Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki flex 90 czy 110


darkman83

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważ że dodatkowo flex jest regulowany np 80-90 lub 90-100

Ewa co do dużych sieci np IS to nie wszystko jest pod nich "robione" . W sieciówkach jest problem ze zdobyciem towaru bardzo konkretnego np dla zawodników ale wtedy wiadomo że IS to market a nie wyspecjalizowany punkt:)

Edytowane przez Roobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym polemizował czy sprzęt w tej sieci jest 3 kategorii.

nie napisałam ze jest III kategorii - ale odradzam :) zwyczajnie, nie mam zaufania, by kupic sprzęt w duzych molochach...zreszta oczywiście - ubranie itd...ale nie nart. Ale to przeciez moje zdanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echhh co Ty piszesz... but robiony kiedys zapewniam ze jego skorupa lata wytrzymała np buty Dachstein, klamry w super stanie...

Rosi? jak to jest masz 3 kurtki, 3 pary butów ;) a Ty je pod kolor kurtki kupowałeś ?

skoro masz tyle butów tzn ze źle dobrałeś:confused:;)

Asia Vi - proponuje iśc do sklepu dobrze zaopatrzonego...odradzam Makro i inne wielkie markety intersporty itp. Tam sprzet moze nie byc najlepszy, jak dla duzych sklepów robiony.

Asia - zarezerwowac 2 godzinki i mierzyć , mierzyc ;) bo to indywiduala sprawa. Salomon Inpact 9 jest tak twardy jak 110 :) - zwyczajnie musisz poczuc buta. Jesli Twoje umiejetnosci sa takie jak piszesz myslę ze 90 będzie dobrze, ale sprawdzić, musisz duzo par:) I wcale nie jest tak ze sezon 08/09 to buble... dobrze jeszcze takiego byta na ciepło uformowac ;) tyczy się wkładki.

Witaj Ewo . Odpowiadam na pytania :

- Ewuś napisałem że mogą się trafić buble bo w zależności o przechowywania ( mróz , giełda ) plastyk w butach twardnieje .Ale nie upieram się przy tym spostrzeżeniu .

- nie mam 3 par butów . Fischera RC sprzedałem razem z nartą . Rossiego 90 dobrałem do nowych nart ale zwróciłem i zabrałem Radicale 110 .

Chciałbym mieć 3 pary ale na to potrzeba funduszy których brak .

- aktualnie mam 6 sztuk kurtek z tego roku + jedna z Rossignola nowa ale do sprzedania bo nie gustuję w tej firmie a otrzymałem jako nagrodę za "dobre zachowanie"

- Asi też proponuję by buty wybrała w wyspecjalizowanym sklepie , flex ok 80-90

- A koledze co który zadał pierwszy pytanie ponownie proponuję 110 bo przy jego poziomie 8 jest to właściwy but by się rozwijać .

Jak zwykle było mi bardzo miło odpowiedzieć na zadane pytania .

Pozdrowienia .

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że dodatkowo flex jest regulowany np 80-90 lub 90-100

Ewa co do dużych sieci np IS to nie wszystko jest pod nich "robione" . W sieciówkach jest problem ze zdobyciem towaru bardzo konkretnego np dla zawodników ale wtedy wiadomo że IS to market a nie wyspecjalizowany punkt:)

Roobs, ja sobie zdaje sprawę i jak napisłam wczesniej nie uzyłam stwierdzenia ze wszytko w IS jest III kategorii, ale chyba buty i narty dobrze jest w typowo specjalizowanym sklepie wybierac ;) nie uważasz?

co do reszty towaru...kupiłam tam dwie termoaktywe koszulki, była zarabczasta przecena, powiem ze zakup się udał prawei, problem w tym, ze przyzwyczajona do marki The North Face, koszulka mimo ze taka sama rózniła sie np wykonaniem szwu, wykończeniem przy golfie...dlaczego? nie była to przecena ciuchów tzw wadami..dodam jescze ze materiał był nieco inny niz tej samej marki koszulka kupiona w sklepie w Poznaniu http://www.trekkersport.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ewo . Odpowiadam na pytania :

- Ewuś napisałem że mogą się trafić buble bo w zależności o przechowywania ( mróz , giełda ) plastyk w butach twardnieje .Ale nie upieram się przy tym spostrzeżeniu

no tak "plastyk" na mrozie to chyba każdy twardnieje;)

- aktualnie mam 6 sztuk kurtek z tego roku + jedna z Rossignola nowa ale do sprzedania bo nie gustuję w tej firmie a otrzymałem jako nagrodę za "dobre zachowanie"

rany boskie po co Ci tyle kurtek:eek: na narty..:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak "plastyk" na mrozie to chyba każdy twardnieje;)

rany boskie po co Ci tyle kurtek:eek: na narty..:rolleyes:

Ewuś źle napisałem twardnieje. Jest " starzenie materiału od leżakowania w złych warunkach ":)

Ale nie upieram się przy tym spostrzeżeniu .

Boże te kurtki są takie piękne a ceny w tym roku są fantastyczne że nie mogę się oprzeć .:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Salomon Mission RS 8 mierzyłem u siebie w galerii w Martes Sport tylko żałuję że nigdzie u mnie w pobliżu nie ma sklepu gdzie mógłbym przymierzyć te Salomon Impact 10, te impacty koleś na allegro sprzedaje, wiec musiałbym się wzorować na tych missionach i liczyć, że jak kupie tamte to będą takie same, a jak nie to będę odsyłał. Morze ktoś wie jaka jest różnica miedzy modelami MISSION a IMPACT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...