Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

elan racesl vs fischer worldcup wc sl junior jr


kapsel410

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2023&id_modelu=2570

czy te?

Myślę że przy twojej wadze i wzroście to jednak narta dorosła tylko w długości 155 max 160 (SL) należąc do klubu na pewno masz trenera i on z pewnością lepiej zaproponuje (widzi twoje umiejętności):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno przy zmianie trenera macie nowego. W kwietniu mogłeś myśleć o tym jak były zamówienia do race programu. Dostał byś nartytydzien temu ;) Generalnie uważam, że komórka będzie dobra, ale może za 2-3 sezony ? teraz kup najtwardszą sklepówkę Typu atomic Sl ST bodajże. Elana przy tej wadze bys nie wygiął, przynajmniej Fisowskiego i męskiego. Chyba, że masz takie umiejętności, w co nie wątpię, ale lepiej się nie zawieść. Fisher ok, ale nie męski. Wogóle to z takim wzrostem to juz bym sie na 160 uczył. za 2 lata juz będziesz musiał miec 165 a to juz meska narta.

A na pytanie, która jest 'mienkcejsza' a która 'tfardsza' odpowiedz znajdziesz jak je sam przetestujesz. nie wierzę, że wśród kolegów ze ski teamu ani jedna ani druga się nie znajdzie. U mnie są ze 2 elany i 1 fischer.

Które miejsce na lidze MOZN-u?

Pozdro i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega brał pod uwagę fischer worldcup wc sl junior to miał na myśli narty juniorkie. Nie widze sensu porównania komórkowych nart juniorskich do sklepowych Elanów czy Atomiców. Juniorskie Elany to model RCS - to jest juniorska nartka slalomowa (komórkowa) występująca w długości do 150cm. Fischery też występują do tej długości. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy narty w tej długości nie będą za krótkie biorąc pod uwagę to że rosniesz...

Elany które podałeś w linku to druga narta sklepowa (slalomowa). Moja propozycja to komórkowe narty damskie (155cm).

Pzdr

Edytowane przez kajeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na seniorskich jezdzi sie od lat 15, wiec jednak proponowalbym juniorskie serwisowki 150cm, a jaka marka to juz jest drugorzedna sprawa, ktore ladniejsze :D

Masz rację, ale przy jego wzrosćie (171cm) taka 150cm nie wystraczy mu na długo. Myślę że damska komórka 155cm będzie w porządku (miększa od męskiej) no ale to też zależy jak długo chce na tych nartach jezdzić (sezon, dwa...?)

W przypadku Rossignola są chyba juniorkie wersje w długości 155cm (racing), ale nie wiem dokładnie, mogę się mylić.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty będe zmieniać co 2 sezony

Ale mam pewne wątpliwości co do Atomica, podobno mają słaby ślizg (Chodzi tu o wytrzymałość i przy skoku potrafią sie złamać)

Ja całe życie śmigam na Headach, ale konkuręcja je troche wyprzedziła wiec mosze sprubować czegoś innego

Nie wiem gdzie usłyszałeś, że ślizgi się łamią, skoro są najbardziej elastyczne w narcie, bo muszą się naciągać . wogóle, to na slalomce chcesz jakies jumpy kleic po 40m nak na DH ? powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce skakać ale na czarnej górze na treningach mamy taką dosyć dużą skocznie gdzie atomicki pękły

chciałbym to zobaczyc. może rdzeń jednak a nie ślizg. i wyobrażam sobie to tak ze wylądował ktoś natyłach i był efekt bicza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...