Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kradziez nart- niebezpieczne stoki


cossie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mozecie mi powiedziec czy gdzies na jakims stoku spotkalo was nieszczescie i ukradli wam, lub probowali ukrasc narty? Mnie to jeszcze nie spotkalo i nie chcailbym tego (jak kazdy chyba). Jak ktos mial takie doswiadczenia, to prosze napiszcie(wiem ze boli, ale prosze was...), nie tylko ja bede wiedzial w przyszlosci gdzie sie nie pojawiac, albo gdzie szczegolnie uwazac na swoj sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradziez nart- niebezpieczne stoki

Kradną niestety wszędzie (Polska + pogranicze), czytałem (narty.pl) że kolesia okradli nawet ze skiboxu, samochód zaparkowany na posesji (Szkl. P.) Ja mam narty za 100 zeta i mam ich w d... poważaniu., oczywiście to nie jest wyjście z sytuacji niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradziez nart- niebezpieczne stoki

True. Kradną wszędzie:-(( Mojego kumpla spotkało to na Nosalu. Weszliśmy do knajpy na chwile (dosłownie 5min) i jego nart już nie było. Z tego co się potem dowiedzieliśmy to Nosal jest szczególnie uczęszczanym miejscem dla złodzieji. Łatwy dostęp do stoku - przy ulicy. Takim skur... powinno się ręce ucinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradziez nart- niebezpieczne stoki

Najlepiej na nartach nie szlajać się po knajpach tylko jeździć. A jak już musicie wejść to jest taki sposób nie daje stuprocentowej gwarancji ale trochę utrudnia życie skurwysynom. Narty trzeba zostawiac pojedynczo, lub spięte nie do pary (np. z nartami kumpla) w odległych punktach stojaka. Zanim skrurwysyn dojdzie gdzie stoi para trochę mu to zajmie a w tym czasie może już wyjdziemy z knajpy. A pojedyncze narty to się chyba nawet złodziejowi nie przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradziez nart- niebezpieczne stoki

Nie za bardzo, najczęściej jest tak, że Cię obserwują, a kradną dopiero jak pójdziesz do knajpy, a nawet jeśli nie, to jak jesteś taki cwaniak i rozdzielisz narty to Ci je i tak wezmą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradziez nart- niebezpieczne stoki

Niestety sami jako społeczeństwo jesteśmy sobie winni. Kupując sprzęt np. na giełdzie z niewiadomego pochodzenia nakręcamy koniunkturę dla złodziei. Tylko kto będzie teraz sprawdzał dokumenty na zakup nart?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

kradziez nart- niebezpieczne stoki

Panowie najlepiej podpisać narty lub je jakoś zaznaczyć bo jak złapiecie złodzieja z nartami w ręku to jak udowodnicie że to są wasze narty On napewno powie że jego.I policja też nie pomoże chyba że macie przy sobie dokument zakupu ( ale kto go przy sobie nosi) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...