Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wypożycz Pan nartę!


mglum

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie powrócił żem był z Krynicy, a konkretnie ze Słotwin. Jechałem z nadzieją, że wypożyczę se kilka różnych tegorocznych nartek, co by sprawdzić czy to prawda co o nich tu piszecie.

Naiwnym byłem ja!

Co prawda wypożyczalni pod Słotwinami chyba z dziesięć, ale czy można nazwać `wypożyczalnią` klitkę 2x3, w której czerwononosy renifer podaje Ci parę nart, co to je kupił był na wagę lat temu kilka ładnych z francuskiej wypożyczalni, mówiąc, bez mrugnięcia okiem: "to są poważne karwingi..."

Jeden z nich to mnie, panie, skrzyczał, że się nie znam. Jakie tam fiszery, elany, atomiki, powiada, one się najczęściej psują!!! Padaka! Ci wszyscy kolesie kupili na spółę pół tira używanych przedpotopowych nart i proszę bardzo, można wybierać-przebierać. Ale w czym?! Takiego chłamu dawno moje oczy nie widziały :(

Jest jedna autoryzowana wypożyczalnia Fischer`a. Miła obsługa, nowe modele, choć nartek tylko kilka. Właściciel jednak nie dał się namówić na wypożyczenie RC4 WC SC, bo bał się, że sie zniszczą (sic!) i nikt już ich po sezonie od niego nie kupi! Nawet ich jeszcze nie okuł (pewnie zrobi to w maju :-P).

Wszędzię tak jest? Jeśli macie jakieś doświadczenia w kwestii `wypożyczalnie`, to proszę o komentarze.

PS.

Jest też dobra wiadomość: dowiedziałem się, że Fischer nie zaprzestał produkcji RADARCÓW - jest w ofercie, jak najbardziej, model 03/04 :0 (ładne - pomarańczowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożycz Pan nartę!

Na pewno dobrą kolekcję do testowania znajdziesz na Soszowie (Wisła) w Nartusie.

W ub. roku mieli opcję, że płacisz jakąś sumkę za cały dzień i testujesz wszystkie topowe dechy (gł. slalomki...), nie wiem jak w tym sezonie...

Pozdr.,

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożycz Pan nartę!

hehe nie widzialam jeszcze wypozyczalni sprzetu narciarskiego gdzie wypozyczaliby nartki topowe ... ale szukaj dalej ... ja jezdzilam w tym roku na testowych fisherkach o ktorych piszesz omeglasskach i omecarvach... wszytkie nartki godne polecenia naprawde w porzo !!!!! swiat jest twoj na tych nartkach innym slowem pozdro raksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożycz Pan nartę!

Bo prawda jest taka że w wyporzyczalniach żadko mozna natknąć sie na dobry sprzęt. Jedyna wyporzyczalnia na z dobrym (może nie tegorocznym ale zeszłorocznym) sprzętem jest na Długiej Polanie w Nowym Targu. Nartki w dobrym stanie, krawędzie ostre i naprawdę jest w czym powybierać o ile już wszystko nie wyporzyczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...