Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Już prawie! PKL na Pilsku...


Slash0r

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa kolejka linowa na Pilsku? Poszerzone trasy narciarskie i sztuczne naśnieżanie na wyżej położonych stokach? Do wspólnych inwestycji w ośrodku przymierzają się Gliwicka Agencja Turystyczna oraz Polskie Koleje Linowe.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam ze gdyby to sie ziscilo bylbym bardzo szczesliwy. Korbielow to moj drugi dom, jezdze tam od malego, na Pilsku i u jego podnozy uczylem sie jezdzic, jestem tam co roku i przykro bylo mi patrzec jak ten osrodek sie stacza...

moim marzeniem byloby cos na wzor polsko-slowackiej spolki i otwarcie poludniowej gory, ktora oferuje duzo niesamowitych, a teraz nie wykorzystywanych terenow....

Jednak dobre i to, o czym pisza w artykule, nasniezanie, zagwarantowalo by Pilsku 5-6 miesieczny sezon narciarski, nowe wyciagi i trasy, zdecydowanie poprawily by komfort poruszania sie po osrodku, ale na ten moment to tylko pobozne zyczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jakby było pięknie - jeden karnet na Kasprowy, Pilsko, Szczawnicę, Zawoję, Żar i te inne.... Czasami do Szczyrku, Klusek, Białki, Jurgowa. No nie wiem, chyba zwariowałem :)

Tak troszkę:D

Już ktoś pisał, że w Polsce karnety wspólne są po prostu nie opłacalne. Chociaż PKL mógłby o nich pomyśleć. Bo moje zdanie drastycznie się zmieniło co do tej spółki. Z negatywnego na pozytywne. Jakoś się czuje, że jak się da kase na karnet PKLowi to coś z tego będzie. A nie bach do kieszeni.

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam ze gdyby to sie ziscilo bylbym bardzo szczesliwy. Korbielow to moj drugi dom, jezdze tam od malego, na Pilsku i u jego podnozy uczylem sie jezdzic, jestem tam co roku i przykro bylo mi patrzec jak ten osrodek sie stacza...

moim marzeniem byloby cos na wzor polsko-slowackiej spolki i otwarcie poludniowej gory, ktora oferuje duzo niesamowitych, a teraz nie wykorzystywanych terenow....

Jednak dobre i to, o czym pisza w artykule, nasniezanie, zagwarantowalo by Pilsku 5-6 miesieczny sezon narciarski, nowe wyciagi i trasy, zdecydowanie poprawily by komfort poruszania sie po osrodku, ale na ten moment to tylko pobozne zyczenia :D

witam

to już się dzieje trasa do miziowej szersza armatka stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, no naprawdę coś się rusza! PKL kupią Austryjacy? Kto wie... Liczymy na więcej i trzymamy kciuki:

http://powiatzywiec.pl/index.php/wydarzenia/tylko-u-nas/676-koleje-chca-wejsc-na-pilsko

moim marzeniem byloby cos na wzor polsko-slowackiej spolki

Może twoje marzenie się spełni :) Przeczytaj artykuł.

Edytowane przez Slash0r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...