Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Konkurs! - Wygraj wyjazd do Południowego Tyrolu


JC

Rekomendowane odpowiedzi

ok tro jeszcze napisz czemu mi nie mogl nikt pomóc abym wziął udzial w tym konkursie a ze wzgledu technicznych potrzebowałem takiej pomocy ?

Jesli chodzi o to forum to jestem tu pod innym nickiem od 2 lat :)

ja też mam drugiego nicka, miałem problem z hasłem ale takiej maniany nie odstawiałem.

Dostasuj się do ogółu albo pisz na tym lepszym konkurencyjnym forum. Obrażasz wszystkich dla jakiegoś konkursu? Zastanów się nad swoją głupotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupota to panuje chyba w twojej glowie

w czym problem ?

w tym ze prosilem o błahostkę ale zaden szanowny nie mogł pomóc

co tu jest Białoruś ze nie moge napisać o tym jak niektórzy na tym forum są pomocni ?

W tym ze wkoncu jedna rozsądna osoba wkońcu mi odpisała i zachowała sie bardzo fair choć troche późno ale nie ma obowiązku czytać priv i to rozumiem ale reszta zamiast podać mi odpowiedz wolała wchodzic w bezsensowną (sam przyznaje) rozmowe.

Tak pomoc najszybciej otrzymałem z konkurencyjnego forum gdzie tez mam konto od dłuższego czasu no i przepraszam szanownych cenzorów za to ze napisałem jak było mój błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupota to panuje chyba w twojej glowie

w czym problem ?

w tym ze prosilem o błahostkę ale zaden szanowny nie mogł pomóc

co tu jest Białoruś ze nie moge napisać o tym jak niektórzy na tym forum są pomocni ?

W tym ze wkoncu jedna rozsądna osoba wkońcu mi odpisała i zachowała sie bardzo fair choć troche późno ale nie ma obowiązku czytać priv i to rozumiem ale reszta zamiast podać mi odpowiedz wolała wchodzic w bezsensowną (sam przyznaje) rozmowe.

Tak pomoc najszybciej otrzymałem z konkurencyjnego forum gdzie tez mam konto od dłuższego czasu no i przepraszam szanownych cenzorów za to ze napisałem jak było mój błąd

To koledze dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości jaka była odp o którą tak dzielnie walczył goomako?

za to pytanie chyba nie dostane bana?

:) cała zabawa polega na tym, żeby odszukać odpowiedzi na pytanie. Cała idea konkursu na tym się opiera, więc nie pytaj, bo konkurs trwa do grudnia i po co psuć komuś zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...