Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty K2 Charger


mac3006

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Orientuje sie Ktoś może, czy w okolicy Beskidu Śl. znajdę wypozyczalnię z chargerami ?

Miałem okazje spróbowac tej narty, ale o dł. 167 cm

Narta wydała mi sie nadzwyczajnie skretna i stabilna zarówno w krótkim jak nieco dłuższym skrecie. Tak skretna, że zacząłem mie obawy , czy nie za bardzo....

Próba była na początku stycznia, na miekkimstoku. Chargery jechały jak chciałem - np. 3 krótkie - odbicie w dłuższy, 100 m smiegiem... bez problemów, jadąc 'po wierzchu' grząskiego śniegu, robiły dokłądnie to co powinny...... ;)

Moje parametry: 56l, 179 cm, 95 kg, poziom- powiedzmy że 7; ulubiony krótki, średni skret.

Chciałbym spróbowac dł. 175 - czuję, że powinny by lepsze na twardym. Choc nie wiem czy sie nie myle....

A moze brac 175 w ciemno? ;)

Piszę spod Civetty- obszedłem okoliczne włoskie wypożyczalnie, lecz K2 brak na stanie..... ;(

--

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem to testach moich chargerow :biggrin: . Na poczatku mala predkosc(jakas plaska trasa) i zdziwienie,ze narta nie da sie przy takich predkosciach praktycznie skrecac karvingiem(ciagle podpieralem sie rekami). Troche sie przestraszylem, ale wraz ze wzrostem predkosci narta calkiem sie zmienia :smile: . Narta przeznaczona do duzych predkosci, poniewaz jest bardzo szybka, dobrze trzymaja krawedzie, super tlumi nierownosci terenu no i oczywiscie speed rocker ktory idealnie spelnia swoje zadanie(narta wogole nie norkuje w sypkim glebokim sniegu:biggrin: ). Cale szczesie ze kupilem je anie nie fischery progressor 8+:smile:. Polecam calkowicie ta narte narciaza powyzej 7 poziomu (w skali forum), poniewaz nie da sie ukryc, ze jest to ciezka, wymagajaca i bardzo szybka narta, nad ktora trzeba ciagle czuwac:smile:

Ja mam 16 lat, 173 =cm wzrostu i 60kg i mam dlugosc nart 167cm i sa idealne do bardzo szybkiej jazdy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...