Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak Wasze wrażenia po weekendowej jeździe?


Slash0r

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze info z Czarnej Góry z pierwszej ręki, tzn. od kumpla z którym wczoraj jeździłem na nocnej w Zieleńcu.

Właśnie udało mu się porysować nowe Rossignole 8s 2010/2011.

Na Czarnej Górze nie ma śniegu, tzn. trochę jest, ale trochę za mało, bo też jest trochę kamieni i nie wszystkie udało mu się wyminąć.

Dodam jeszcze, że mam sentyment do Czarnej i w sezonie "muszę" tam pojeździć, szczególnie BFis - pomimo archaicznego krzesła i środkowego wypłaszczenia + trasa F - krótsza i szybka, ale ostatnio prawie nie do użytku.

Ziom10 - w Czechach zdecydowanie lepiej pojeździsz, ale zachwalać ich kuchnię :eek: to czysta desperacja i grzech kulinarny, a jak trafisz na okres ferii czesko - niemiecko - holenderskich to postoisz nawet w tygodniu :)

w sezonie jeżdżę raz, czasem dwa razy w tygodniu do Czech i jak spotykałem kolejki to przeważnie w weekendy, ale i tak nie były aż takim wielkim problemem jak u nas, zawsze przed wyjazdem staram się wykalkulować gdzie będzie najlepiej pod tym względem,

też mam sentyment do Czarnej, ale fakty są faktami rewelki tam zawsze nie ma

Właśnie z tamtąd wróciłem dziś i cieszę się, że jeździłem z samego rana- od początku do godz. 13, pod koniec mojej jazdy nazbierało się sporo ludzi - choć jak na czarną to i tak nie było ich duzo, ale przy zamkniętych b-fis i innych to na stoku było dość ciasno

fajnie z rana się jeździło na 4 os krześle -c-fis, ale ok 11 zaczęło robić się tam ciasno, szczególnie na stromym odcinku gdzie wszyscy się zatrzymywali i tarasowali stok - właśnie w tym miejscu były bardzo dobre warunki - bez oblodzeń - niżej było jeszcze lepiej - więc trzeba pochwalić służby czarnej...

co do kamieni to nie było iż aż tak dużo - ale potwierdzam trafiały się takie miejsca i trzeba było uważać

co do jedzenia w Czechach to nie jestem zwolennikiem ich całej kuchni - bo ;)jest uboga, ale polecam knedle z gulaszem, czasem smażony ser, a wszystko to dużo taniej niż w polskich ośrodkach;)

jakbyście mieli jakieś pytania odn jazdy dziś na Czarnej to walcie na priva:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji pogody (odwilż) nie pojechaliśmy do Świeradowa, który miał być w tą sobotę otwarty. Na otwarcie sezonu byłem w Szklarskiej Porębie. Tam był otwarty tylko Puchatek i I sekcja archaicznego wyciągu krzesełkowego. Stok ogólnie przygotowany. W jednym czy dwóch miejscach niewielkie przetopy, ale bez kamieni i innych przygód. Z racji tego, że padał mokry śnieg dało się zauważyć braki w moim ubiorze - miałem po 3 godzinach kompletnie przemoczone rękawice - choć nie jeżdżę na snowboardzie:rolleyes:. Trzeba coś zakupić z Gore-Texem. Jak poprawi się pogoda i ruszy Świeradów to na razie będę tam jeździł a jak rusza wszystkie trasy i wyciągi w Szklarskiej to pewno na nią zmienię stok. Jestem ciekaw jak ten ich nowy wyciąg kanapowy (Karkonosz Ekspres).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...