Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk budzi się!!!


Aldok63

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że w końcu mieszkańcy Szczyrku zrozumieli, że nie wystarczy mieć góry a turyści i tak przyjadą.

sama niejednokrotnie doświadczyłam traktowania " z buta" w pensjonatach, na kwaterach czy w knajpach.

W reszcie zrozumieli że zadowoleni turyści = czynsz + pełna lodówka.

Lepiej późno niż wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że w końcu mieszkańcy Szczyrku zrozumieli, że nie wystarczy mieć góry a turyści i tak przyjadą.

sama niejednokrotnie doświadczyłam traktowania " z buta" w pensjonatach, na kwaterach czy w knajpach.

W reszcie zrozumieli że zadowoleni turyści = czynsz + pełna lodówka.

Lepiej późno niż wcale

Dokładnie tak , mieszkańcy zrozumieli że ładne góry nie dają im zarobku o klienta trzeba zadbać, trzeba ich wspierać i im kibicować aby wywalczyli prywatyzację GATu. Ja pozdrawiam włascicieli Goplany - od otwarcia po remoncie zawsze było tam Super jedzonko i atmosfera - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko linka zapodać, dla wygody forumowiczów?

http://bit.ly/gZ9rkC

Kto wie co się zmieni:) Chociaż według mnie... nic.:rolleyes:

Chyba że:

http://bit.ly/g8Dyge

:D:D

- Jeśli przed następnym sezonem nie zaczną się jakieś inwestycje dla narciarzy, to go już nie przetrwamy - mówią górale. - Dlatego jeśli wiec nie pomoże, będziemy protestowali dalej. Aż do skutku - zapowiadają.

Kurde szkoda górali, chyba jednak nie przetrwają, ale źle im nie życzę:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co maja górale do Szczyrku?

Bo ci co mieszkają w Szczyrku to z góralami nie mają nic wspólnego,to ludność napływowa.

To nie jakieś tam moje widzi mi się ,tylko prawda historyczna.

źródło;http://pl.wikipedia.org/wiki/Szczyrk

A patrząc na to co tam mają i co oferują:rolleyes: wygląda to jak w Biblii, że Bóg ich ukarał i każdy zaczął mówić innym językiem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk się sypie. Byłem tam dzisiaj na Bieńkuli - awaria, 15 min. stania na orczyku prawie u samej góry, żadnego komunikatu, nic. Nagle patrzę a obok facet zapycha na drugim orczyku. Ludzie się powypinali i z buta na trasę. Ale to u góry, tak jak ja stałem. Ktoś kto stanął u dołu to miał tylko jedną drogę-pod orczykiem, istny freeride. Byłem tam też w ostatni czwartek i wtedy widziałem, też prawie u samej góry 2 narciaży, którzy z niewyraźnymi minami próbowali zjechać pod orczykiem w dół, a jeden z nich trzymał końcówkę orczyka. Nie wiem jak to przeżyli, bo w czwartek było w sumie ciepło i pod orczykiem prawie nie było śniegu. Na pewno mieli emocje. Szkoda kurcze, bo sama Bieńkula w sumie dośnieżona i nawet nienajgorzej się jeździ. Ale taki syf z wyciągiem wielu zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Szczyrk przekazał COS-owi ponad hektar ziemi pod budowę czteroosobowej kanapy z Jaworzyny na Skrzyczne. "Jesteśmy zaniepokojeni, że ogłoszenie przetargu przesuwa się w czasie" - piszą szczyrkowscy radni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...