Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam bardzo proszę o fachową poradę


berni73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w tym roku rozpocząłem swoja przygodę z nartami i zakochałem się w tym sporcie posiadałem narty Head Big easy CL 160cm moje dane to 178cm i waga 74kg umiejętności oceniam na 5.

Na tych nartach nauczyłem się bez problemu jeździć , moja jazda jest agresywna , szybka w miarę możliwości ,lecz narty były zbyt miękkie i strasznie wibrowały wiec kupiłem sobie używane heady WC SL 155cm z prosiłem już o radę w tej sprawie i większość mi je odradzało , że sobie nie poradzę .

udałem się w ubiegłą sobotę na narty i byłem w Lądku Zdrój gdzie śnieg był sztuczny , bardo mokry i ciężki wprost stok płyną jednak na nartach jeździło mi się dobrze są bardzo stabilne i mokry śnieg pokonywały bardzo dobrze, oczywiście zauważyłem , że chcą się w zakręcie wyrwać z pod kontroli i teraz mam obawę czy na normalnym śniegu sobie poradzę na nich .

Znalazłem inne narty head c260i i właśnie mam pytanie co będzie leprze dla mnie head WC SL czy head C260i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , w tym roku rozpocząłem swoja przygodę z nartami i zakochałem się w tym sporcie posiadałem narty Head Big easy CL 160cm moje dane to 178cm i waga 74kg umiejętności oceniam na 5.

Na tych nartach nauczyłem się bez problemu jeździć , moja jazda jest agresywna , szybka w miarę możliwości ,lecz narty były zbyt miękkie i strasznie wibrowały wiec kupiłem sobie używane heady WC SL 155cm z prosiłem już o radę w tej sprawie i większość mi je odradzało , że sobie nie poradzę .

udałem się w ubiegłą sobotę na narty i byłem w Lądku Zdrój gdzie śnieg był sztuczny , bardo mokry i ciężki wprost stok płyną jednak na nartach jeździło mi się dobrze są bardzo stabilne i mokry śnieg pokonywały bardzo dobrze, oczywiście zauważyłem , że chcą się w zakręcie wyrwać z pod kontroli i teraz mam obawę czy na normalnym śniegu sobie poradzę na nich .

Znalazłem inne narty head c260i i właśnie mam pytanie co będzie leprze dla mnie head WC SL czy head C260i?

witaj

po 1 nie wierze ze w ciagu jednego sezonu twoj poziom umiejętności to 5:)

po 2 co do nart wc sl w twoim wypadku w takiej dlugosci to wielkie nieporozumienie tak samo jak nartą nad wyrost będzie ten head c260i lecz będzie on dobrym wyborem jeżeli jesteś ambitnym narciarzem co do długosci tego c260i to dla Ciebie długość 163cm i ani cm mniej

co do tego wc sl to jest topowa slalomka i raczej twoje umiejętności jeszcze nie pozwalają w pełni wykorzystać tej narty i wg mnie będzie Ci się na niej źle jeździlo wiec jak mozesz zmien te narty na te c260i chyba ze chcesz cos innego niz tylko ten head c260i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie obawiam sie , że moje umiejetność nie pozwolą mi na jazdę na wc ale na razie było na nich ok nie sprawiały mi trudności , ale był bardzo mogry śnieg (bardzo wolny) i nie wiem sam co lepiej wybrać C260i toleruja błędy i to przemawia za nimi

to jest inna grupa nart wc sl to są top slalom a c260i to jest narta allround dla Cieibe na takim poziomie wc sl to jest jedno wielkie nieporozumienie i w dodatki w 155 cm:) wiec nie namyslaj się i jezeli mozesz to zamien je na te c260i w długosci 163cm i będzie to dla ciebie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem i z 2 dwóch nart będzie to najlepsze rozwiązanie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Bugiego - dobrze radzi, ten WC bedzie za trudny, za meczący, za krótki - wszystko jest na nie. Jeszcze sie musisz na pewno dużo nauczyć by sie z taką nartą zmagać - no i 160 powinieneś mieć jeśli już. Na tej 155 będziesz robił masę błędów i nabierał bardzo złych nawyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...