :(

pozdrawiam

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po 2 lubię wyzwania:)

popieram:D

bedzie trzeba to i bedziemy zasuwac w takich warunkach, nikt nie obiecuje sielanki:P jesteśmy gotowi na wszystko, pokażemy że wybór mnie i Bugiego do testów to nie żadna pomyłka ani jakis punkcik w regulaminie! oby było słonko będzie przyjemniej pracowac.

p.s. Bugi check your mail:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam serdecznie kolegów maniaków

Po dłuższej przerwie na forum ale nie dotyczy to czytania i przeglądanie artykułów. Bardzo chętnie co czynie chciałem się przywitać.:)

A robię to też i z powodu takiegoż że w odpowiedzi na zapytanie "nexcom - może jest wiecej skionline-owców ?", chciałem potwierdzić że tak :D jest ich więcej.

Ja również zostałem wytypowany do testowania tych pięknych przyszłorocznych narteczek :))

Pozdrawiam serdecznie

Tomek Lebiedowicz (Tomi):cool:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam serdecznie kolegów maniaków

Witaj Tomi przez jedno M;)

Pewnie będziesz chciał oficjalnie reprezentować Skionline na teście:rolleyes:, jeśli tak to musisz podać adres w profilu żeby administrator wiedział gdzie posłać naklejki, naszywki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziesz chciał oficjalnie reprezentować Skionline na teście:rolleyes:, jeśli tak to musisz podać adres w profilu żeby administrator wiedział gdzie posłać naklejki, naszywki:)

No witam ponownie :)) A Tomi przez jedno "M" bo tak mam zawsze, ale kiedyś nie mogłem go użyć to dałem 2 M :D, ale teraz już się cieszę że jest ok :D

A reprezentować skionline jak koledzy: bugajson i smiths23 się zgodza to Bardzo chętnie bym chciał.

Wszelkie dane już uzupełniłem :)) do przesyłki :)) więc z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...