Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

NTN test 2010 - nasi forumowicze testerami


Rekomendowane odpowiedzi

Maciek dzięki za te nartki:)

Dżon będą relacje jak będzie net jak cos to sms:)

Cieszę się,że cosich się przysłużyłem. ;) Bawcie się dobrze! :cool:

Mysiek, bo będę musiał interweniować:D

tylko mnie kiełbasą nie terroryzuj znowu:D

Ma jeszcze pierś w zanadrzu :D i to jaką :rolleyes: ,kiełbasa to tylko początek... :eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanie skończone, coś na żołądek wrzucic i o 15 ruszam w strone KRK, zgarniam Tomi'ego i kierunek Katowice hotel Angelo, spotkanie z Bugim:) 20.00 odprawa przed wyjazdowa i przed 22 mamy ruszyc w strone Maso Corto! NTN podał na swojej stronie firmy które oficjalnie zgłosiły sie do testu.

http://www.ntn.pl/artykuly/aktualnosci/?a=10286

Polski Test 2010

Uprzejmie informujemy, że od najbliższej niedzieli (12.04.2010 r.) członkowie naszej redakcji wraz z zawodnikami i testerami uczestniczyć będą w Polskim Teście Nart 2010/2011, który odbędzie się w Maso Corto. W tym roku udział swojego sprzętu potwierdziło czternastu importerów firm narciarskich:

- Atomic

- Blizzard

- Dynastar

- Fischer

- Elan

- Head

- K2

- Kessler

- Kneissl

- Majesty

- Nordica

- Rossignol

- Stoeckli

- Voelkl

Przez pięć dni ponad 30 uczestników testów będzie miało za zadanie ocenić oraz skomentować sprzęt należący do pięciu grup: narty gigantowe serwisowe, narty slalomowe serwisowe, narty gigantowe sklepowe, narty slalomowe sklepowe, narty specjalne (modele wytypowane przez producentów jako interesujące propozycje na sezon 2010/2011). Nad odpowiednim przygotowaniem nart czuwać będzie ośmiu serwisantów wytypowanych przez importerów sprzętu.

Zaraz po teście odbędzie się wiosenna edycja Kliniki NTN, na której przez tydzień będziemy szkolić uczestników w jeździe sportowej na tyczkach.

Już niedługo na naszej stronie ukaże się krótka relacja z obu imprez!

I my tam będziemy! relacja w miarę możliwości dostępu do neta będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich w imieniu reprezentacji skionline

Zostalem wytypowany do napisania relacji z I dnia a także z dni kolejnych a więc do przejdźmy do meritum:

Podróż:

Spotkaliśmy się w hotelu Angelo w Katowicach niestety nie obyło się bez przygód otóż moja torba zniszczyla mój kask:D . MIelismy mały bufecik poczym spakowalismy się do naszej strzały Forda Transita z przyczepką.

Podróż minęła nam super wspaniała ekipa wiec nie było większych problemów z podróżą

I dzień

Pobudka o 6.30 sniadanko o 7.30 i wyjazd na góre pierwszym wagonem. Rozłozylismy miasteczko testowe no i do dzieła zaopatrzeni w karty testowe i spis nart które dzisiejszego dnia mielismy przetestować zaczęlismy jeździc o nartach nic nie napiszę bo nam nie wolno lecz mamy kilka typow. Dzisiejszego dnia testowaliśmy narty z grupy VIP czyli cos czym każda firma chce się pochwalić.

Pogoda nam dopisywała do ok. 13 świeciło słoneczko więc było fajnie poźniej nadeszły chmurki i niestety pogoda się nam troszku zepsuła.

W grupie VIP znalazły się narty allmountain freeride Freestyle cross fun carv, slalom, i Gs.

Co do przygod pierwszego dnia to musze wam powiedzieć…nie kupujcie spodni z CAMPUSA dopiero przed chwilą skonczyłem je zszywać dzięki uprzejmości Roberta Janusa który pożyczył mi igłę z nitką:D.

A no i zapomnial bym Tommi ma takie kurde portki na narty ze 2 takich w Polsce nie znajdziecie ale to zobaczycie wszystko na zdjęciach które Smith i Tommi obiecali wrzucić jutro nie pytajcie się mnie dlaczego nie dziś bo nie wiem:D.

Dzięki uprzejmości Anny Iller mamy dostęp do Internetu dlatego z tego miejsca chciał bym jej z całego serca podziękować…tzn chcielibyśmy tzn Ja Smith i Tommi….. wlasnie Tommi się tutaj wydziera ze chce dać buziaka:D (ciekawe czy Ania przeczyta to co napisaliśmy tutaj).

To wszystko na dziś odezwiemy się jutro i zdamy relację z II dnia testów

Pozdrawiamy was serdecznie z pieeeeeeeeeeeeeeeknego słoooonecznego Masso Corto

Tommi Smith no i oczywiście ja czyi Boogie:)

Edytowane przez JC
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ania-Cokupić.pl

Witam ponownie, bo raz już post dodałam, ale coś poszło nie tak i musiałam zarejestrować się ponownie. No nic ... :)

W odpowiedzi na pierwsze pytanie - Oczywiście że czytam :)

Po drugie cieszę się że macie dostęp do necika, Cokupić.pl jako współorganizator nie mogło pozwolić, abyście mieli utrudnione relacjonowanie wyjazdu.

Po trzecie fajnie że Wam się podoba :) Dla mnie najważniejsze jest żebyście możliwie najlepiej przetestowali sprzęt, dzięki temu dodane przez Was opinie na Cokupić.pl będą bardziej rzetelne i pomocne dla innych. Zapewne niejednej osobie pomożecie swoim zdaniem podjąć decyzje zakupowe - a to dla nas ważne!

Bawcie się przy tym dobrze !!!

Pozdawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien II

Teraz pobudka o 7:P no ale trzeba się kiedys wyspać tak?

Dziś dalej kontynuowaliśmy testowanie nart z grupy VIP bo ich było najwięcej (29 modeli nart).

Pogoda super sloneczko i lekko na minusie śnieg zmrożony więc dalo się pojeździć poza trasą ciutke puchu lecz na narty freeride to niestety troszkę mało. Wraz z Tomim i Smithem staraliśmy się dokończyć testowanie nart z tej grupy i możemy uznać ze to jest nasz sukces bo zostalo nam tylko pare par nart do przetestowania bo niestety warunki nie pozwolily na ich przetestowanie.

Zaraz idziemy się popluskać w basenie Tomi obiecal ze wrzuci dzis zdjęcia więc może wieczorkiem mu się uda to zrobic

a i prosze nie klućcie się kochani

dzięki uprzejmości Pięknej Ani mamy neta i mozemy wam zdawać relację na zywo. Ania to wspaniala kobieta wiec panowie spokoj prosze.

odezwiemy sie niebawem pozdrawiamy jeszcze raz

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień III narty slalomowe

slalomik na krótkich tyczkach Tomi dawał czadu z resztą my z Mackiem staralismy sie dotrzymac im kroku i jakos nam to wychodzilo.

Oczywiscie nie obyło się bez upadku zaliczyłem dziś pare srogich gleb jak to bywa na tyczkach nawet tych krótkich:) rano pogoda nas nie rozpieszczała lecz poźniej bylo coraz lepiej i ok 12 wyszło słoneczko:) z nart slalomowych tez mam parę swoich typów:)

jutro narty gigantowe:)

pozdrawiamy was serdecznie:)

Za pare chwil Tomi wrzuci parę zdjęc.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Przepraszam, że dopiero teraz zamieszczam zdjęcia, ale wiecie jak to jest. Testy nie są łatwe i czasu nam bark na opisywanie nart. Ale już sie zebraliśmy jakoś do kupy i po niżej zamieszczam linka do zdjęć z naszych dotychczasowych 3 dni testów.

http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=161:cool:

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień IV

narty gigantowe :) producenci przywieźli nam 8 par nart, ktorymi chcieli się pochwalić.

brakło min fischera atomic-a,salomona,rossignola.

pogoda nam dzis dopisywała piękne sloneczko nic tylko jeździć:)

nie obyło się jednak bez małego crashu:) otóż Tomi tak "pociskał" na gigancie ze wylecial w powietrze narty mu się wypiely a on z całego rozpędu wypadł nam poza trasę giganta i turlał sie tak jak by zemdlał wszystkim zabiło mocniej serce ale wszystko ok z nim, skonczyło sie tylko na potluczeniach :-).

W przyszłym sezonie szykują się nam fenomenalne narty gigantowe,ale nic wiecej juz nie powiem;p

z dzisieszego dnia mamy dla was małą niespodzianke lecz pokazemy ją poźniej kiedy Tomass wrzuci zdjęcia :)

a teraz idziemy uzupełniac karty testowe i na saunę

pozdrawiamy serdecznie:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...