Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ośrodek dla grupy zorganizowanej


artim77

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zorganizować wyjazd na narty z grupą uczniów w wieku 12-14 lat (ok. 20 osób,grupa średniozaawansowana). Szukam pensjonatu (schroniska) w Austrii, w miarę blisko od granicy, niekoniecznie o wysokim standardzie, ale koniecznie niskiej cenie ;). Jeśli możecie coś podpowiedzieć będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam, Artur (artim77@op.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Figo.

Dzięki za pomoc. Ciekawa wydaje się Twoja propozycja mety Gästehaus Krapinger. Pamiętasz może jak to wygląda cenowo i jak daleko od domu są wyciągi (jak jeżdżę sam to odległości nie są ważne ale przy grupie dzieciaków im bliżej tym bezpieczniej :)? Na stronce nie ma informacji a nie wysyłałem jeszcze maila z zapytaniem. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pensjonat dla grupy

82]byłam dwa lata temu w Austrii w Trefen koło Villach w pensjonacie prowadzonycm przez polaka. Nazywał się Alpen.... coś tam. Ale była grupa polskich dzieci i generalnie pensjonta przystosowany pod dzieciaki. Super na wysokości 1500 npm. Chmury w dole. Znajdziesz w google napewno

Jeśli chodzi o ten, Sport Hotel „ALPINUM” w Treffen, to podaję*namiary:

http://www.hotelalpinum.com/pl

Syn był w tym roku w lipcu na wakcjach, warunki są*bardzo w porządku. Ogólnie są nastawieni na grupy z Polski. Niedaleko hotelu jest wyciąg (albo niewiele do dojścia, nie pamiętam dokładnie co mlody mówił ;)

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o Gerlitzen to bylem tam chyba z 5razy(prefrencyjne, mega tanie ofert wyjazdow ;P ).Spalem zarowno w Hotelu Alpinium i Alpenrose, kazdy z nich jest prowadzony przez Polakow.

Alpenrose:

-na samym stoku

-z narciarni po wyjsciu jestemy na stoku i trzeba uwazac a zeby nikt na nie przjechal ;)

-warunki: jak dla grupy zorganizowanej czy sutdneta moga byc (pokoj2-6 a nawet chyba 8 osobowe byly) , w kazdym pokoju lazienka i WC, wiec jak dla mnie wszytsko jest co potrzebne

-wyzywienie, OK :) bez szalu, ale nikt glodny nie chodzil

-jesli chodzi o rozrywki apressski to tylko we wlasnym zkaresie(jestesmy ok 1500mnpm i do villach trzeba na dol zjedzac autem jak sie chce..., no chyba ze na dole przy stolowce znajduje sie maly bar gdzie mozna usiasc i piwka sie napic

-WiFi w holu za free :)

HOTEL ALPINIUM

-takze polozny na gorze Gerlitzen, niestety juz nieco dlaej od stoku ok 5 min trzbea podreptac, a wrcac mozna prawie pod sam hotel na nartach sciezkami lesnymi o ile bedzie na tyle sniegu :)

-warunki mieszkalne wg mnie gorsze nie z AlpenRose, mniejsze pokoje,lazienki i chyba troche mniej ladnie wykonczone

-wyzywnie lepsze niz w AlpenRose ;)

-rozywki po nartach: pamietam ze byl bilard,sala z konikiem do posiedzeniai bar z alkoholem

-internet(2lata temu) byl dotlepny z komputerow stacjonarnych w holu za oplata(nie pamietam ile)

Ogolnie sam osrodek narciarski bez szalu, wg mnie dla grupy zorganizowanej jak anjabrdizej ze wzgledu na bliskosc stokow itd.

P.S.

ja tam zawsze powracam z duzym sentymentem ze wzgledu na studia ;)moze jeszcze uda mi sie w tym roku ostatni raz wybrac, ale moze z tym byc ciezko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

w kolejnym sezonie polecam Hotel Post w Fusch w rejonie Zell am See / kaprun na wyjazd z dzieciakami na narty. hotel znajduje sie 5 km od Zell am =, przystepne ceny -cena dla dzieci ze skipassem i wyżywieniem - listopad grudzien - 250 eur -oraz obsługa w języku polskim. Polecam, i odsylam do srony www.postfusch.at.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...