Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ebay USA - Polamer?


Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kupowaliście coś na ebay-u w USA i sprowadzaliście to do Polski przez Polamer Cargo? Albo czy macie jakąś wiedzę nt. tej firmy? Chciałabym mieć pewność, że przesyłka do mnie dotrze. Sprzedawca napisał, że w zeszłym roku wysyłał wiązania przez podobną firmę za granicę i nigdy nie dotarły na miejsce :mad:, radził jeszcze zasięgnąć języka.

Ew. z jakich innych firm korzystaliście?

Z góry (wysokiej i zaśnieżonej) dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zrobić - celników chyba tylko polubić. To moje "coś" w Europie w odpowiednim rozmiarze było tylko w 1 egzemplarzu w Niemczech, ale daleko. Spłoszona tym, że poznikały oferty, które były wcześniej - oczywiście, żeby się pojawić z nowymi cenami na nowy sezon - a co, jeśli ten się zacznie wcześniej - będę latała po sklepach zamiast po górach?!) napisałam do sprzedawcy amerykańskiego. A on na moje zapytanie (na podstawie starej aukcji z maja) wziął, przywiózł ostatnie od dostawcy i zaoferował mi w cenie z maja (super gość)! Jest to połowa ceny europejskiej :) . I taka głupia to ja już nie jestem, żeby nie skorzystać :D . Akurat powinno dopłynąć na pierwsze śniegi :):):) .

Edytowane przez Maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no z tego co ja wiem to ta firma nie cieszy sie tutaj zbytnia popularnoscia wsrod poloni :) ja polecam normalna wysylke usps (united states postal service) wydaje mi sie ze taka paczka moze maksymalnie do 80$ kosztowac w zaleznosci czy ship czy par avion :)

ja wyslalem z usa pare rzeczy do polski teraz i zawsze używalem us postal ewentualnie raz dhl zaoferowal mi super oferte za 50$ maxymalnie paczka do 5kg ale to bylo jednorazowo:)

pozdrawiam wszystkich z new milford w stanie connecticut:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj natknęłam się na dość niepochlebne opinie o Polamerze, i sprawdzam kontakty w USA. Ale to głównie studenty, i porozjeżdżały się na wakacje. Kurczę, w Kanadzie mam więcej, ale to nie wchodzi w grę. Bugi, czy można zlecić usps odbiór przesyłki w Stanach i wysłanie jej do Polski? Dhl właśnie sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna- tylko z tego co wiem wychodzi drozej po prostu ze sprzedawca u ktorego kupujesz na ebay trzeba sie umowić na zaznaczenie na paczce send as a gift bądz poproszenie o wyslanie sprzetu tak by nie wygladał jak nowy- mnie sie udalo i wyslalem sobie tak do domu 3 paczki ze sprzętem :).

Ja w connecticut jestem tylko do poniedzialku pozniej ruszam juz w podroż po stanach ale jezeli trzeba cos to moge poszperac etc- tanią opcją jest jeszcze przesyłka statkiem

Maria sprawdz też polskie biura podrozy w nyc takie jak polonez travel bądz też te w chicago one też organizują wysyłki towarow do kraju- ja rok temu korzystalem z uslug podobnego biura w Newark- nazwy nie pamiętam, wysłali to statkiem za 4 spiwory zaplacilem 25$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...