Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ekskluzywne pokazy filmowe 'The Alps' w kinach ORANGE IMAX


Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość otrzymania zaproszenia dla 2 osób na jedyne w Polsce ekskluzywne pokazy filmu 'The Alps'.

Za info na mojaszwajcaria.pl:

"Jest to film twórców 'Everestu'. 'The Alps - Alpy' na gigantycznym ekranie pokazuje niepowtarzalny świat szwajcarskich gór, a na jego tle - prawdziwą historię Johna Harlina III, amerykańskiego alpinisty i pisarza, który chce przejść North Face, północną ścianę Eigeru. Jego ojciec, John Harlin II, był pierwszym Amerykaninem, który chciał zdobyć ścianę, uważaną za jedną z najtrudniejszych na świecie. W 1966 roku podczas wytyczania nowej drogi (direttissima) ok. 400 m przed szczytem zerwała się lina i alpinista runął w przepaść. To wydarzenie na zawsze zmieniło życie 9-letniego wówczas chłopca.

40 lat później John Harlin junior przybywa do Szwajcarii, aby zmierzyć się z największym wyzwaniem w jego życiu, Towarzyszą mu doświadczeni alpiniści: Robert i Daniela Jasper. Niesamowite obrazy gór, podróże przez fascynujące, alpejskie krajobrazy, filmowane w nowatorski sposób zejścia lawin i pasjonujące zmagania z górami. Historia człowieka i jego obaw oraz ważność rodziny. Podróże po Szwajcarii - Grindelwald, Zermatt, Swiss Grand Canyon, lodowiec Aletsch, Dolina Verzasca, mosty, tunele i pociągi."

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to trzeba wejść na stronę mojaszwajcaria.pl/alpy, tam można wpisać swoje dane i wysłać zgłoszenie, jeśli załapiecie się na bilety, to wyślą je priorytetem.

Terminy i miejsca pokazów:

- Warszawa, 26 kwietnia, poniedziałek, godz. 18:30, Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31

- Kraków, 28 kwietnia, środa, godz. 18:30, CH Plaza, Al. Pokoju 44

- Katowice, 29 kwietnia, czwartek, godz. 18:30, Punkt 44, ul. Gliwicka 44

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Filmik robi wrażenie i wart jest obejrzenia na dużym ekranie, choć w podobnych klimatach fabularyzowanych zdarzały się dużo większe perły jak "Krzyk kamienia" Wernera Herzoga.

W każdym bądź razie miło się ogląda ze świadomością w potylicy, iż raptem dzień wcześniej Piotr Pustelnik sięgnął po koronę Gór Wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film bardzo mi się podobał, podczas niektórych ujęć miałam wrażenie, jakbym latała nad szczytami, bosko :eek: Świetne było też ujęcie z kamery przyczepionej do pociągu jadącego po bardzo wysokim wiadukcie i wjeżdżającego do tunelu... Po prostu ekstra. Szkoda tylko, że musiałam siedzieć w 2 rzędzie i wykręcać głowę do góry ><

W każdym bądź razie miło się ogląda ze świadomością w potylicy, iż raptem dzień wcześniej Piotr Pustelnik sięgnął po koronę Gór Wysokich.

No dokładnie, ja dowiedziałam się przypadkiem >< Respekt. Mam nadzieję, że Kindze Baranowskiej w końcu też się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...